Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте.
Бихте ли ми дали отговор на въпроса - подходяща ли е тази видео карта (gtx 1050) - тук, с това дъно - ASUS P8H61-M LE и този процесор - тук? Системата е с 8GB ddr3. Или, имате ли други предложения за графична карта около тази цена?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

публикувано (редактирано)

Видеокартата не е проблем да я сложиш на което искаш дъно с които искаш процесор. В случая просто процесора идва слаб и картата няма да разгърне пълните си възможности.

RX 560 е по-добра но по-добре мисли за нов процесор.

http://www.vario.bg/sapphire-pulse-radeon-rx-560-2gd5-11267-02-20g

Редактирано от Roujin Z (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ти за предложението. Какъв би бил оптималния вариант за CPU към това дъно? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

https://www.asus.com/Motherboards/P8H61M_LE/HelpDesk_CPU/

След обновяване на биоса може да се сложи и  i7-3770.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

G540 - 15лв.

i7-3770 - 350лв.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

350 лв. е твърде много за толкова стар процесор. Търгуват се между 250 и 300 лв. - https://www.olx.bg/ad/intel-i3-i5-i7-protsesori-na-niski-tseni-ID5KswQ.html#ba142fe046

Принципно може и по-евтин и слаб но не виждам смисъл. Когато се ъпгрейдва нещо старо се взима максимума и се ползва докато върши работа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 45 минути, Roujin Z написа:

Когато се ъпгрейдва нещо старо се взима максимума и се ползва докато върши работа.

много ги чаткаш нещата .

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Roujin Z написа:

350 лв. е твърде много за толкова стар процесор.

Не е важна точната сума, а разликата , която е от Земята до Луната в цените. Дай сега да намерим най-евтиния i7-3770, който със сигурност ще е под 250лв. и пак няма да е по възможностите на автора на темата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 55 минути, Yvan Sergeev написа:

много ги чаткаш нещата .

Учил се е от културиста, според когото процесора е на първо място в игрите. И наш Наруто гледа да предложи максимума, ''сакън'' да няма спъване(по-точно тясно място). Следователно i7 3770 си ''подхожда'' идеално с GTX 1050.:party4:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 37 минути, baikolio95 написа:

Не е важна точната сума, а разликата , която е от Земята до Луната в цените. Дай сега да намерим най-евтиния i7-3770, който със сигурност ще е под 250лв. и пак няма да е по възможностите на автора на темата.

Очевидно му е във възможностите да даде същата сума при това за нова видеокарта вместо да си купи нещо втора ръка.

И не виждам защо се намесва цената на стар офис процесор в цялата тема след като очевидно човека иска да играе игри?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 минути, XECUTIONER написа:

Учил се е от културиста, според когото процесора е на първо място в игрите. И наш Наруто гледа да предложи максимума, ''сакън'' да няма спъване(по-точно тясно място). Следователно i7 3770 си ''подхожда'' идеално с GTX 1050.:party4:

Не ги оставяш да си вземат глътка въздух,много си строг.Билдера не е културист,дори е по-възрастен от моята скромна персона.:(

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, Ross Atanasov написа:

Не ги оставяш да си вземат глътка въздух,много си строг.Билдера не е културист,дори е по-възрастен от моята скромна персона.:(

А аз си мислех, че си навършил 103.:D Знам, че не е културист, но с нищо не доказва, че не е.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, Roujin Z написа:

Очевидно му е във възможностите да даде същата сума при това за нова видеокарта вместо да си купи нещо втора ръка.

И не виждам защо се намесва цената на стар офис процесор в цялата тема след като очевидно човека иска да играе игри?

Пита се за съвместимост на видео карта и "офис" процесор с дадено дъно. Никъде не става дума за игри. Логичния извод е, че има пари за въпросната карта и за въпросния процесор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, XECUTIONER написа:

А аз си мислех, че си навършил 103.:D Знам, че не е културист, но с нищо не доказва, че не е.

За мое щастие не съм столетник,само малко над Христова възраст.В рода си имам няколко достойни мъже достигнали подобна цифра.

Редактирано от Ross Atanasov (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.