Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Проблемът е следният не тръгва таблета само като го свържа със зарядното светва показва пълна батерия и нищо друго някой ако има идея какво да се направи за да тръгне моля нека сподели !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробва ли с комбинациите Power button + volume UP/Down и има ли някакъв резултат от тях?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, XYconstant написа:

Пробва ли с комбинациите Power button + volume UP/Down и има ли някакъв резултат от тях?

Да пробвах, нищо не става!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В такива случаи най-добрия начин е да се опиташ да направиш reset до фабрични настройки. Виж в YouTube как се прави на твоя таблет. 

Редактирано от Person (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом казваш че като пъхнеш зарядно, дисплея светва и ти показва пълна батерия, значи тя е ок проблема не в нея! Проблема мисля че ти е чисто Софтуерен! Ако батерията не беше наред, нямаше да ти показва нищо.  Ресета на повечето таблети, става както беше написал ''XYconstant''  Или от настройките на таблета.  Но щом си пробвал и казваш че не става не се сещам за друг начин.

- Спомняш ли си, преди да стане проблема какво правеше  с  него? Да не би с някоя програма за почистване да си затрил някои важен файл.

Редактирано от RED ZONE 64 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, RED ZONE 64 написа:

Щом казваш че като пъхнеш зарядно, дисплея светва и ти показва пълна батерия, значи тя е ок проблема не в нея! Проблема мисля че ти е чисто Софтуерен! Ако батерията не беше наред, нямаше да ти показва нищо.  Ресета на повечето таблети, става както беше написал ''XYconstant''  Или от настройките на таблета.  Но щом си пробвал и казваш че не става не се сещам за друг начин.

- Спомняш ли си, преди да стане проблема какво правеше  с  него? Да не би с някоя програма за почистване да си затрил някои важен файл.

Той нее мой дадоха ми да го поправя уж

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Човече, батерията ти е заминала. Проблема не е софтуерен.

Търси батерия-заместител. Може и на по-високо, но не и на по-ниско номинално напрежение.

Редактирано от TanazP (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Щом казваш че като пъхнеш зарядно, дисплея светва и ти показва пълна батерия, значи тя е ок проблема не в нея! Проблема мисля че ти е чисто Софтуерен! Ако батерията не беше наред, нямаше да ти показва нищо.  Ресета на повечето таблети, става както беше написал ''XYconstant''  Или от настройките на таблета.  Но щом си пробвал и казваш че не става не се сещам за друг начин. - Спомняш ли си, преди да стане проблема какво правеше  с  него? Да не би с някоя програма за почистване да си затрил някои важен файл.

Като не влиза ток в развалената батерия, тогава - какво ще показва? Тва не е лаптоп, да работи и батерия.

Поредният ти неуместен и некадърен пост. Недей писа, поне когато става дума за пари, защото ще подлъжеш някого.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бутона за включване дали работи хардуерно?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, XYconstant написа:

Като не влиза ток в развалената батерия, тогава - какво ще показва? Тва не е лаптоп, да работи и батерия.

Поредният ти неуместен и некадърен пост. Недей писа, поне когато става дума за пари, защото ще подлъжеш някого.

Автора не е уточнил/ написал че има проблем с батерията. Написал е че таблета му не тръва, което твърдение може да се дължи на много неща.

- И ако обичаш не си ми познат или роднина че да ми пишеш в директна форма  ''Поредният ти неуместен некъдърен пост"- Дръж се на положение ако обичаш.

преди 15 часа, terminator.1985 написа:

Проблемът е следният не тръгва таблета само като го свържа със зарядното светва показва пълна батерия и нищо друго

Редактирано от RED ZONE 64 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, TanazP написа:

Човече, батерията ти е заминала. Проблема не е софтуерен.

Търси батерия-заместител. Може и на по-високо, но не и на по-ниско номинално напрежение.

Атанасе, тук не е ли забранено да се заобикалят банове с дублирани акаунти ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ха, ти кажи.

Явно в датата тотално са ти ударили игнора, като ти гледам подвизаването тука...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще заповядам още сега. Аз верно нямам кво да правя по цял ден, и все това ме държи под напрежение. Просто форумът има един голям проблем и това си ти, и още няколко трола. Но ти си със специално внимание.

Я бегай малко навънка. Че много ти идва кисненето по форумите. Просто личен съвет. Ще ми благодариш по-късно.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Малък, до онзи ден не знаеше как да си руутнеш таблета и да се оправиш с Google Play-a, днес даваш съвети като не знам каква инстанция, с които всеки трябва да се съобразява.

Авторът пита - къде е проблемът и на какво може да се дължи. Той няма как да знае със сигурност ("както може би ти знаеш"), че проблемът е батерията, за това и се допитва тук. Нямам намерение да се обръщам срещу 14-15 годишен в учтива форма, не знам за какъв си се взел. След като не искаш да изглеждаш "некадърно" и това те обижда - подкрепяй си тезата с факти. Нуждая се и от човек, който е способен да изясни последното ти изречение "Дръж се на положение...", и какво искаше да кажеш с него. Мерси.

Отговаряйки на следните въпроси, можеш да спориш, че мнението ти е релевантно, неотговаряйки затвърджаваш некадърността си, която искаш да изтънчиш във всяка една тема, но не ти се получава особено.

- Защо проблемът задължително е в ОС-а, а не в батерията? Как стигна до този извод?

- Задължително ли е устройството да не се включи, ако батерията не е наред, както твърдиш тук: "Ако батерията не беше наред, нямаше да ти показва нищо.". А, ако пуска малко заряд в нея?

От там надолу мнението ти е тотален off-topic.

Моят съвет от тук нататък е да четеш повече, да пишеш по-малко.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, TanazP написа:

Ще заповядам още сега. Аз верно нямам кво да правя по цял ден, и все това ме държи под напрежение. Просто форумът има един голям проблем и това си ти, и още няколко трола. Но ти си със специално внимание.

Я бегай малко навънка. Че много ти идва кисненето по форумите. Просто личен съвет. Ще ми благодариш по-късно.

Я първо обясни, защо пишеш от друг профил/акаунт ? Колко такива си си спретнал, та да се правиш на мъж на лични съобщения ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

XYconstant  Не виждам смисъл да споря с теб, за мен си мисли каквото искаш, на мен ми е все едно.

Относно таблета ми, си има причина да не се руутва и бях напсал защо... Сега  меко казано се ''правиш на интересен'' че не съм знаел как да го направя.  Относно Аз какво пиша в форума не мисля чи ти трябва да коментираш това мое действие.  

Относно тази тема; Автора беше написал че след като вкл. зарядното му показва пълна батерия. Прчините за да не работи 1 таблет са много. Не съм ''врачка'', за да позная от рас какво му има. По пътя на логиката, е съсвсем логично щом дадено утройство не работи ти хрумва че има проблем с батерията, или ако тя работи вероятно има Софтуерен проблем..  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Или най-вероятно и хардуерен. О, шок, то друго не остана!
Ако пишете заедно домашното си със съучениците ти - ОК, не ти пука, но когато даваш съвети и всичко опира до пари, то не е редно да се включваш с неадекватните си мнения, предположения, гадания, които могат да костват на някого нещо, което ти няма да заплатиш, ако не си прав. Сега схвана ли?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 24.06.2017 г. в 11:25, eminem_vr написа:

Бутона за включване дали работи хардуерно?

Отворих го и установих че бутона за пускане явно прави проблем, задържах го и размърдах лентовото кабелче и тръгна но след като зарежда ми показва легнало андроидче с червен триъгълник и стои така.Май иска преинсталация а как става аз не знам. Хайде помагайте!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, XYconstant написа:

Само Firmwarefile-ра ли ми трябва или всичките  неща? и как се прави ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.