Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, днес си купих един HD приемник на Булсатком с идеята да сменя моя и да гледам HD каналите. Обаче се оказа че приемниците работят само с тяхната си карта, не работят с друга карта. Имам 2 приемника, първия си е HD и там нямам проблеми, втория е SD и за него реших взема такъв HD приемник. Купих го от друг човек, който каза че работел без проблеми, но той не ми каза, че работят само с тяхните си карти. Приемника е ZHD210, пробвах с картата от SD приемника и пишеше Грешна Карта, пробвах с картата от HD приемника и там същото пишеше. Накрая дори за проба тествах като разменя картите на моите приемници и там пак пишеше Грешна Карта. Така стигнах до извода че всеки приемник работи само с неговата си карта. Видях че от долу на всеки приемник има сериен номер, който е същия номер като на картата в него.
Възможно ли е този ZHD210 по някакъв начин да му сменя сериала (да сложа сериен номер като на SD Приемника) и да мисли че картата от SD приемника е неговата или пак някак си да се отключи или флашне и да работи с друга карта, а не само с неговата си. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нищо не може да сменяш. Доставчика те ограничава какви канали и какво ще гледаш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Т.е. този приемник е за боклука, така ли? Реално аз купих приемника не от Булсатком, защото доста пари искат за HD приемник, а от друг човек. Идеята ми бе, аз да си сложа моята карта и да гледам. Плащам за премиум пакет в който има HD канали и исках да ги гледам.

То значи по тоя начин, всеки който се откаже от Булсатком и му остане приемник, този приемник за нищо не става, защото картата му е деактивирана от Булсатком, а приемника може да работи само с неговата си карта, а не с нова карта на Булсатком.

Малко тъпо...... дори доста тъпо..... Поне на Виваком няма такива глупости, но за жалост ние тук сме на Булсатком.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, Aalesund написа:

Т.е. този приемник е за боклука, така ли? Реално аз купих приемника не от Булсатком, защото доста пари искат за HD приемник, а от друг човек. Идеята ми бе, аз да си сложа моята карта и да гледам. Плащам за премиум пакет в който има HD канали и исках да ги гледам.

То значи по тоя начин, всеки който се откаже от Булсатком и му остане приемник, този приемник за нищо не става, защото картата му е деактивирана от Булсатком, а приемника може да работи само с неговата си карта, а не с нова карта на Булсатком.

Малко тъпо...... дори доста тъпо..... Поне на Виваком няма такива глупости, но за жалост ние тук сме на Булсатком.

Устройството вероятно е заключено както нампример мобилтел все още си заключват телефоните, така че да не могат да работят с карти на друг оператор. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо ли винаги питате след като дадете парите на някого?

Редактирано от Филипов (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Емил Костов написа:

Устройството вероятно е заключено както нампример мобилтел все още си заключват телефоните, така че да не могат да работят с карти на друг оператор. 

Не вероятно а сигурно на 100%. Всеки приемник си работи с номера на картата, който отговаря на неговият номер. Така е при всички мобилни оператори  , а не само на Булсатком!Написано е в договора към абонамента.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, ****** написа:

Не вероятно а сигурно на 100%. Всеки приемник си работи с номера на картата, който отговаря на неговият номер. Така е при всички мобилни оператори  , а не само на Булсатком!Написано е в договора към абонамента.

Опитвам се да го обясня по елементарен начин като правя сравнение. Иначе то е ясно, че все се опитваме да заобиколим правилата, но се чудим що не става.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Применик работи само и единствено с НЕГОВАТА си карта. Ако има начини за заобикаляне и работене и с друга булсат карта или ползването му за други нужди свиркайте не се стеснявайте.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.