Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте колеги, имам проблем изчезнаха файловете на флашката ми, виждам ги на менюто на моя компютър че флашката е пълна колкото трябва а като отворя все едно няма нищо вътре, мога да записвам нова информация на флашката виждам я но старата стои там заемя мястото но не я виждам а ми трябва и ми е ценна , затова немога да форматирам флашката и да продължа , въпроса е как да си изтегля информацията.  Какво е това чудо? Копирям цялятя флашка на друго място, копира се в пълен размер прехвърля файловете но на другото място пак не се виждат и немогат да се ползват? А заемат нужното място и се прехвърлят?

За пръв път се сблъсквам с този проблем? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Закачи флашката на друг компютър като за начало и виж дали и там ще се наблюдава същия ефект. И не копирай и не трии нищо.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Провери ли дали файловете не са станали скрити? Ако са скрити, ще виждаш, че във флашката има информация, но няма да виждаш самите файлове.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на Monday, April 10, 2017 в 12:14, Емил Костов написа:

Закачи флашката на друг компютър като за начало и виж дали и там ще се наблюдава същия ефект. И не копирай и не трии нищо.

На друг компютър е същата работа, файловете са там, пълна е флашката но не се виждат. На други 3-4  компа съм ги пробвал?  Нямам идея какво може да се е случило друг такъв случай не съм имал?

на Monday, April 10, 2017 в 12:37, A.com написа:

Провери ли дали файловете не са станали скрити? Ако са скрити, ще виждаш, че във флашката има информация, но няма да виждаш самите файлове.

Файловете са скрити и немога да ги видя, изглежда празна. Ако копирам виждам как се прехяърлят примерно в компа но като отворя новата папка пак ги няма вътре а от пропъртито виждам че папката е пълна с гигабайти съдържание, явно са скрити как да ги отктия?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Sevt написа:

Файловете са скрити и немога да ги видя, изглежда празна. Ако копирам виждам как се прехяърлят примерно в компа но като отворя новата папка пак ги няма вътре а от пропъртито виждам че папката е пълна с гигабайти съдържание, явно са скрити как да ги отктия?

Виж тук: https://support.microsoft.com/en-us/help/14201/windows-show-hidden-files

Обяснено е за различните ОС на Уиндоус. Ако така не можеш да се справиш, може да потърсиш и клипчета в интернет, където е много по-нагледно показано. Не е голяма философия.

Редактирано от A.com (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 10.04.2017 г. в 11:58, Sevt написа:

Здравейте колеги, имам проблем изчезнаха файловете на флашката ми, виждам ги на менюто на моя компютър че флашката е пълна колкото трябва а като отворя все едно няма нищо вътре, мога да записвам нова информация на флашката виждам я но старата стои там заемя мястото но не я виждам а ми трябва и ми е ценна , затова немога да форматирам флашката и да продължа , въпроса е как да си изтегля информацията.  Какво е това чудо? Копирям цялятя флашка на друго място, копира се в пълен размер прехвърля файловете но на другото място пак не се виждат и немогат да се ползват? А заемат нужното място и се прехвърлят?

За пръв път се сблъсквам с този проблем? 

Защо е нужно да пускате две теми за един и същ проблем? Отговорих Ви тук

на 10.04.2017 г. в 12:14, Емил Костов написа:

Недей давай такива съвети,че ще зарази и другия компютър и всяко преносимо устройство което закачи към тях. Мисли преди да съветваш!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от stoy@n
      Здравейте,
      При включване в заразена машина, файловете които са били във флашката са се е променили . Колегата е решил да я почисти със Ccleaner и след това флашката, когато опиташ да я форматираш изскача прозорец, че е "Write protected". След опита да я оправи, вътре се появиха осем файла от по 1Gb с доста дълги имена състоящи се от главни букви и цифри. Файловете не могат да се изтрият. Опитах през "Run" да и премахна защитата. Изписва ми, че успешно е препмаханта, но пак същия проблема си остава. Опитах и с HP USB Disk Storage Format Tool, но и там не се получи. Опитах и през регистрите от HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\StorageDevicePolicies. Пробвах и през Computer management/Disk Management и от там не стана. След всичко което опитах, вече флашката не се появява, когато отворя My computer.Прикачвам няколко файла свързани с проблема и информация за флашката.
      Моля за помощ относно проблема.
      Поздрави,
      stoy@n

• от Ndishev
      Трлевизора е Toshiba 32av933g
      Свързвам таблета към телевизора (като усб памет) разпознава го като мултимедийно устройство но като ми иьлезнат директориите  с "снимки" "музика" и "филми" не ми дава да отворя нито една от тях. 
      Свалих файлове в формати avi, xvid, mp4 и др. Пробвах в няколко директории да преместя но не намира нищо. 
       Пробвах с DivX регистрация (ако случайно е от там проблема) но ми иска да кача файла който се сваля на телевизора. 
      Телевизора беше на ремонт но имаше проблем с рамта и техника каза, че няма проблеми с usb-то. 
      Някой дали си има идея как мога да подкарам някое филмче или да отворя снимките? 
      Нямам под ръка флашка но не мисля че е проблем като пускам през таблет като usb памет. 
    • от callpchelp
      Здравейте!
      Търся безплатен софтуер за откриване на дублиращи файлове, възможно най-прост. CCleaner и IObit не ми харесват, нещо много семпло и работещо, ако е в портабъл вариант, още по0добре. Отдавна не ми е трябвала такава програмка, преди години ползвах една, но не я намирам из архивите.

Благодаря предваритрелно!
      Весели празници!
    • от Anxiety
      Здравейте, имам проблем с файлове(музика, изображения) на телефон със sd card. Телефонът е Samsung, модел Galaxy Core 2 g355h или накратко(sm-g355h).
      Опитах няколко програми за data recovery, но всичките ми опити бяха безуспешни.  Всичките снимки на допълнителната памет са с размер "0 byte", същото се отнася и за песните. Също така иконата на изображенията се е превърнала в сив фон със сиво човече и малка светкавица в горния десен ъгъл. Има ли начин този проблем да се разреши и да се възвърнат най-вече изображенията и песните(те могат да се изтеглят наново). 
      Благодаря предварително.
    • от xXx*Triple*xXx
      Привет И ето набързо да споделя днешния си случай,защото след малко заминавам за работа и утре ще отговоря в темата !!! Днес отворих папка Prefetch и няколко странни файла ми се мярнаха които сефте виждам имената са : AgAppLaunch за него показва,че е създаден 1.2.2010 ... другите са създадени днес : AgGlFaultHistory този е другия AgGlFgAppHistory този е следващия AgGlGlobalHistory и следващите 2 : AgGlUAD_P_S-1-5-21-4278325752-1556844435-3455426870-1000
      другия : AgGlUAD_S-1-5-21-4278325752-1556844435-3455426870-1000 последния е : AgRobust
      Всички файлове са с разширение .db и пише Data Base File (файл с база данни) Някой ако може ми даде малко информация относно тези файлове нека да пише коментар и утре ще ви дам отговори Windows-a e 7 64bit
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.