Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, имам задача по корпоративна политика

Да се изясни достоверността и обективността на поднесената информация в 
следния линк:

https://www.youtube.com/watch?v=PEfeQ2pTaK0&feature=share

Къде ли не търсих в интернет, но не намирам почти никаква информация, която да докаже, че нещата, които този човек

говори и споделя са истина.Трябват ми поне няколко аргумента, за да мога да изясня достоверността на поднесената информация от

г-н Станков.

Когато му напиша името в гугъл ми излизат съобщения, че според не знам какви закони,

са изтрити по негово желание доста линкове, а точно те ми трябват, как бих могъл да стигна до тях и въобще

възможно ли е да се направи от човек, който не е толкова на ти с IT сферата?

Възможно е някои резултати да са били премахнати съгласно европейското законодателство за защита на личните данни.

Ако някой има идея, как мога да се справя с това като цяло, моля да сподели.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещата си бяха точно такива както ги описва и много хора като този човек изгубиха парите си. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Ползваш друга търсачка - избираш си някоя от указаните зад линка и търсиш с тяхна помощ:
https://searchenginewatch.com/2016/02/25/say-goodbye-to-google-14-alternative-search-engines/

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, ExaFlop написа:

Ползвах какви ли не алтернативи на google, но единственото нещо, което откривам, а съм изгледал клипа 2 пъти, дори съм си записал нещата,

които говори, за да мога да потърся достоверността на тези факти е, че е имал наистина фурна за хляб на територията на Брегово, а той казва в началото, че е от Видинските села

роден, а Брегово е на територията на Видин, също така видимекс оод, но общо взето е това.А моят доцент ми каза, че има информация, а аз нарочно съм го питал, 

след като ни я даде, дали въобще можем ние да намерим такава информация в интернет и той изрично потвърди, че има такава информация, стига да сме знаели как да я открием ...

В този твой сайт не видях, нищо за него, благодаря все пак ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да ползваш тази услуга (цък), но не знам дали ще има резултат. Могат да имат и архив на линка от по-ранна дата, преди да е изтрит.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

едва ли ще стане нещо, все пак целта на гугъл е това

може да е лъжа може и да е истина - и човека да иска просто да се замислиш

А, може и друг да ги е изтрил вместо него, но това вече е Конспиративна теория

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има и други търсачки. Bing, Yahoo, Yandex (найдется все), Rambler

Търговски регистър, НАП, общини, съдебни решения, покани за доброволно изпълнение и всякакви публични и не толкова неща.

Дай ключова информация каквато си си записал за да не се губи време.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 часа, Ивайло Костов написа:

Щом сам не подкрепя със солидни доказателства твърденията си - фейк 100%

Е защо да ти ги доказва. Аз например нямам нужда от доказателство, защото съм живял точно по това време. Знам точно за какво става на въпрос.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Тошко2001
      Здравейте! Извинявам се, че публикувам тук, но не мога да намеря темата по математика. Имам следния проблем- равнобедрен трапец с основи 6см и 8см  и БЕДРО 5см му търсят лицето. А кажете ми аджаба колко му е височината и лицето, че ми взе здравето таз задача. Аз получавам 4 см височина и 28 см квадратни лице. Отговорите са дадени с корени
      а- 14V6 cm
      b- 28V6 cm
      в- 56V6 cm
      г - 7V26 cm
      д- 2V42 cm
    • от georgi999
      здравейте приятели може ли някой да ми каже как мога да създам десктоп приложение с джава и каква програма да си изтегля на която да се пише, и каква да бъде темата на приложението ,благодаря предварително 

• от Georgi Kirchev
      Здравейте , дадоха ми да правя курсова задача по Визуално програмиране , но не мога да я направя , а имам срок до четвъртък - 10.01.2019 
      програмираме със Visual Studio 2010/13 на MFC Standart , Single Document 
      Ще съм изключително благодарен , ако някой успее да ми помогне. 

Условието е следното: 
      Да се състави еднодокументно приложение с архитектура документ - изглед.
       - Добавете бутон който трябва да активира функцията , както и елемента Hello от менюто 
       - Добавете контекстно-ориентирано меню към програмата , което използва падащо меню Help като скрито

Във файл да се съхраняват и четат данни, които да се въвеждат чрез диалогова кутия , която се вика чрез 
       - ляв бутон на мишката.
       - опция от менюто .
       - клавишни ускорители.
       - бутон от инструменталната лента.
      В диалоговата кутия да има:
       - текстово поле за въвеждане на текст.
       - рамка със списък за шрифтове.
       - групова рамка.
       - бутон за приключване.

Предварително благодаря , ако някой се захване да ми окаже помощ. 

• от altec
      здравейте хард диска ми по точно дял D се изтрива от само себе си с 3 хард диска съм не са ми правили проблеми проверени са на sentinental pro нямат лоши сектори ... когато си заключа компютъра за 2-3 часа и след това пиша си паролата отключва се и искам да отворя някоя игра примерно cs:go (който е записан в дял D) ми изписва "проблем в прекия път устройството или мрежовата връзка към които сочи прекия път "cs:go" не са налични уверете се че дискът е правилно поставен или че мрежовият ресурс е наличен и опитайте отново" пускам си антивирусната  avg  да сканира но нищо не открива и spyhunter съм пробвал пак нищо... ако имате някакви предложения за решаване на праблема оставете един коментар забравих да напиша че като го рестартирам компютъра и дяла пак се показва (предложете нещо без преинсталация че ме мързи 
    • от Alexandar Jelev
      Здравейте, искам  да попитам някой може ли да ми помогне за курсовата задача, ще му бъда изключително благодарен? :)
      Задачата е следната:
      Съставете програма с функции за:
      а) Въвеждане от клавиатура във файл и в масив ( чрез добавяне) данни за автобусни превози ( до 35 ) - Автогара Варна: маршрут, дата (1 до 31), номер на автобуса, фамилия на водача, брой пътници, цена на съответните билети, обща сума на билетите - през месец юли. Извеждане текущото съдържание на масива (файла) на екран;
      б) Извеждане на екран справка за всички превози през избран ден от месеца ( със запитване за нова справка);
      в) Извеждане на екран номерата на автобусите и общата сума на билетите от превозите, извършени с тях, подредени в низходящ ред по сумата.
                   Главна функция main() -с меню  за избор на функции и проврка за състоянието на данните.  Използване на функции с предаване на параметри.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.