Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, в ексел не са ми активни командите за вмъкване, единствено таблици и някой други неща мога да въведа, но не и примерно редова. От къде да активирам всички възможности за вмъкване в ексел.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кои и как е инсталирал Офис пакета т.е. да не са "отрязани" функци, опциии и възможности при инсталацията!? Легален ли е? Активиран ли е?

Възможно е и да се е омазал, като за целта ще му е необходима поправка или преинсталация

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само с този файл имам проблем, с други файлове в ексел нямам, аз съм го правила - файла. Относно другите въпроси, всичко ми бе инсталирано като започнах работа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Излиза, че допускате грешка или сте допуднали при форматирането на документа! Не би следвало да има проблеми. Предполагам, че файла е съсздаден на същата машина и със същия пакет!

Ако документа не е голям, то пренапишете го на чисто! Все пак ще да е добре да споменете с кой пакет работите? Как се опитвате да изпълните командата т.е. чрез вградените бързи бутони или чрез менюто, където и опционалните възможности са богати!?

Редактирано от Кумчо вълчооо (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Copy и после Paste Special на нова страница или направо нов документ, може нещо без да искате да се "омазали" на този и да не изпълнява някои формули/команди.
Другото, което ми идва на прима виста е отивате на Formulas --> Calculation Options --> Automatic.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, КОРНЕЛИЯ ПАНОВА написа:

Само с този файл имам проблем, с други файлове в ексел нямам, аз съм го правила - файла. Относно другите въпроси, всичко ми бе инсталирано като започнах работа.

Ако файла е направен на основата на друг, на който са забранени тези команди, тогава да. Ако не е толкова секретен файла, качи го някъде да го поразгледаме.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.