Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Той се надвеси над нея, целуна я по челото.Усмихна се. Не че му беше до усмивки . Просто бе свикнал да предизвиква усмивката и. Но когато видя сините, студени клепачи, и моравите устни, се отказа. Така както тя се беше отказала от живота. .....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

гугъла изкара всички живи, няма ни една умряла

:lock:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

от неква нова книга е  или измишльотина .

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, Yvan Sergeev написа:

от неква нова книга е  или измишльотина .

прай си ташаци с нас - няма такова написано

е сега вече написано де - може да се пробва за новата Даниел Стийл...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Viktoria Nikolaeva
      Моля за тълкуване на думите "трябва да се вярва, за да се разбира и да се разбира, за да се вярва." - Августин. Благодаря Ви предварително! 
    • от Еница Янкова
      Здравейте, имам да пиша есе на тема: "Дългът,принуда към необходимо избрана цел." Моля ако някой може да ми помогне, понеже не мога много добре да разтълкувам този цитат. А ми е важно и ми трябва за утре. Благодаря Ви предварително. 
    • от Greak
      Здравейте и ЧНГ на всички !  От скоро гледам Дневниците на вампира, и понеже много ми харесва самата история, реших да си купя книгата, но когато я потърсих,  видях че има две версии: Дневниците на вампира и Дневниците на Стефан, и съответно не мога да разбера с коя да започна и въобще каква е разликата между двете книги ? Благодаря предварително. 
    • от marin1466
      Здравейте,  бихте ли ми препоръча ли да  някоя добра книга на тема  прокрастинация.  За  мое  голямо учудване  не мога да намеря нищо по темата на български. На  други  езици  намирам доста заглавия  от Д-р Piers Steel но на нашенски............... 0! . Всякакви  заглавия са ми добре дошли. Благодаря предварително.
    • от canizares
      Здравейте.Все още съм Windows user,но впоследствие искам да науча и нещо повече за линукс.Та започнах да търся книги в онлайн книжарниците за Linux,но се колебая коя/каква да си взема,тъй като има няколко варианта.
      Коя книга бихте ми препоръчал измежду тези - http://www.helikon.bg/search/?qstr=linux&filter=section&value=1 . Също така приемам и предложения и за други книги,които липсват тук.
      Благодаря предварително!
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.