Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, преди няколко месеца купих през g2a.com Battlefield 4.

Всичко беше ОК, инсталирах играх даже. Но сега я няма в профила ми. Ключа като опитам да въведа извежда, че вече е ползван.

Как да разбера какво става? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

публикувано (редактирано)

Нищо чудно да е бил някой краден ключ и да си изтеглил късата клечка.С други думи абсолютно нищо не можеш да направиш понеже ключа е купен от реселър...

Редактирано от Year Zero (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 44 минути, Pamlea написа:

Ми пиши на съпорта на origin...

Изглежда логично нали? 

Вече 4 ден чакам да ми отговорят на тикета.

преди 1 час, Year Zero написа:

Нищо чудно да е бил някой краден ключ и да си изтеглил късата клечка.С други думи абсолютно нищо не можеш да направиш понеже ключа е купен от реселър...

Какво се случва ако ключа е "краден"?

Дай източник или подобни случаи? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ключа се банва от Origin/Steam/Uplay Ubisoft is banning CD Keys bought off websites like G2A.com има и други случай. Като цяло не можеш да представиш абсолютно никакво доказателство на Origin, че си собственик на ключа. Ако ключа е краден пиеш студена вода...Или пишеш на G2A и се надяваш да ти върнат парите макар, че вероятноста е много малка.

Редактирано от Year Zero (преглед на промените)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Ивайло Костов написа:

Еми, да го духат.

Със стейм няколко години вече нямам подобни проблеми. 

А пък аз тъкмо щях да пиша за Steam,  как ми изгоряха 600 лева за година и половина. Тук съм писал подробно.

Между другото, преди седмица се опитах да купя ключ за DIRT 4  от Kinguin, но пак поради някакви проблеми ми таксуваха два пъти по 75 лева и в момента имам, ключ за 150 лева :) Чакам от банката да ми излезе квитанцията, но вече седмица я няма. Чудех се дали днес да не отида на място, но ще почакам още малко. Аман от мошеници. И едните и другите само пари лапат, ебз значение G2A, Kinguin, Origin Или Steam. Преди година и нещо пък ми откраднаха профила в Origin  с десетина игри. Опитах се да пиша на поддръжката, но ударих на камък. Никой не го ебе. После доста четох, докато с някакви въртели и пощата си, която не бе хакната, успях да възстановя профила си. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

G2a купуват ключове с крадени дебитни карти и после ги разпродават. Какво се ядосвате на Steam и Origin. Не са ви виновни те. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Интересно и аз купих моята от там но не съм проверявал дали всичко е ок.Не че ще е голяма загуба мисля че платих 11 лв за нея но поне да знам със сигурност.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, eXceLLen7 написа:

G2a купуват ключове с крадени дебитни карти и после ги разпродават. Какво се ядосвате на Steam и Origin. Не са ви виновни те. 

Не е баш така, веднъж активирана играта не е редно да я вземат.

Да си правят проверките о време. А и дали е така никой не знае.

няма и ред защо как и какво става.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Ивайло Костов написа:

Не е баш така, веднъж активирана играта не е редно да я вземат.

Да си правят проверките о време. А и дали е така никой не знае.

няма и ред защо как и какво става.

Не е е ама е , той няма да е първия дето се е опарил ако това наистина е станало , преди време с Far Cry 3 или 4 Ubishit направиха абсолютно същото деактивираха сумати ключове защото са били купени с крадена карта.

http://www.ign.com/articles/2015/01/27/ubisoft-deactivates-fraudulent-far-cry-4-assassins-creed-unity-keys

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 29.05.2017 г. в 17:49, Ивайло Костов написа:

Еми, да го духат.

Със стейм няколко години вече нямам подобни проблеми. 

Аз имах подобен случай със Стийм, но играта струваше 2-3 лв. и не ми пукаше. Малко по-късно си я купих пак и повече не са ставали издънки. С Ориджин и Ъплей не съм имал никога проблеми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе пак ще кажа, че аз проблем с невалидни ключове съм нямал. Напротив. Имам 3-4 скъпи игри, предназначени за руския пазар и четирите отдавна могат да се играят без VPN. За последно това стана с Shadowarrior 2. Не знам логиката, но общо взето след 6 месеца VPN  отпада по незнайна причина. Вероятна причина са и честите преинсталации на Windows, Но не мога да гарантирам, че това е от тях, защото пък съм правил преинсталации и игрите все са си искали VPN. Мен не ме е страх да купувам ключове за руския пазар. Проблемът в момента е, че цените на тия игри вече са си високи и единствения смисъл от това е, ако имат руски интерфейс, с какъвто и играя игрите. Иначе не. 

Редактирано от bildera_ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 29.05.2017 г. в 19:37, eXceLLen7 написа:

ocsmhxhn3uuy.png

Закупил съм си, през G2A, над 200 игри и само веднъж съм имал проблем. Което е около 0.5 % от всичките закупени от мен игри - пренебрежимо малък процент, при условие, че от G2A можеш да си купиш игра, понякога на цена 10 пъти по-ниска от тази в Стийм, Ъплей или Ориджин..

Редактирано от Agentpat™ (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.