Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Искам нещо по-качествено, ясно ми е, че за тези пари няма да е нещо особено, но поне да не е боклук. Слушам всичко. Бюджета е около 50лв, мога да го вдигна малко, ако си струва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

sennheiser momentum 2.0 wireless са супер :) само че доста трябва да увеличип бюджета.

Редактирано от Desdinova (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 29.8.2017 в 23:32, IvannG написа:

Искам нещо по-качествено, ясно ми е, че за тези пари няма да е нещо особено, но поне да не е боклук. Слушам всичко. Бюджета е около 50лв, мога да го вдигна малко, ако си струва.

Ето това: https://www.emag.bg/slushalki-in-ear-sennheiser-mx-365-beli-505434/pd/DGLYJBBBM/

Не е нужно от тоя сайт, откъдето намериш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Julius Decimus написа:

Ето това: https://www.emag.bg/slushalki-in-ear-sennheiser-mx-365-beli-505434/pd/DGLYJBBBM/

Не е нужно от тоя сайт, откъдето намериш.

Я автора да се доуточни за цената, щото тия за които иска мнение са 100 лева, а е писал до 50.За телефон аз лично не бих си купил големи слушалки.Демек over ear.Не може си ги прибере в джоба, сега есента като почне да млати дъжд, къде ще ги слага?За телефон аз предпочитам in ear слушалчици.Завирам кабела под якето, слагам качулката и музиката свири.Нямаш си на идея в какъв дъжд съм слушал музика.Катеря стръмна улица, водата ми е до коленете, няма чадър, няма нищо.А ти говоря за дъжд, мамата си трака.Още щом извадих чадъра и вятъра го счупи на 2.Цялата улица едно 20 сантиметра вода се блъска в мене.Ма музиката не спря.Бях с един стар самсунг и слушалки на самсунг.Буксата им беше продълговата.

Та аз най-предпочитам in-ear за навън.Изключително компактни, леки.Само дето ако купуваш такива от горния линк има опасност да те убиват.Аз имам едни сонита тапички.От януари 2015 до сега не съм спрял да ги ползвам.Само дето смених един брой, че ги скъсах, щото се ядосах на една игра.Модела е MDR-EX110, ама са доста евтини.30 кинта и имат забележки в качеството.За 100 лева нямам някакъв фаворит, но гледай за марки Sennheiser,AKG,Audio Technica.Това са така най-доказалите се марки.Има там разни skullcandy де ги хвалят с баса, ама нямам идея колко са качествени.А пък има и гаранция ако се скапат.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябват ми и слушалки за компютъра и си мислех да ги ползвам за 2те, но се отказах. Ще взема sennheiser mx 375, харесаха ми повече. Може да предложите и нещо за компа към 70-80лв. Чудя се дали си струва да взема звукова карта?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, IvannG написа:

Трябват ми и слушалки за компютъра и си мислех да ги ползвам за 2те, но се отказах. Ще взема sennheiser mx 375, харесаха ми повече. Може да предложите и нещо за компа към 70-80лв. Чудя се дали си струва да взема звукова карта?

Има смисъл, да.

Колко сте готови да дадете общо за звуковата карта и слушалките за компютъра ? Общо 80лв ? Звукови карти има до 80лв, но добрите почват от 130. Слушалки добри има за 50-70.

Аз препоръчвам първо да си вземете слушалки, после карти.

Редактирано от Julius Decimus (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Звукова карта има смисъл да се взима, но ти трябват и качествени слушалки, и най-вече уши, които да знаят какво да слушат.Щото каквото и да си говориме, да дадеш 500 лева за слушалки и 200 лева за звукова карта и после да бичиш чалгарска музика през ютюб и да си мислиш, че има разлика си е направо ТЪПО.Вече ти казах, че да взимаш такива слушалки дето ти закриват ушите и минават над главата, си е прее*вация, ако ще ги носиш навън с телефона.

С тия Зенхайзери е на кантар.Има вероятност да те убиват.Поне аз с подобен тип слушалки съм имал проблеми.Тапичките пък ги водят по-опасни за слуха, но ти сам можеш да си прецениш какво ти харесва.Да не говориме, че тапите изолират по-добре и не чуваш какво става около тебе.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Sennheiser-a го поръчах. 80лв за слушалките само, не ми се дават много пари, защото не съм имал добри досега и не знам колко ще е голяма разликата.  За картата ще помисля, може да дадете линк към някоя по-добра, да кажем 130лв

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, IvannG написа:

Sennheiser-a го поръчах. 80лв за слушалките само, не ми се дават много пари, защото не съм имал добри досега и не знам колко ще е голяма разликата.  За картата ще помисля, може да дадете линк към някоя по-добра, да кажем 130лв

Карта: https://www.jarcomputers.com/Asus-Xonar-DS-71-SPDIF-Out-DTS-Connect-PCI_prod_SCASUSXONARDS.html?ref=prod

Слушалки. Тези са отворен тип, значи не изолират много околен шум, ако си в стая с друг човек няма да е особено добре например: http://www.musicworld.bg/bg/m_4220000/i_46235/Superlux_HD681.html

Или: http://www.musicworld.bg/bg/m_4220000/i_46251/Superlux_HD330.html - тези със звукова карта само заради високото им съпротивление.

@spielberg обикновено препоръчва и ISK HP-2011 или EDIFIER H850, но тях трябва да ги потърсиш по-обстойно.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ISK ги има - http://www.musicworld.bg/bg/m_4510000/i_41614/iSK_HP_2011.html

Не знам какво да избера. Гледах и едни Superlux 681 evo, тях също ги хвалят, ама.. Тези ISK са по-добри от другите, така ли? 

https://www.atshop.bg/product/4920/koss-porta-pro-stereo-slushalki-flagman-modelat-na-koss-s-unikalno-sachetanie-na-kachestva-i-tsena.html Тези също много ги хвалят

Редактирано от IvannG (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 часа, IvannG написа:

ISK са по-добри от другите, така ли? 

Не мога нищо да кажа за тези. По принцип за всеки е индивидуално. Аз съм за Суперлукса, дето дадах по-горе.

@kyoshinn има Суперлукс и вероятно може драсне 2 реда как са.

Слушалките са нещото, което ще ти даде най-голяма разлика в звука. Така че си реши дали искаш звуковата карта сега с по-евтини слушалки, или въобще не искаш звукова карта. Ако така вкарай парите само в слушалки. Аз предлагам балансираното, да си купиш и карта и Суперлукс слушалки. Това е, ти както си решиш.

Иначе вместо звукова карта виж това нещо, като за съжаление фирмата е вносител и цените са завишени: http://audioline.bg/index.php/product/olympus-2-e10k/ - това е усилвател и аналогов конвертер в едно. Това като още една идея. За мене е по-добро от звукова карта, но има минус, като например няма можеш му пуснеш 7.1 колони система ако ще купуваш някога. Но за слушалки е по-доброто.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма какво толкова да се каже, аз съм доволен. Слушалките+настройки (тези от мениджъра) и съм доста доволен от музиката, която слушам.

Преди да си закупя тези слушалки съм бил притежател на още 2-3 броя китайски боклуци от 10 лева, като аз лично не намирах НИКАКВА разлика спрямо звука, който си идваше от лаптопа, но ги ползвах за ЦС:ГО и т.н. Да обаче след като слушах музика за около 3-4 часа (докато играех) със суперлука след това реших да пусна същата песен (Three Days Grace - Home) без слушалките и бях доста изненадан  в разликата.

A, сега видях заглавието, то било за телефон. Там не знам дали има такива настройки (ако някой знае да каже :D ), не съм чел темата, но ако смята автора да слуша музика навън Superlux 681 не са за него. Г/д изолират звука, но са отворени и като усилиш малко музиката ще си като ходеща колонка :) 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, kyoshinn написа:

A, сега видях заглавието, то било за телефон. Там не знам дали има такива настройки (ако някой знае да каже :D ), не съм чел темата, но ако смята автора да слуша музика навън Superlux 681 не са за него. Г/д изолират звука, но са отворени и като усилиш малко музиката ще си като ходеща колонка :) 

Той автора си купи за телефон и сега гледа за компютър.

Иначе и на телефоните може да им сложиш еквалайзер, да. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, kyoshinn написа:

Как да го сложа този еквалайзър ? Андройд БАЙ ДЪ ЛЕЙ :D 

Напиши на лични, че да не пишем офтопик в темата на човека. М ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Julius Decimus написа:

Напиши на лични, че да не пишем офтопик в темата на човека. М ?

Всите в тая тема сте си ''настрани''.:) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 45 минути, XECUTIONER написа:

Всите в тая тема сте си ''настрани''.:) 

Аз даже предлагам и каквото ти си казвал. Не бъди недоволен. Така де.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Julius Decimus написа:

Аз даже предлагам и каквото ти си казвал. Не бъди недоволен. Така де.

Не съм недоволен. Видях, че си копирал част от мое мнение. Нямаш грижи, но...както и да е. Един ден ще те открехна на някои неща, ако въобще имаш интерес, но това не става така по форумите. А като знам как ми отговарят повечето активни посетители не съм обнадежден. Дори и дедо ти Стефан не ми писа на мое запитване, а това определено ме разочарова. Макар, че наскоро 2 пъти ходих до китното му градче(или вече не).:)

Готини младежи сте, учете се!

Лека вечер!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Взимам hd330. Sennheiser-a дойде, изглеждат добре, звучат една идея по-добре от старите ми, имат и готино калъфче. 

Благодаря на всички

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 46 минути, IvannG написа:

Взимам hd330. Sennheiser-a дойде, изглеждат добре, звучат една идея по-добре от старите ми, имат и готино калъфче. 

Благодаря на всички

Нали знаеш, че ще свирят малко слабо. Сигурно си наясно, но.... Казвам за всеки случай, всичко става. Да не се обиждаш. А и да знаеш, има едни 50-80 часа "разработване". После ще звучат по-добре.

Иначе според мен най-добрия избор от тези, да. Честито от мен и наздраве ! И по-често висок звук/волюме :rolleyes:.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте.

Понеже питащият вече си реши проблема, ще използвам темата и аз. В момента ползвам слушалките от комплекта на LG G4. Все още работят, но отвътре им се отлепиха едни гъвкави пластмасови кръгчета - предполагам че са нещо като предпазители да не влизат прах и др. навътре в слушалката. Какво ще ми препоръчате, като реша да взема нови? Бюджета е пак до 50-тина лв. Слушам различна музика - рок, джаз, електронна и по-специфични стилове също.

И един по-общ въпрос - колко е разликата между слушалки за 15, 30, 50 и над 50 лева?

За момента имам два примерни варианта: Samsung Rectangle IA510 и Fresh 'n Rebel Lace Earbuds. Трябва ми да има бутончета за контрол на звука, освен този за паузата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.