Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, бих желал мнения и предложения. За сега съм се спрял на Meizu m5 note, Lenovo K6 и Honor 7 lite. Не мога да преценя кой от 3 да взема, защото: При Honour, не харесвам, че бутоните се намират в екрана,а не в корпуса, както и че "back" е отляво, а не отдясно(иначе май е най-производителен от 3-те?). В Meizu не ми харесва липсата на аксесоари в страната ни и липса на ъпдейти  на OC, както и липсата на сервиз, ако се развали след като изтече гаранцията. А пък леновото е с 20-25% по-малко производителен от другите 2 и това ме разколебава. Бих се радвал ако ме посъветвате, кои от тези 3 апарата е най-удачно да купя. Може и да ми препоръчате някой друг, стига да се вписва в бюджета и е по-добър от горепосочените, очаквам вашите предложения.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

SAMSUNG GALAXY A5 DS WHITE

В Техномаркет е на доста добра промоция и цената му в момента е 358 лева.
Иначе от горните аз бих заложил на Honor 7 lite и в некакъв случай не бих взел Леново, дори да е последният наличен апарат на земята.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.emag.bg/smartfon-huawei-y6-pro-dual-sim-16gb-4g-gold-y6-pro-ds-gold/pd/D6DYB2BBM /Много добър телефон с една от най-големите батерии на пазара.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-скоро бих заложил за този бюджет на Huawei P8/P9 lite, Xiaomi което ти хареса в бюджета - стига да е International version with weekly OTA updates.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 часа, algor написа:

SAMSUNG GALAXY A5 DS WHITE

В Техномаркет е на доста добра промоция и цената му в момента е 358 лева.
Иначе от горните аз бих заложил на Honor 7 lite и в некакъв случай не бих взел Леново, дори да е последният наличен апарат на земята.

Единствените свестни неща в  този телефон са камерата и дисплея. Явно не си чел внимателно поста ми, леновото ми се вижда слабо, а ти ми предлагаш още по-слаб апарат.

Предпочитам да не е Huawei. Очаквам, други предложения.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 23.04.2017 г. в 22:19, Gam3FrOzEn написа:

При Honour, не харесвам, че бутоните се намират в екрана,а не в корпуса, както и че "back" е отляво, а не отдясно(иначе май е най-производителен от 3-те?).

Само за уточнение, има опция за промяна на бутоните:

gsmarena_013.jpg

Източник.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няколко варианта имаш :

Honor 7 Lite

P9 Lite

Xiaomi Redmi Note 4, например тук го има, за гаранцията нищо не мога да ти кажа, но на хартия е по-добър от останалите.

Galaxy A5 не ми се вижда разумен избор, при положение, че е модел на 2 години с хардуер на 3, но вие си знаете. Аз пък точно Lenovo K6 бих взел пред A5, въпреки хубавия му дисплей и камера. 

П.П. Разгледайте някой Сусук от тези изложените в Техномаркет например като сте там, говоря за S6 Edge например и ще забележите отбелязаните икони по дисплея. 

П.П. След като познавам 5-ма с S7 Edge и на 3-ма от тях им е бил сменен гаранционно с нов, заради дисплей нещата не седят добре при качеството на SAMSUNG. ;) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.