Премини към съдържанието
Unbars

Проблем с пръстовият отпечатък

Препоръчан отговор

Здравейте на всички. Този проблем се появи доста отдавна, но не беше толкова голям колкото сега. Преди време си оставих телефона да се зарежда и след като проверих до колко се е заредил телефона беше отказал тотално. Не се включваше,вибрираше и т.н. За това го занесох на Самсунг България и те го оправиха. Казаха, че е изгоряла зареждащата платка. След като ми го донесоха го включих и се пробвах да го отключа с пръстов отпечатък, но уви ми изписа пръстовият отпечатък спря да работи. Беше 1 път и ми се случва още 1 път в продължение на 2 месеца , но в последните 2 дни просто не може изобщо! Дава постоянно грешка. Пробвах да върна фабричните настройки, да изтрия пръстовите отпечатъци, но веднага като влезна в менюто ми изписва: "Възникна грешка със сензора за пръстови отпечатъци. Ако това съобщение се появява многократно, рестартирайте устройството си." Пробвах много други начини, но не става. Телефона е с версия 7.0 на Android. Ще съм благодарен, ако ми помогнете.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То щеше да е просто прекрасно, ако можех да хвърлям боб. Кажи си модела на устройството. И това звучи като хардуерен проблем, което ще рече - обратно в сервиза на Samsung.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом изобщо не засича след ремонта, според мен не е закачено добре лентовото кабелче за сензора за пръстови отпечатъци. Както казах - обратно в сервиза.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мога ли да пробвам сам до го върна обратно ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен е доста глупаво заради проблема със пръстов одпечатък да връщаш телефона просто си сложи една парола и си готов 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От 5 дни съм така и честно казано вече ми писна. С пръстовия ми беше много по-удобно. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Unbars написа:

От 5 дни съм така и честно казано вече ми писна. С пръстовия ми беше много по-удобно. 

Тогава махайте пароли шаблони едно плъзгане е по добре:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 5/11/2017 в 18:57, Петър Чакъров написа:

Според мен е доста глупаво заради проблема със пръстов одпечатък да връщаш телефона просто си сложи една парола и си готов 

А според мен е доста глупаво, заради грешка в сервиза, човека да не може да си използва една от функцийте на телефона. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Както и да е .. на изпращането на бала го изпуснах по дисплей и го счупих. Дисплея отказа.. здраве да е .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на ‎4‎.‎5‎.‎2017‎ г. в 23:24, Unbars написа:

Ще съм благодарен, ако ми помогнете.

Тук точно едва ли ще можем....

Отново в сервиза!!!

Не бих давал и каквито и други коментари в тази тема!

Няма и да се обосновавам, защо.... или дали е възможно нещо....

Успех!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.