Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте искам да попитам за съвет за  сравнително качествено оборудване на приемлива цена. Тъй като се занимавам с ПР и реклама и искам да разширя дейността малко на моето ателие и за това мисля да си за купя някакъв цветен принтер  с който да мога да печатам цветни стикери на рекламните ми продукти . До сега ползвах Brother QL 570 и много съм доволен но проблема е че той печата само в черно бяло . За това търся нещо което да има прилични цветове и да е на приемлива цена около 200 лв  . Като говорим за малък размер на стикерите нещо от сорта 6 на 8 см  правоъгълници защото другите големите машини  които ги гледам по Интернет са с доста солени цени а и не биха ми вършили работа .     

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Принтер за етикети, цветен, за 200лв?...

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, ExaFlop написа:

Принтер за етикети, цветен, за 200лв?...

Ако е мастилено-струен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, A.com написа:

Ако е мастилено-струен.

Покажи такъв

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 часа, ExaFlop написа:

Покажи такъв

Цветен мастилено-струен принтер на цена до 200 лв ли?

http://www.emag.bg/multufunkcionalno-mastilenostrujno-cvetno-ustrojstvo-hp-deskjet-ink-adv-3775-all-in-one-printer-a4-t8w42c/pd/DR9JH2BBM/

http://www.emag.bg/mastilenostruen-printer-canon-pixma-ip7250-bs6219b006aa/pd/DW90VMBBM/

http://www.emag.bg/mastilenostruen-printer-hp-officejet-pro-6230-eprinter-a4-e3e03a/pd/DXPLKMBBM/

Дали са подходящи за етикети не знам. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо ли цветните принтери за етикети започват с цени от Е1000? Дали бизнесът (за по-малките говоря) няма да си купуват по 1 принтер на седмица, вместо да инвестират такива суми за печатарки?

преди 2 часа, A.com написа:

Дали са подходящи за етикети не знам.

Е, те там е ключът за палатката - тия ефтинджос познай колко точно им е позиционирането и колко брак ще дават.
Дали все пак не е по-изгодно да се поръчват тия етикети - има малки фирми специализирани в изработката на малки серии етикети на всякаква основа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, ExaFlop написа:

Защо ли цветните принтери за етикети започват с цени от Е1000? Дали бизнесът (за по-малките говоря) няма да си купуват по 1 принтер на седмица, вместо да инвестират такива суми за печатарки?

Е, те там е ключът за палатката - тия ефтинджос познай колко точно им е позиционирането и колко брак ще дават.
Дали все пак не е по-изгодно да се поръчват тия етикети - има малки фирми специализирани в изработката на малки серии етикети на всякаква основа.

Евтиното винаги излиза по-скъпо. :)

Имам познат, който въпреки че трябва да принтира и цветно си купи черно-бял лазерен принтер. Когато му трябва цветен печат отива във фирма, която се занимава с всякакъв вид принтиране.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

HP CP1025NW - това ми е втория цветен лазерен който взех (не помня от къде). Без WiFi е 238 лв. Качествен печат, доволен съм. Колкото до професионалните принтери за десетки хиляди, работил съм на такъв, когато преди десетина години бях за кратко предпечат в една печатница. Винаги се налага да се коригира изкривяването при печат. Ако се печата от CorelDRAW, примерно, просто там се правят съответните корекции.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, A.com написа:

Евтиното винаги излиза по-скъпо. :)

Ми, даста невярно твърдентие и мога да напиша 1000 страници лични болежки! Скъпото винаги излиза по - скъпо!

Иначе, всеки принтер може да печата етикети и стикери

с подходящ софтуер!

Редактирано от Кумчо вълчооо (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 57 минути, Кумчо вълчооо написа:

Ми, даста невярно твърдентие и мога да напиша 1000 страници лични болежки! Скъпото винаги излиза по - скъпо!

Иначе, всеки принтер може да печата етикети и стикери

с подходящ софтуер!

Това нали беше английска поговорка. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз имам цветен мастилено струнен принтер 3 в 1 Hp deskjet al in one  Hp F 2420 но за стикери не съм сигурен дали може да печати защото хартията на на стикерите е гланцирана а не обикновена . А и освен това има ли хартия А4 гланцирана която е залепваща се - тип стикер 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми, тестово съм печатал на по - горе показания от мен принтер! Сега професионален ламиниран стикер - не знам с кой принтер ще го изкарате, ма....!

Редактирано от Кумчо вълчооо (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Сервиз За Компютри
      Вашата реклама на нашите автомобили
      Тел.: 0897 758 715
      http://podvijnareklama.ml
      Рекламирайте върху нашите автомобили, които се движат през 80 % от деня из град Пловдив, предимно централни улици и големи булеварди.
      Много бъдещи клиенти ще видят вашата реклама ! гарантиран успех! Рекламирайте сега вашия бизнес при нас на достъпни цени!
      Рекламата ви може да бъде текстова, да съдържа лого или друго изображение, телефон, вашия уебсайт и кратко описание със заглавие.
      Може да бъде изработена от нас или да я изработите вие където решите. Препоръчително е, фоновия цвят да НЕ е прозрачен, освен ако не сте избрали като място за вашата реклама да бъде на странично стъкло.
      Автомобилите ни имат и монтирани LED дисплеи тип ''бягащ текст'', където също може да бъде показвана вашата реклама, както и на специална платформа намираща се на покрива на всеки автомобил.
      Цената варира според избраното място на вашата реклама и заеманото пространство.
      Ключови думи: реклама, подвибна реклама, реклама върху кола, рекламна табела, билборед, реклама пловдив, реклама в пловдив, реклама по спирки
    • от berbat0v
      Продава се работещ онлайн магазин за бижута на принципа дропшипинг/единствен партньор сме на доставчика/.Доставчика е официялен представител за България на марките : Q&Q , CASIO ,Paco Rabanne, Kontakt, Jet Set ,Omax,Sprinto,Prema,Time Force, Haurex-Italy/всички със сертификат и гаранция/.Магазина разполага с доста голям асортимент от артикули ,като преобладават бижутата,но доставчика дава възможност да се добавят още над 2000+ артикула от по-горе посочените марки.Платформата няма ограничение относно количеството на добавени артикули /като повечето платени и безплатни платформи/.Сайта е с платена тема,платен СЕО плъгин /спестява от допълнителни разходи за сео оптимизация/,платен секюрити плъгин,мобилна версия,лайв чат за по-добра комуникация с клиентите,НЕограничен брой имейл акаунти от вида ВАШЕТО-ИМЕ@BijuBG.net , SSL сертификат за сигурност, платен хостинг и домейн за 1 година. Страхотен домейн за дейноста на магазина,регистриран в търсачките!Правена е платена реклама във Фейсбук и Гугъл.Много добра комисионна,която се изплаща веднъж месечно /или при договорка и 2 пъти месечно/,коректност от страна на доставчика,каквато се очаква и от вас.Купувате готов,работещ бизнес без да е нужно да влагате средства за закупуване на стока,наемане на склад ,персонал и без да се ангажирате с доставки на стоки!!Купувате магазина и започвате да продавате!!Получавате също и безплатна потдръжка при възникнал технически проблем със платформата,както и безплатно обучение,ако се нуждаете от такова!!Адрес на магазина : https://www.BijuBG.net За контакти и повече информация : mihailov@chef.net Приемат се и оферти различни от посочената цена,като на всяка ще бъде отговорено!!
    • от berbat0v
      Продава се работещ онлайн магазин за бижута на принципа дропшипинг/единствен партньор сме на доставчика/.Доставчика е официялен представител за българия на марките : Q&Q , CASIO ,Paco Rabanne, Kontakt, Jet Set ,Omax,Sprinto,Prema,Time Force, Haurex-Italy/всички със сертификат и гаранция/.Магазина разполага с доста голям асортимент от артикули ,като преобладават бижутата,но доставчика дава възможност да се добавят още над 2000+ артикула от по-горе посочените марки.Платформата няма ограничение относно количеството на добавени артикули /като повечето платени и безплатни платформи/.Сайта е с платена тема,платен СЕО плъгин /спестява от допълнителни разходи за сео оптимизация/,платен секюрити плъгин,мобилна версия,лайв чат за по-добра комуникация с клиентите,НЕограничен брой имейл акаунти от вида ВАШЕТО-ИМЕ@BijuBG.net , SSL сертификат за сигурност, платен хостинг и домейн за 1 година. Страхотен домейн за дейноста на магазина,регистриран в търсачките!Правена е платена реклама във Фейсбук и Гугъл.Много добра комисионна,която се изплаща веднъж месечно /или при договорка и 2 пъти месечно/,коректност от страна на доставчика,каквато се очаква и от вас.Купувате готов,работещ бизнес без да е нужно да влагате средства за закупуване на стока,наемане на склад ,персонал и без да се ангажирате с доставки на стоки!!Купувате магазина и започвате да продавате!!Получавате също и безплатна потдръжка при възникнал технически проблем със платформата,както и безплатно обучение,ако се нуждаете от такова!!Адрес на магазина : https://www.BijuBG.net За контакти и повече информация : mihailov@chef.net Приемат се и оферти различни от посочената цена,като на всяка ще бъде отговорено!!
    • от Gangosa
      Имам страницата вече 3 години. От един хостинг ми дадоха промоция харесване на страницата и се абонирах. После искаше пари пак, но не мога да разбера ,защо. Слава богу си направих виртуална карта за да платя за хостинга и тя вече истече не съществува. Kaкво да правя според вас?
      http://imgur.com/a/39amj

• от Swisis
      Здравейте, от почти 2 месеца на сам регистрирах сайта си в AdWise.bg сложих няколко блокчета реклами от тях, натрупах малко над 150 лв. Хареса ми, и чак тогава се сетих да прочета условията и няколко теми в различни форуми. И от прочетеното ми стана ясно че искат данъчна декларация и разни други неща с които честно казано хич не ми се занимава! 
      Но има и едно друго нещо което за мен е голям + (макар че още не съм измислил какво да рекламирам.) В AdWise има една опция с която генерираните приходи от издателския акаунт, лесно може да си ги прехвърлиш към рекламодателски и така да рекламираш. Та, ако някой от вас има нужда от реклама, може да му прехвърля заявената от него сума която ще му е нужна с 20% отстъпка. 
      Пример: ако заявената от вас сума е 100 лв. вие трябва да платите 80 лв. 

Метод на плащане: Еконт, PayPal
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.