Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

При стартиране на компютъра ми излиза следната грешка

Като напиша в нета тази грешка  излиза че е от Origin.

klz1505139405u.jpg

Операционната система

Windows 7  сервизен пакет 1 /64bit /8рам 

Да не би седмицата да си отива

много грешки и то много често 

Ако може предложение или линк за нова операционна система

Windows 8.1 доста се използва но немога да си намеря читав от Замунда 

Благодаря ви предварително .

Редактирано от transcend92 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 1 час, бат'начо написа:

Да, ползвай само  доказаният в битки софтуер на Замунда, това тука е менте https://www.microsoft.com/bg-bg/software-download/windows8ISO

този става ли ?

Windows 8.1 Professional RTM VL (x64) - Bulgarian + Activator в замунда го има 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търси последната сборка на murphy78, ако ще е 8. Мен да питаш, остани си на 7, просто си инсталирай чиста сборка само с обновления, без разни циркаджийски шарении. Ако искаш, мога да ти предложа една съвсем скорошна(юли месец).

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, transcend92 написа:

Ако може предложение или линк за нова операционна система

Не знам дали според правилата на форума е законно да ти даваме линкове за пиратски софтуер. Затова мога само да ти кажа това: намираш си кой да е релийз на Windows 7 на Generation2 {Gen2} и си инсталираш него. Това е 100% чист Уиндоус с вградени в инсталатора ъпдейти. Тоест, не чакаш след инсталацията тепърва да се ъпдейтва, а се инсталира готово ъпдейтнат. Моят (от подписа) е с всички ъпдейти до Ноември 2016 г. Свалих си и един по-нов от Март 2017, но до момента не ми се е налагало да го инсталирам. Този от Ноември 2016 го инсталирах веднъж на 3 Януари тази година (защото сменях целия комп и се наложи да преинсталирам - искам, не искам) и оттогава не е мръднал. Никакви грешки, никакви сривове, нищо! Даже след като тъпаците от ЧЕЗ ми спираха тока 8 пъти за една вечер (ако не бяха го спирали, щях да постигна 7 месеца ъптайм), пак не се бъгяса, а предишните релийзи (като например релийзите на оня тъпак Махерц) още с първото спиране на тока се омазват. Двама приятели, с които всяка вечер играем на WOT, редовно имат проблеми, свързани с Windows 7, Discord и микрофон. Само че те ползват релийз на Махерц, а аз не.

Редактирано от rado84 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Windows се тегли от сайта на Microsoft. Например през посредник:

https://tb.rg-adguard.net/index.php

Snap1.png

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 25 минути, ExaFlop написа:

Windows се тегли от сайта на Microsoft. Например през посредник:

https://tb.rg-adguard.net/index.php

За сайта на майкрософт трябва първо да си си купил поне веднъж оригинален Уиндоус, за да имаш достъп до страницата за сваляне.

А посредникът, който ти предлагаш, изобщо не е оферта. 10-15 сек. сваля с 4 МБ/сек., после цяла минута стои на 0 КБ/сек. и после пак тръгва. С това темпо ще се свали другата седмица по някое време. Отдавна мина времето, в което се задоволявахме и примирявахме с dial-up интернета, където една песен я сваляш 2 часа. Със същия успех ще си свалиш от торент чиста ОС за 15-20 мин. и после ще я активираш с оригинален ключ.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това със скоростите е проблем при теб. А да бевше обърнал внимание на линка, от който се тегли, преди да изпадаш във филосодски разсъждения. Сървър на Майкрософт.

преди 10 минути, rado84 написа:

За сайта на майкрософт трябва първо да си си купил поне веднъж оригинален Уиндоус, за да имаш достъп до страницата за сваляне.

Вярно ли? Етоо - научих нещо тази вечер. :ph34r:

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изтеглих го за около 15 мин. пък никога не съм купувал от Майкрософт каквото и да е.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам какво му е на моя линк, че да не се сваля. Аз съм със ЗоринОС, вярно че са го маскирали да мяза на Уйн, ама чак толкоз... (ако приемем, че трябва да си купувал, да си със, да си с ИЕ и т.н.).

А ако е до "щипането"... то ... е, всеки сам си го "щипе".

Редактирано от бат'начо (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Още един проект за достъп до файлове (UUP) на сървърите на Microsoft:

https://uup.rg-adguard.net/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

а самата активация как става ?

имам предвид след като е официален  с пиратски активатор ли се активира или с официален

защото не съм си купувал windows никога но скоро май ще го направя обмислям покупка 

windows 10 - 450 лева има и по 220 лева  в всички онлайн магазини ги има

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Просто си изпиратствай някакъв windows 7 Pro или Ultimate(активирай си го по тънкия начин) и го надгради с официален windows 10 - е ти на спестени 200 лева.

Редактирано от hudyr (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от transcend92
      Здравейте  искам да си закупя Fortnite Save the world - Standart Edition 

Ако е възможно  да бъде пратен кода по доставчик защото си патих с един където му пратих парите а той нищо не ми даде
      със доставчик ще е по сигурно .
      Моля всички които имат възможност да ми пишат на лично желая само сериозни хора 
      ако може да е и някой доверен модератор готов съм да заплатя за направената услуга .
      Просто си оставете номера за да се свържа с вас за точните кординати .
      Весели празници да сте живи и здрави
    • от Fa7al1ty
      Здравейте,
      Както предполагате, имайки предвид всички останали теми от този раздел на форума, реших да правя нова конфигурация. Въпреки, че съм доста запален "геймър", последните няколко години, студентският живот ме накара да се "мъча" малко на лаптоп, който както разбирате няма нищо общо с настолен, когато говорим за "гейминг". Преди следях, горе-долу, какво ново има на пазара, но последните няколко години доста се отделих от тази сфера. Единственото, което разбирам е, че в момента е доста лошо да се прави нова конфигурация - майнинг, високи цени на видео карти и памети и т.н. , лошото е , пак до колкото разбирам, че не се знае колко ще трае това и кога пазарът ще се нормализира, а лаптопът ми имам чувството, че не го чака още дълъг живот, пък и производителността му се влошава с всеки изминал ден.

Та, направо към въпроса:
      - Бюджет: около 3000лв (около разбирайте +/- 200, 300 лв. в зависимост от това дали има смисъл и си заслужава);
      - Ще се използва за гейминг, не гоня някакви определени настройки, естествено предпочитам да са колкото може по-високи, но няма да гоня ULTRA и т.н.;
      - Мониторът ми е най-обикновен FullHD 23' на AOC с HDMI, DVI, DisplayPort (предполагам, че в бъдеще ще го сменя на някой по-добър, но за момента ще е този);
      - Нямам нужда от допълнителна периферия;
      - Кутията няма нужда да свети, свири, пее и т.н. , а да е достатъчно голяма;
      - За охлаждане, нямам претенции стига да върши работа и да охлажда както трябва;
      - Видео картата предпочитам да е на nVidia;
      - За процесор, отворен съм към предложения и от AMD, тъй като гледам, че в последно време са доволни от тях;
      - Самото PC мисля от сега нататък да го ъпгрейдвам въможно най-често (естествено това не е константа, тъй като и бюджета ми не е);
      - Не смятам да клоквам каквото и да е било, тъй като не съм много наясно с тези неща, но ако заслужава може и да помисля върху клокване;
      - Мога и сам да го сглобя, освен ако не стане въпрос за водно охлаждане, така че не е задължително да са от едно място частите;
      - Шумът не ми е проблем;
      - Много ще съм благодарен ако ми предложите или посъветвате за вариант на изплащане на конфигурация (ако въобще някои предлага такава опция);
      - От старо PC нямам части, тъй като както споменах по-горе, в момента съм с лаптоп. Имам от едно време една 550Ti, но предполагам че няма да върши работа;

Ами това е , което се сещам до момента, за повече информация питайте. Благодаря предварително на всички отзовали се, за отделеното време. Ако достигнем до някакъв резултат и успея да сглобя машината ще пратя отзиви, впечатления и тестове ако трябва.
    • от ProfessionalGamer_1997
      Здравейте трябва ми ново захранване максимум до 40лв за следната конфигурация: Процесор- AMD Phenom 2 x3 720, Видео карта- GTX 550Ti GDDR5 1GB, Рам памет- 2 плочки по 2GB 1333mhz !
    • от transcend92
      здравейте 
      Закупих си тези слушалки 
      HyperX Cloud Stinger Gaming Headset for PC, Xbox One, PS4, Wii U, Nintendo Switch 

проблема е че се чуват слабичко има ли начин да ги засиля някак си благодаря
      Много са удобни и як бас вадят но са леко слабички
    • от transcend92
      Здравейте 
      Не ми останаха свободни слотове за да монтирам още един SSD имам Хард диск и  SSD 
      но искам да сложа още един SSD само за игри 
      Има ли начин да монтирам още един и как става 
      благодаря

Избрал съм този но немога да намеря слот за него 
      Solid State Drive (SSD) 120GB SSD WD Green WDS120G1G0B, SATA 3
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.