Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Добър ден жители на София.

Отварям тази тема, за да ви предупредя да не правите грешката на моя приятел!!! 

Става дума за прокулнатата гора над люлинския тунел. Приятелят ми Николай реши да отиде и още не се е върнал. Причината за неговото изчезване е точно тази страховита гора, за която се носят слухове, че е обитавана от свръхестествени сили и повечето, които са влезнали не са излезнали, за да разказват за това, а тези, които са успяли да излезнат са се самоубивали.

Говори се, че преди 95 години в тази гора са се извършвали сатанинска ритуали с жертвоприношения на хора от подчинени на Дявола. След известно време те изчезнали безследно и никой не знае какво е станало с тях. От тогава тази гора е станала убежище на всички тези зли сили и взима своите жертви.

Тази информация я имам от статии с изчезнали хора, разхождали се в тази гора. Също така се говори, че след 00:00 часа се случват най- страшните неща...

П.С 

За тези, на които съм пробудил интереса в тях и решат да проверят дали е истина ще ви вам няколко съвета:

1- Когато влезнете навътре в гората не забравяйте пътя, по който сте минали!

2- Ако чуете, че някой вика за помощ в никакъв случай не отиваите натам!

3- Най- важното : НИКОГА НЕ ВЛИЗАЙТЕ САМИ ВЪТРЕ!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Можеш ли да покажеш къде се намира тази гора в Google Maps?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Naryto99 написа:

Добър ден жители на София

добър ден, жители на форума
:lol6:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А аз се чудих..има ли бермудски триъгълник на България...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Naryto99 написа:

Приятелят ми Николай реши да отиде и още не се е върнал.

Обикновено в такива случаи се пуска снимка и се казва, че въпросната личност се търси, "ако някой има информация .."  и т.н. - а не "внимавайте да не изчезнете в прокълнатата гора".

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Люлин? E там човек може да си изчезне безследно и при това без да е прокълнато нищо!:no-no::)))))

Редактирано от Кумчо вълчооо (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 54 минути, Кумчо вълчооо написа:

Люлин? E там човек може да си изчезне безследно и при това без да е прокълнато нищо!:no-no::)))))

Абе общо взето всичко след тунела си е опасно :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Naryto99 написа:

Добър ден жители на София.

Отварям тази тема, за да ви предупредя да не правите грешката на моя приятел!!! 

Става дума за прокулнатата гора над люлинския тунел. Приятелят ми Николай реши да отиде и още не се е върнал.

Преди да пуснете темата обадихте ли се в полицията?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Мойра написа:

Преди да пуснете темата обадихте ли се в полицията?

Загуби интелес. Явно неговия познат се е появил!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има два варианта: 

1. Потребителят с никнейм "Naryto99" е с коефициент на интелигентност колкото на близначките от Биг Брадър;

2. Опит за тролене.

Дано да е второто.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от The Good Old TIme
      Здравейте!
      Обмислям да наема стая в къща/механа/апартамент за 1 човек на уединено място за около 2 седмици. Под уединено място имам предвид място на планина или в гора, където няма почти никакви хора. Обаче търся някое възможно по-евтино място и се чудя дали има толкова евтино за колкото ще попитам по-долу и затова ще се радвам ако тук има хора, които са запознати да ми споделят. Има ли такова място, което да речем струва около 10 лв на ден и вътре има легло, хладилник, печка, баня, мивка, контакт(електричество). Имам предвид неща за по-основните нужди, не е нужен интернет и други екстри. Да речем ако се предлага готовоприготвена храна и цената съответно да речем става до 15 лева; или пък ако не много далече от мястото има магазин от който можеш да си купиш храна. И да можеш да излезнеш сред планината, гората без хора около теб.
      Да речем ако на мястото се предлага храна излиза около 200 лева за 2 седмици. Или ако не се предлага храна , но има магазин в близост, са 140 лева за престоя(14 дни по 10 лева).
    • от lara_croft_137
      Не съм сигурна, че можете да ми помогнете, но просто реших да споделя какво искам . Е, искам да се загубя в някоя гора, планина или на някое много самотно място и да преоткрия себе си . Имам нужда да остана сама, даже да съм в опасност, да се боря за оцеляването си . Усещам вътрешно как имам нужда да се случи нещо подобно, за да се промени живота ми в положителна насока ! Нещо да ме разтърси, да ме изкара от скучното ежедневие, имам нужда да си подредя мислите, да преживея нещо трудно, което да ме направи по-силна, освен това имам нужда хората около мен да усетят липсата ми, за да ме оценят най-накрая ! Обмисляла съм да предприема нещо подобно дори и да е рисковано, да избягам, но единственото нещо, което ме спира е мисълта какъв стрес ще докарам на семейството си ! Има ли хора, които се чувстват по подобен начин ? 
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.