Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Имам следния проблем закупих си Lenovo S1La40 от заложна къща.Така проблема е че като включа телефона нали дава ми начални настройки,там език след това да избера интернет мрежа след това прави проверка някаква и ми дава да въведа профил за google,въвеждам си мой акаунт обаче ми изписва,че трябва акаунта на миналия собственик.Дадох му reset,но няма пак го иска стария профил.Та въпроса ми е как да стартирам тела без да ми иска стария акаунт на миналия собственик?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Pachi написа:

Имам следния проблем закупих си Lenovo S1La40 от заложна къща.Така проблема е че като включа телефона нали дава ми начални настройки,там език след това да избера интернет мрежа след това прави проверка някаква и ми дава да въведа профил за google,въвеждам си мой акаунт обаче ми изписва,че трябва акаунта на миналия собственик.Дадох му reset,но няма пак го иска стария профил.Та въпроса ми е как да стартирам тела без да ми иска стария акаунт на миналия собственик?

Трябва да се инсталира нов РОМ на устройството.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мерси!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвах с smart phone flash tool но пак нестава изтеглих ром и през програмата го сложих няма пак си иска стария акаунт.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай със SP Flashtool, вкарваш телефона във флашмод инсталирваш нужните драйвери на компютъра, теглиш ром от xda-developers или от друг сайт и следваш стъпки в интернет има доста подробно обяснено как се флашва, а и флашване на стоков ром е по-лесно от колкото да речем къстъм.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 25.08.2017 г. в 2:20, Pachi написа:

пак си иска стария акаунт.

Намерих един метод, който мисля че съм виждал и за други модели/марки телефони и си считам че ще е успешен, макар и малко "завъртян", но все пак не съм сигурен и дали това е твоят модел (Lenovo S1 Lite ? ) :

Значи като стигнеш до браузъра, вместо да търсиш тази страница: http://rootjunkysdl.com/files/?dir=Apps/FRP и приложението "

com.rootjunky.frpbypass-1.0.apkголямо точно "1.17 MB", можеш просто да въведеш в адресната лента този линк,: bit.ly/pachilenovo (който аз направих

специално за целта, като предварително качих файла в моя Google Диск)

Успех ! (Ако вече не си се оправил по друг начин , де.)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 8/26/2017 в 19:57, Freem@n написа:

Намерих един метод, който мисля че съм виждал и за други модели/марки телефони и си считам че ще е успешен, макар и малко "завъртян", но все пак не съм сигурен и дали това е твоят модел (Lenovo S1 Lite ? ) :

Значи като стигнеш до браузъра, вместо да търсиш тази страница: http://rootjunkysdl.com/files/?dir=Apps/FRP и приложението "

com.rootjunky.frpbypass-1.0.apkголямо точно "1.17 MB", можеш просто да въведеш в адресната лента този линк,: bit.ly/pachilenovo (който аз направих

специално за целта, като предварително качих файла в моя Google Диск)

Успех ! (Ако вече не си се оправил по друг начин , де.)

Пак нестава когато инсталирам твоята програма дава ми нали въведи парола,обаче в клипа е показано,че в горния десен ъгъл има sign up а при мен го няма и до там.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако искаш опитай и с този файл: http://www117.zippyshare.com/v/zhAqQc5o/file.html Той е от това видео, в което пича просто като го отвори то му отваря настройки и той дава един FACTORY RESET. Ето кратък линк : bit.ly/zipylenovo

В друго видео пък пак отваря настройките, чрез добавяне на Outook акаунт първо, но това май няма да ти е необходимо тъй като с горния линк точно това става, след което отива най-долу на "За устройството", после "Информация за устройството" /Device information и от там с няколко клика на Build number/" Номер на компилацията" мисля че е на БГ/  включва Опциите за програмисти/разработчици/Developer options и от там OEM отключване/Unlocking включва и след това един RESET прави.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз и ресет правих и през gmail пробвах си направих акаунт неиска и неиска сякаш телефона има страничен софт който е предпазен все едно опитвам apple да разбия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.