Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,купих си портативно двд Теско , но като пусна записан диск с филми субтитрите излизат на маймунеца.Проверих в настройките ,но няма никъде където да се зададе за промяна на субтитрите в кирилица.Та въпроса ми е , има ли начин да добавя /инсталирам като опция кирилица , за да може да ги разчита ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разрови се внимателно в настройките. Някъде трябва да има "Unicode" или "Cyrilic". 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, niki292002 написа:

Разрови се внимателно в настройките. Някъде трябва да има "Unicode" или "Cyrilic". 

Нямам , имам само Английски , Чешки , Унгарски , Словашки език.Има ли начин да добавя кирилица с някакъв плъгин ? Или някакви скрити настройки да не би да има ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не търси езици. Търси в секцията със субтитрите или някъде с текст - някъде трябва да има кодек за текста.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А с какво записваш филма?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 25 минути, niki292002 написа:

Не търси езици. Търси в секцията със субтитрите или някъде с текст - някъде трябва да има кодек за текста.

Прерових всичко , няма нищо за промяна към кирилица.Иначе с Неро записвам филмите.

Ето такова е двд-то:

https://www.google.bg/search?q=dvd+tesco+portable&client=firefox-b-ab&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjW3rbs1tTTAhVEEJoKHfJwBIMQ_AUICigB&biw=1344&bih=731#imgrc=wv-CvW7ZO6IUOM:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прочетох някъде ,че трябва да въведа кода 1251,но как и къде ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма и не може да има кирилица! Не е заложен хардуерен шрифт!

Начини:

1. Гледаш DVD. При него стандарт субтитрите се визуализират като картинки и са хардуерно независими.

2. Вграждаш ги във видеото. Играчка си е, но като си мераклия .  . .

Материал за четене: https://www.kaldata.com/forums/topic/217514-субтитри-на-домашно-кино-sony/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от FOTOTO
      Здравейте
      Въпрос за вътрешни устройства DVD
      Случваме с доста често при ново или работело не много устройство, когато записвам с него на x4, x8, x16 скорости
      същото устройство да чете записаните файлове много бавно след това, на други устройства четенето не е толкова бавно
      пускат се и други записани дискове не записване на това устройство проблема е същия
      предложения препоръки за премахване на проблема
      Благодаря
    • от Сирини
      Добър ден , 
      решил съм да си купя аудио систем ( домашно кино )  и се интересувам от 2 продукта , но не разбирам от Blu Ray ... и искам да ви попитам Blu Ray може ли да чете DVD дискове или само Blu Ray?
      ето ги и двата продукта :
       http://zora.bg/philips/htd354012/25933  
        http://zora.bg/philips/htb3520g12-3d/25934
    • от ImagineMe
      Както се разбира от заглавието имам проблем със записвачката, такъв, че не ми чете дисковете. Как мога драйвърите от диска да ги инсталирам при слагането на ново видео?
    • от Mr.Green
      Здравейте трябва ми програма за криптиране или заключване на CD DVD дискове с парола. Тоест  който не притежава  паролата да не може да види какво има на диска, платени или безплатни няма значение стига програмата да е добра
    • от Justt Danny
      Здравейте..Значи гледах доста такива теми,но не и това което ме интересува като отговор, за това дано някой да знае решението на проблема.Проблема е там,че записвачката ми чете само CD а Dvd изобщо не разчита,че има пъхнат такъв диск.Преди бях записвал Dvd на друг компютър,след което тръгна по магия на лаптопа ми,и това беше единствения път,сега изобщо не го отразява.Ужасно кофти е,трябва да записвам някои неща, а нямам възможност,като ми прави този проблем.Почистване ли е нужно? Ако да как?Драйвер ли липсва?Или направо ново устройство да се вземе?Мерси предварително!
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.