Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Искам да купя Блъсната кола  но да е блъсната само отзад. Да е  нова ако може над 2004-5 година и да я купя ако някой знае обяви или е попаднал на нещо такова бих искал да ми прати линк !  

колата исакм да е с свичко работещ мотор интериор и гуми само да е бласната отзад ! и да мога да я купя цяла НЕ  НА ЧАСТИ !!!

Редактирано от ivanovr (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нека блъскането започне.... СЕГА! :emoji_smiley-01:

Застрахователните измами се екстра за твоята ситуация. Блазе им на господата, които ще се възползват.

• Харесва ми 2
  • Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, ivanovr написа:

Искам да купя Блъсната кола  но да е блъсната само отзад. Да е  нова ако може над 2004-5 година и да я купя ако някой знае обяви или е попаднал на нещо такова бих искал да ми прати линк !  

колата исакм да е с свичко работещ мотор интериор и гуми само да е бласната отзад ! и да мога да я купя цяла НЕ  НА ЧАСТИ !!!

А Дядо Коледа утре ли трябва да дойде?

• Тъжен 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 13.08.2017 г. в 11:03, Без умствен капацитет написа:

пробвай по автосервизите

пробвах тарикатите само на части искат ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вземи си нова кола, вкарай задна и после дай мръсна газ. След 2 секунди ще имаш кола блъсната отзад. ;)

• Харесва ми 2
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 44 минути, ivanovr написа:

пробвах тарикатите само на части искат ...

Предложи им по-висока цена на тия тарикати. Брат ми го блъснаха, но отпред в десния калник, и продава колата и на части и цяла.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 13.08.2017 г. в 11:43, A.com написа:

Предложи им по-висока цена на тия тарикати. Брат ми го блъснаха, но отпред в десния калник, и продава колата и на части и цяла.

Ще пробвам но мисля че ще надхвърлят цената на блъснатия автомобил.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е трудна задача, щото по автокъщите всичките са блъснати, но казва ли ти някой от коя страна?

Ако смяташ обаче да купуваш евтино кола и да я караш, имай предвид че от катастрофата вътре свичко е огънато или поогънато и после хем ще караш бракма, хем ще наливаш пари. Ако ударът е лек, никой няма да я продаде така, а ще е оправи и ще я продава като неблъсната... ако почнат да я разкриват мераклиите ще понамали цената... Така че трудна е твойта задача.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 14.08.2017 г. в 10:57, otark написа:

Това е трудна задача, щото по автокъщите всичките са блъснати, но казва ли ти някой от коя страна?

Ако смяташ обаче да купуваш евтино кола и да я караш, имай предвид че от катастрофата вътре свичко е огънато или поогънато и после хем ще караш бракма, хем ще наливаш пари. Ако ударът е лек, никой няма да я продаде така, а ще е оправи и ще я продава като неблъсната... ако почнат да я разкриват мераклиите ще понамали цената... Така че трудна е твойта задача.

съгласен  съм с теб , това е че почти всяка кола е блъсната , чукната или нещо просто и има . В моя случей е че искам да е леко блъсната отзад или да е много просто ми трябва за да се уча над нея и нещо от порядъка на 1000 1500 лв хем да пучовъркам и да я управя но съм , сигурен че никой няма да си даде колата за 1500 лв но тва е в България всичко е с надценка....но ще търся по авто-кащите и по моргите но в моргите никой няма да ми продаде цяла кола....

Редактирано от ivanovr (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Един съсед си продаде колата на моя колежка (с моя помощ) за към 1200 лв., 10 годишна, първи собственик, неудряна Дачия, но без климатик и серво, върви всеки ден. Просто див късмет. Ако имаш късмет, може да намериш. Аз също търсех евтина да се уча, нещо на тая цена, но е грешка по следните причини:

1. Да се учиш не значи да я дереш и блъскаш, защото дърво и стена става, но ако нахлумиш някой баровец или селяндур, ще ти се отще да караш. Колкото по те е страх да не я удариш, толкоз по-добре! Колкото по не ти пука, толкоз повече си създаваш грешни навици, а може и да са фатални.

2. Това че евтина значи че не просто нещо й има, а много неща. За да се движи, парите, които не е дал собственикът, ще ги дадеш ти. Тоест вземаш за 1000, даваш още 3000 и имаш пак трошка. Въпросната колежка се нареди така с предната таратайка, взе я за 2400, за няколко години с ремонтите 10 000 и почти винаги е в сервиза. За дребна повреда цена не се намалява.

3. Ученето е доста време и през това време ще наливаш пари, после не можеш я продаде, тоест ще си се навътрил няколко хиляди с боклук и ще трябва отново да купуваш. Един комшия така нареди 3 форда, дрънгия до дрънгия, прави ги сума време и накрая нищо...
Не казвам, че не е възможно, но по-добре търси стара японка ръждясала и с лош външен вид. Провери дали има части за нея обаче! Доста гният старите, но с известни ремонти (обикновено скъпички) ще стане доста добре, понеже са мислени да са здрави, само външният вид отблъсква, 20-30 годишни хонди, тойоти и пр. още вървят! По-ново само ново... Или фиат, и те са евтини, и частите, но може да те е яд. Аз го минах също тоя път стана обратното на това, което планирах, но съм доволен. Купих си голяма и мощна кола, така стана просто, леко пострада огледало, брони и т.н. в началото, но това са козметики. Беше ултраръждясала и доста й се смееха, но с малко зор пооправихме ръждата и ще надживее таралясниците на много отворковци.

Ако не разбираш нищо хич забрави да се учиш тепърва, освен ако нямаш гараж, свободно време и някакви умения в областта.  Надявам се да съм бил полезен...

П.П. По-добре от собственик, че поне ще върви, в автокъщата вероятно е така сглобена от бракувани щайги, че ще те остави някъде за такава цена, пък и по-скъпите същото...

Редактирано от otark (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 14.08.2017 г. в 13:47, otark написа:

Един съсед си продаде колата на моя колежка (с моя помощ) за към 1200 лв., 10 годишна, първи собственик, неудряна Дачия, но без климатик и серво, върви всеки ден. Просто див късмет. Ако имаш късмет, може да намериш. Аз също търсех евтина да се уча, нещо на тая цена, но е грешка по следните причини:

1. Да се учиш не значи да я дереш и блъскаш, защото дърво и стена става, но ако нахлумиш някой баровец или селяндур, ще ти се отще да караш. Колкото по те е страх да не я удариш, толкоз по-добре! Колкото по не ти пука, толкоз повече си създаваш грешни навици, а може и да са фатални.

2. Това че евтина значи че не просто нещо й има, а много неща. За да се движи, парите, които не е дал собственикът, ще ги дадеш ти. Тоест вземаш за 1000, даваш още 3000 и имаш пак трошка. Въпросната колежка се нареди така с предната таратайка, взе я за 2400, за няколко години с ремонтите 10 000 и почти винаги е в сервиза. За дребна повреда цена не се намалява.

3. Ученето е доста време и през това време ще наливаш пари, после не можеш я продаде, тоест ще си се навътрил няколко хиляди с боклук и ще трябва отново да купуваш. Един комшия така нареди 3 форда, дрънгия до дрънгия, прави ги сума време и накрая нищо...
Не казвам, че не е възможно, но по-добре търси стара японка ръждясала и с лош външен вид. Провери дали има части за нея обаче! Доста гният старите, но с известни ремонти (обикновено скъпички) ще стане доста добре, понеже са мислени да са здрави, само външният вид отблъсква, 20-30 годишни хонди, тойоти и пр. още вървят! По-ново само ново... Или фиат, и те са евтини, и частите, но може да те е яд. Аз го минах също тоя път стана обратното на това, което планирах, но съм доволен. Купих си голяма и мощна кола, така стана просто, леко пострада огледало, брони и т.н. в началото, но това са козметики. Беше ултраръждясала и доста й се смееха, но с малко зор пооправихме ръждата и ще надживее таралясниците на много отворковци.

Ако не разбираш нищо хич забрави да се учиш тепърва, освен ако нямаш гараж, свободно време и някакви умения в областта.  Надявам се да съм бил полезен...

П.П. По-добре от собственик, че поне ще върви, в автокъщата вероятно е така сглобена от бракувани щайги, че ще те остави някъде за такава цена, пък и по-скъпите същото...

Определено е така за късмета ще ми е нужен, учението е лесна работа се пак това е кола за експерименти  но и да се кара се пак сам учил ДВГ  7 годинки и разбирам мога да се справя през отпоските имам свободно време и ще се човърка по количката но там е тя че количка трябва да намеря  но от  това ме  страх че всички за 1000-2000 лв са кошници,гробници,изгнило желязо но както и да е и да от сервиз няма да взема кола ако много не ми хареса и не и видя сам проблемите защото едно 70% от автомобилите в авто-къщите са облъскани и маисторите са си оставили ръцете и за поредна година в търсене аз се убеждавам в това ....  БЛАГОДАРЯ ЗА ОТГОВОРА !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 8/15/2017 в 1:06, ivanovr написа:

но от  това ме  страх че всички за 1000-2000 лв са кошници,гробници,изгнило желязо

Не е вярно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Питоня написа:

Не е вярно.

Да ве, да. Купчина старо желязо с която си опасен за себе си и за околните.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, BMW Маниак написа:

Да ве, да. Купчина старо желязо с която си опасен за себе си и за околните.

И за по-малко от 1000лв съм виждал запазени коли, които не са изгнили. Но са стари.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Наминавам само да ви кажа, че търговците на автомобили НЕ пасат трева. И че има една камара хайвани, които са изгоряли здравата, купувайки си "леко ударена кола". А то търговеца излъскал некъф дарак и за да го продаде за "много запазен", на ниска цена, го изджаса в някой дирек,и готово. И Ганьо си вика "е ше сменим един капак" ( 100 лева от моргата), и готово- чисто нова кола! И хич не му минава през акъла, що аджеба цената е не със сто, ами с 2000 лева надолу...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами кой кара хората да си купуват от тях? То е очевадно, че не може кола, която струва 5 хил. да се внася от Германия и да струва 3 хил. Плюс това има толкоз изгорели вече, и продължават да печелят. Аз лично предпочитам от частно лице кола, която се кара, сиреч върви, при все че гаранция Франция... Забелязал съм една например, която беше към 1800 лв, яко изгнили калници и по-малко врати,  минала е през тенекеджия, но стои супергрозно, явно няма мераклии и е 950 лв. от онзиден май. Разбира се какво е изгнило друго отдолу има да се гадае по обявата, но има доста коли в лош външен вид из квартала например, които си ги карат хората. Една киа делта от поне 4 години я гледам, фаровете с тиксо навсякъде почти, ръжда, но не се е разпаднала и всеки ден се кара, пежота също в окаяно състояние отвън. Но пък човек си прави сметката дали ще се жени за колата или не. Мнозина гледат точно външния вид, особено жените, и аааа каква е лъскавичка... А туй двигател, ходова част - дръжки... и пръжки... Един майстор от входа взе пежо 306 за 1200, смени масла, ремъци и я юрка здраво (минало е на ремонт през него и на собствениците явно им е омръзнало и опааа). Аз смятах да си взема лада в началото :)

Редактирано от otark (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.