Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, преди дни си купих китайски двоен дин универсален модел 7020g. И понеже съм смотан и реших да инсталирам уж по- нов софтуер ама уви се ппецака и сега екрана само свети без да има каквото и да е изображение. Въпроса ми е има ли как да се преинсталира това нещо (което е с WinCE) и ако да ... как ? :/  Ще питате гаранция ..но тя не важи за това мое сътворение :( . Поздрави.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Плащаш си на някой сервиз, ако евентуално се навие да рине лайната ти. И понеже софтуер вероятно няма, а и не се знае какво си напъхал и какво се е омазало, може да се стигне до скъпия начин - ако се намери друго такова да се свалят флашовете и да се презаписват на програматор. С голям риск да се прецака и здравото. Като цена може да иде към цяло ново изделие. Абе купувай си друго и ще имаш резервни части. И за друг път да си знаеш и да не пипаш неща, от които си нямаш понятие. Пробвай в гаранционния сервиз.

Редактирано от Филипов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От софтуер не става така.Навярно си опитал да инсталираш фърмуер! Ако е така,има два варианта при които се бъгва  едно устройство.Прекъсване на инсталацията по време на процеса или е при опит за преинсталация с неправилна версия .Сега трябва да търсиш правилната версия и дано имаш късмет. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за отзивите. И да явно firmware-a е бил кофти :/ .. в случай че намеря точния дали чрез sd карта или usb flash ще успея да стартирам инсталацията .. т.е трябва да направя файловете на firmware-a bootable? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

През  USB  се инсталира firmware!Но има възможност, да има начин за възстановяване, чрез някаква клавишна комбинация.Трябва да прочетеш внимателно упътването  на устройството,эа да го изпълниш точно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички. След година разглеждане на мултимедия за ШЕВРОЛЕТ Орландо  по всички сайтове си поръчах Witson s200 okta cor  интегрирани  can bus  функции и бутони.

Инсталирах устройството стои прекрасно, звук, радио навигация телефон, но след два дни launcher3 спря, замених го с eivi launcher. Но андроид започна да се рестартира много често. Сложих камера за заден ход,   която работи само когато се рестартира андроид. При включване на задна екрана сменя черен с началния екран. Дори с откачено захранване и видео вход на камерата. Пробваха да излъжат

can bus към устройството но не успяха, моля ако е софтуерен проблем към кого да се обърна във Варна. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от nikolayykolev
      Привет! 
      Имам проблем с връзката между PS3 и телевизор. От скоро с пускането на играта започва да излиза черен екран и в горния ъгъл ми изписва HDMI (както когато го пускам). Друг път ми дава черен екран и така си остава. Пробвах с HDMI 1, HDMI 2, HDMI 3 - проблема е еднакъв, където и да свържа кабела. Взех HDMI кабел от приятел, но при него дори не излиза картина и звук, а само черен екран. Моля за съвети...
    • от Xristis Games
      Здравейте вчера ми се случи нещо много странно. Както си тегла Office пакет на компютъра и нещо се случи почнаха да се появяват странни цветове на екрана, линии и т.н. Когато изключих компа и го пуснах нямаше картина. Оказа, че е от видео картата. Не знам когато съм го теглил колко градуса е достигнала. Става въпрос за GTX 770. Сложих я в друг компютър и също нямаше картина.
      Въпросите ми са:
      Изгоряла ли е?
      Има ли начин да се оправи като я занеса на сервиз?

Компютър:
      Процесор: I5 2400
      Дъно: foxconn (Не знам точния модел)
      Рам: 6ГБ - 2,4гб
      Видео карта Gtx 770
      Хард: (Не знам 500ГБ)
    • от Borislava Mihaylova
      Здравейте! Имам следния проблем.  Преди известно време профилът ми беше хакнат. Опитах какво ли не да си го върна - забравена парола, връзка със съпорт и т.н., всичко прочетено в нета. Е не стана. Единственото, което не опитах, е да изпратя личната си карта - нямам им чак толкова доверие 😁
      Сега вече съм предприела кампания за премахването му, за да не се злоупотреби с личната ми информация. Според вас кой от всичките репорти е най-подходящ? (Някой се представя за мен, фалшив акаунт, хакнат..)
      https://m.facebook.com/profile.php?id=100000463676447&ref=content_filter
      Моля ви докладвайте и да се приключва. Само един ваш клик ще е огромна помощ за мен.  Благодаряя
    • от WhiteTooth
      Здравейте!
      Като мобилно у-во използвам Samsung Galaxy Note 9 и съм доволен, но имам проблем. Използвам 2 сим карти, една немска и една българска. Немската сим карта е на слот 1, а българската на слот 2. От време на време когато си реши ми изписва че сим картата не е намерена и ми изключва само българската сим карта, за да оправя проблема трябва да рестартирам телефона.
      Някакви теории или съвети?

Сори за правописните грешки, пиша от телефона.
    • от Тошко2001
      Здравейте! От известно време търся примерен изпит по химия за МУ пловдив, ей тъй да го разцъкам, по биология намерих на пдф, по химия претараших целия гугъл нищо, на мнооого километри съм от Пловдив и нямам познати, които да разполагат със сборници. Благодаря ви предварително!
  • Дарение

• Добави ново...