Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Какво мислете за тази батерия ЦЪК? Заслужава ли си? Батерията на телефона ми е- 1560 mAh. Ще ми свърши ли добра работа?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като цяло този който си показал е доста пари и не е много голям като капацитет :) ... (но пък е красив :) )

Ето виж този може да ти свърши работа :):) .... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В момента в Метро има 2х8000 mAh за 36лв общо

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Уолтър Уайт написа:

Искам като цена и качество да ми предложите.

Българската азбука започва с А: Ако обичате...Ако ви е удобно...Ако не ви затруднява...Ако бъдете така добри...и т.н.
Иначе всички искаме по нещо, ама няма.

пп. Прав е колегата по-горе, че за много пари ще получите минимали показатели.
Гледайте от 10 000 mAh нагоре, иначе упражнението с допълнителната батерия е безмислено.
За не говорим, че утре може да ви се наложи таблет да позаредите или друг продукт с по-сериозни параметри - мислете малко по-разчупено и като давате пари, поне продукта да покрива по-голям периметър с възможни евентуални ползи.
Да не говорим, че и вашия избор е китайски, нали?!?!

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като цяло няма да зареждам таблети,лаптопи,електро централа. Само телефона си. Бюджет до 50лв повече не давам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От Китай вече не може да се поръчват подобни работи (или трудно), иначе бих препоръчал BlitzWolfBlitzWolf® BW-P4 5200mAhBlitzWolf® BW-P2 3350mAh

77e271d4-a416-4af8-a72f-512e8b7788f9.jpg

Лично аз ползвам нещо подобно на това на снимката за зареждане на електронната ми цигара, с тази разлика, че при мен батерията не е вградена, тоест слагам вътре 3400 Mha на Панасоник, която мога да си я сменям.

Редактирано от djagi (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, Уолтър Уайт написа:

Соларни и китайски не приемам. Искам като цена и качество да ми предложите.

В такъв случай ще си останеш без батерия. Че и телефона си ще трябва да изхвърлиш... :) Защото всички iShit-ове без изключение се произвеждат именно в Китай.

А сега сериозно. Един от най-добрите модели е този. Само че значително надхвърля бюджета ти от 50 лв. Устройството се продава без батерии. Можеш да сложиш от 1 до 4 литиево-йонни акумулатори тип 18650 с какъвто предпочиташ капацитет - от 1000 до 3500 mAh всеки. Зареждането на отделните канали е независимо, т.е. можеш да ползваш едновременно акумулатори с различен капацитет.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 5/20/2017 в 3:06, Win_user написа:

В такъв случай ще си останеш без батерия. Че и телефона си ще трябва да изхвърлиш... :) Защото всички iShit-ове без изключение се произвеждат именно в Китай.

А сега сериозно. Един от най-добрите модели е този. Само че значително надхвърля бюджета ти от 50 лв. Устройството се продава без батерии. Можеш да сложиш от 1 до 4 литиево-йонни акумулатори тип 18650 с какъвто предпочиташ капацитет - от 1000 до 3500 mAh всеки. Зареждането на отделните канали е независимо, т.е. можеш да ползваш едновременно акумулатори с различен капацитет.

Shit е твоя тИлифон.

Взимах вече на Canyon, която е 13 000 mAh.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам една от Кауфланд купена за 30 лева, модел  MediaRange mr742, почти на 3 години 6600мАч и ми върши перфектна работа. С 2 слота 1А и 2.1А - става за зареждане и на някой от по-разпостранените модели таблети. Поради вида на самата батерия, предполагам, че не е с тези новите батерии, а със класически 4 х 1650мАч "АА",

Поздрави!

Редактирано от chasovnik (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.