Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Господин Карабойчев! Няколко пъти подавам рапорти  за системно изпращане на вулгарни и цинични съобщения на "лични" от няколкото тук нови потребителя! Според мен може би един с мултиакаунт! Естествено нищо не последва и затвова отварям публична тема! Въпросните потребители са блокирани, но пък ми е отворен пътя  до електронната ми поща, която бе недостъпна до скоро! Ще съдействате ли за решаване на проблема или да смятам всичко се случва с ваше благоволение! Не смятам да търпя това безобразие и ако не се реши този проблем ще последват жалби и където е необходимо, както и в съда за  системен тормоз със спам с цинизъм, обида! 

Редактирано от Кумчо вълчооо (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А бе, Вълчо. На толкова години стана и не ти дойде акъл в главата. Не знаеш ли, че не можеш да спечелиш игра, в която играеш по чужди правила? На админчето му е през оная работа за теб и за твоите терзания. Еби му майката и не се занимавай с глупости.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Кумчо вълчооо написа:

Господин Карабойчев! Няколко пъти подавам рапорти  за системно изпращане на вулгарни и цинични съобщения на "лични" от няколкото тук нови потребителя! Според мен може би един с мултиакаунт! Естествено нищо не последва и затвова отварям публична тема! Въпросните потребители са блокирани, но пък ми е отворен пътя  до електронната ми поща, която бе недостъпна до скоро! Ще съдействате ли за решаване на проблема или да смятам всичко се случва с ваше благоволение! Не смятам да търпя това безобразие и ако не се реши този проблем ще последват жалби и където е необходимо, както и в съда за  системен тормоз със спам с цинизъм, обида! 

Ами там също можеш да ги блокираш. То така ще бъде не само в този форум.

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На такива просто игнор - с тролове просто не се спори. Като им се обръща внимание стават още по-нагли и нахални. Абе не им обръщайте внимание, и толкова. Живота е пълен с толкова много хубави моменти на които да се радва човек, че едва ли с това трябва да си съсипвате нервите. Не си заслужава, това е ! :) 

Spoiler

Къде е емотиконката "наздраве с биричка" ?? Нещо не я намирам. :D

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 9.06.2017 г. в 18:12, techmaniac написа:

Затвори скритото съдържание

Къде е емотиконката "наздраве с биричка" ?? Нещо не я намирам. :D

:beer:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.