Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, 

купих си roccat kone pure mouse, сега си търся подобаваща клавиатура за игри, може ли съвет? Нещо 100-150 лв...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предполагам ти беше потребителя, който искаше съвет за части от Англия. Ако съм познал, цък. (лично аз за сега съм доста очарован от тази клавиаутура и мисля скоро да си я поръчам)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Клавиатурата и мишката не прави геймъра! Ми вземи си и такава клавиатура.

https://www.jarcomputers.com/Klaviaturi_cat_152.html?ref=cat&fbrand[379]=brand-379&order=1

Да са комплект.

То първите две влизат в бюджета.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, _Alex&Vanko_ написа:

Клавиатурата и мишката не прави геймъра! Ми вземи си и такава клавиатура.

https://www.jarcomputers.com/Klaviaturi_cat_152.html?ref=cat&fbrand[379]=brand-379&order=1

За тези пари очаквам да има поне някакви полу-механични суичове, не мембрана.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще те смачкат с клавиатура и мишка от 20лв. Незнам за ко е цялата суета.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, _Alex&Vanko_ написа:

Клавиатурата и мишката не прави геймъра!

Точно казано, колкото и да не съм съгласен с 90% от мненията ти. давам веднага един пример отпреди 2 години. Играя рейсинг симулатори най-вече, но тогава си карах с клавиатури за по 20 до 30 лева максимум. Последната, с която бях, бе с почти неработещи клавиши, които ползвах за управленмие на автомобила. Въпреки всчичко давах добри времена, щото се и състезавах за време. Бях си в топ 10 от няколко стотин до 2000 участника. Тогава ми се прииска не да съм в топ 10, а да съм в топ 3. Реших да си взема клавиатура за 200-300 лева и го нарпавих. Е, не можах да и свикна за седмица, колкото траеше остатъка от състезанието. Бях доста по-лош в резултатите си. Това бе механична клавиатура, с която съм и досега. Само че клавиатурата не реши проблемите ми. Напротив, старата клавиатура със заяждащи клавиши за управление, се оказа по-добрата. А бе за 20 лева и бе на около две години.  Някои ме съветваха да си взема волан за целта, ама в началото не исках. Пънех се още една година, преди да реша да сменя механичната клавиатура с волан. И какво стана? Още пол-зле :) Едва след няколко месеца успях да се доближа до времената си, които давах с полуразрушената клавиатура за 20 лева ( някои клавиши бяха дори счупени в едната си част). И днес не съм сигурен, дали с волана ще дам същите времена, каквито давах тогава. Ето примерно какво имам предвид. Това е с клавиатура за 1 месец игра на тоя евент:

5908e54107391_RRRE2017-05-0223-02-43-43.thumb.jpg.9c5574d8d99e56e831a820c32ef7ceec.jpg

Тук съм шести от близо 2000 пробвали се. Това с клавиатура. Повече от година вече имам волан, но не съм сигурен, че ще постигна същото време. Дори не съм сигурен, че ще се доближа достатъчно близо, за да съм в топ 10. Та клавиатурата не прави играта. Нито волана. 

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Kико, точно за теб се сетих като гледах оня ден ей тази клавиатура.

http://www.roccat.org/de-DE/Products/Gaming-Keyboards/Isku-Series/Isku-Plus-Force-FX/

Помня как ти се искаше да имаш клавиатура, дето реагира на натиск плавно а не само включено/изключено. Хората май са почнали да чуват желанията и на геймъри като теб ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Знам, че клавиатурата и мишока не праят геймара, но като малък, винаги съм цъкал с убити компове, мишки, клавиатури... дега имам възможност, защо да не се погледя, деба. Май като гледам, ще събирам комплекта на Рокат (тай ли иначе си взех и пада вече... :D)

Редактирано от Teodor Zafirov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 8 часа, Teodor Zafirov написа:

Знам, че клавиатурата и мишока не праят геймара, но като малък, винаги съм цъкал с убити компове, мишки, клавиатури... дега имам възможност, защо да не се погледя, деба. Май като гледам, ще събирам комплекта на Рокат (тай ли иначе си взех и пада вече... :D)

Ами според мен смисъла от скъпа клавиатура е да те изкара повече години и да си сигурен, че няма да те прецака някой клавиш в напечен момент. Обаче това няма да те направи по-добър, отколкото дефакто си. Виж, ако преди това не си бил добър и с новата клавиатура задобрееш, в никакъв случй не обвинявай клавиатурата за успеха си ;). По-скоро тук си играл повече и си задобрял, което няма нищо общо с клавиатурата. Ако питаш мен, за да си угодиш, вземи някоя механична клавиатура с няколко допълнителни бутона. Ако не за друго, ще свършат работа за няой запис на клип или стрийм. Поне аз ползвам клавиатурата си единствено за това. Имам и геймърска мишка, играя FPS  често, но никога не се сещам за повче от 3 бутона на нея. . Преди дни се сетих за тях, опитах се да видя какво мога да нарпавя с Fallout 4  и открих за моя "изненада"(пак), че нищо! Няма за кво да ги ползвам тия бутони, които да ми дадат някакво предимство. Виж, при S.T.A.L.K.E.R.  си ги назначавах за аптечка и бинт, но тук за какво да ги назнача? Просто мишката няма никаква функция с допълнителните бутони. Да не говорим за клавиатурата. 86 level  съм на тоя Fallout 4  при максимална трудност, но всичко си идва на мястото без изпозлване на допълнителни клавиши и бутони. Просто няма как при тая игра! А и да има, едва ли ще мога да бъда по-добър, отколкото съм в момента. И ако стана по-добър, то това няма да е за сметка на допълнителните бутони. 

Иначе поглези се, да. Аз винаги и на всички препоръчвам механична клавиатура. Но не и клавиатура за 150-200 лева, дето няма нищо общо с механиката. 

преди 12 часа, Tommygun написа:

Kико, точно за теб се сетих като гледах оня ден ей тази клавиатура.

http://www.roccat.org/de-DE/Products/Gaming-Keyboards/Isku-Series/Isku-Plus-Force-FX/

Поне осветлението е същото :) Знаеш ли, имам много бутони, играя по 40 часа средно на седмица в STEAM  и не ми трябват!

преди 12 часа, Tommygun написа:

Помня как ти се искаше да имаш клавиатура, дето реагира на натиск плавно а не само включено/изключено. Хората май са почнали да чуват желанията и на геймъри като теб ;)

Реално погледнато това е като да си настроя волана да ми забавя или избързва в централно положение. Никаква полза. Просто е до свикване. Ако бе толкова просто, нямаше с клавиатура да достигам най-добрите времена на тия с волан и обратно. и ако не съм най-добрия, а примерно някъде 8-10-15, то в никакъв случай за това не е виновна клавиатурата и волана ми. 

Редактирано от sennheiser (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Наскоро пробвах механична клавиаутура. Не знам за теб, но на мен ми е в пъти по-удобна. (особено като искам да задържа 3 клавиша един до друг)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Взех си roccat isku клавиатура (2ра употреба, мо ползвана доста малко и на снимките изглежда чистак нова, без протрувания и ау... 36 паундака с доставката) i roccat kone pure мишка(чистак нова, но в demaged box, 38 паунда) и пад пак на рокат, нов, 13 паунда лол

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.