Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

При стартиране на компютъра ми излиза следната грешка

Като напиша в нета тази грешка  излиза че е от Origin.

klz1505139405u.jpg

Операционната система

Windows 7  сервизен пакет 1 /64bit /8рам 

Да не би седмицата да си отива

много грешки и то много често 

Ако може предложение или линк за нова операционна система

Windows 8.1 доста се използва но немога да си намеря читав от Замунда 

Благодаря ви предварително .

Редактирано от transcend92 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, ползвай само  доказаният в битки софтуер на Замунда, това тука е менте https://www.microsoft.com/bg-bg/software-download/windows8ISO

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, бат'начо написа:

Да, ползвай само  доказаният в битки софтуер на Замунда, това тука е менте https://www.microsoft.com/bg-bg/software-download/windows8ISO

този става ли ?

Windows 8.1 Professional RTM VL (x64) - Bulgarian + Activator в замунда го има 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търси последната сборка на murphy78, ако ще е 8. Мен да питаш, остани си на 7, просто си инсталирай чиста сборка само с обновления, без разни циркаджийски шарении. Ако искаш, мога да ти предложа една съвсем скорошна(юли месец).

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, transcend92 написа:

Ако може предложение или линк за нова операционна система

Не знам дали според правилата на форума е законно да ти даваме линкове за пиратски софтуер. Затова мога само да ти кажа това: намираш си кой да е релийз на Windows 7 на Generation2 {Gen2} и си инсталираш него. Това е 100% чист Уиндоус с вградени в инсталатора ъпдейти. Тоест, не чакаш след инсталацията тепърва да се ъпдейтва, а се инсталира готово ъпдейтнат. Моят (от подписа) е с всички ъпдейти до Ноември 2016 г. Свалих си и един по-нов от Март 2017, но до момента не ми се е налагало да го инсталирам. Този от Ноември 2016 го инсталирах веднъж на 3 Януари тази година (защото сменях целия комп и се наложи да преинсталирам - искам, не искам) и оттогава не е мръднал. Никакви грешки, никакви сривове, нищо! Даже след като тъпаците от ЧЕЗ ми спираха тока 8 пъти за една вечер (ако не бяха го спирали, щях да постигна 7 месеца ъптайм), пак не се бъгяса, а предишните релийзи (като например релийзите на оня тъпак Махерц) още с първото спиране на тока се омазват. Двама приятели, с които всяка вечер играем на WOT, редовно имат проблеми, свързани с Windows 7, Discord и микрофон. Само че те ползват релийз на Махерц, а аз не.

Редактирано от rado84 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Windows се тегли от сайта на Microsoft. Например през посредник:

https://tb.rg-adguard.net/index.php

Snap1.png

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 25 минути, ExaFlop написа:

Windows се тегли от сайта на Microsoft. Например през посредник:

https://tb.rg-adguard.net/index.php

За сайта на майкрософт трябва първо да си си купил поне веднъж оригинален Уиндоус, за да имаш достъп до страницата за сваляне.

А посредникът, който ти предлагаш, изобщо не е оферта. 10-15 сек. сваля с 4 МБ/сек., после цяла минута стои на 0 КБ/сек. и после пак тръгва. С това темпо ще се свали другата седмица по някое време. Отдавна мина времето, в което се задоволявахме и примирявахме с dial-up интернета, където една песен я сваляш 2 часа. Със същия успех ще си свалиш от торент чиста ОС за 15-20 мин. и после ще я активираш с оригинален ключ.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това със скоростите е проблем при теб. А да бевше обърнал внимание на линка, от който се тегли, преди да изпадаш във филосодски разсъждения. Сървър на Майкрософт.

преди 10 минути, rado84 написа:

За сайта на майкрософт трябва първо да си си купил поне веднъж оригинален Уиндоус, за да имаш достъп до страницата за сваляне.

Вярно ли? Етоо - научих нещо тази вечер. :ph34r:

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изтеглих го за около 15 мин. пък никога не съм купувал от Майкрософт каквото и да е.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам какво му е на моя линк, че да не се сваля. Аз съм със ЗоринОС, вярно че са го маскирали да мяза на Уйн, ама чак толкоз... (ако приемем, че трябва да си купувал, да си със, да си с ИЕ и т.н.).

А ако е до "щипането"... то ... е, всеки сам си го "щипе".

Редактирано от бат'начо (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Още един проект за достъп до файлове (UUP) на сървърите на Microsoft:

https://uup.rg-adguard.net/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

а самата активация как става ?

имам предвид след като е официален  с пиратски активатор ли се активира или с официален

защото не съм си купувал windows никога но скоро май ще го направя обмислям покупка 

windows 10 - 450 лева има и по 220 лева  в всички онлайн магазини ги има

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Просто си изпиратствай някакъв windows 7 Pro или Ultimate(активирай си го по тънкия начин) и го надгради с официален windows 10 - е ти на спестени 200 лева.

Редактирано от hudyr (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Подобни теми

• от Сервиз За Компютри
      Сервиз За Компютри Пловдив
      Ремонт и покупко-шродажба на компютри, лаптопи, таблети, смартфони, офис техника - Пловдив
      Компютърни услуги, копирни услуги, уеб дизайн web design, изработкан а сайтове, рекламни материали, маркетинг и реклама в интернет. Видеонаблюдение, системи за досъп с чип, карта за входове и други. 

Тел.: 0897 758 715
      Адрес.: ул. Архимандрид Дамаскин 6 - Центъра, под Св. Марина - глухата уличка срещу подлеза за понеделник пазара
      http://kompiutriplovdiv.ml

КЛЮЧОВИ ДУМИ: сервиз за компютри пловдив, компютърни услуги пловдив, компютърни услуги, callpchelp, call pc help, поправка, диагностика, инсталация, почистване, антивирус, софтуер, Windows, Xp, 7, 8, 10, 98, Linux, настолни компютри, лаптопи, таблет, компютър, лаптоп, таблети
    • от transcend92
      здравейте отново мили потребители
      имам следното проблемче  
      записвам с obs нямам проблем със картината  и звука  
      когато пусна клип през  плеъра на windows се чува нормално
      Но когато го кача в Youtube някак си се чува по слабо  тоест за да го чуе някой 
      трябва да засили от иконката на макс а на макс би трябвало да дъни
      Ето клип от моят канал 
      Каквото трябва ще помогна и дам ако трябва и настройки ще пратя само и само да го оправя този звук 
    • от Niderland
      Здравейте на всички. Искам да помоля някой, който разбира от тези неща да направи една конфигурация.
      Бюджет 2000 - 2500 лв.
      Компютъра ще се ползва предимно заинтернет, фимли, телевизия и музика (Човека има някаква огромна плазма и аудио системи).
      Няма да овърклоква
                             2.2. До колко държите на тишината -- Ще е включен през повечето време - възможно най тих.
                             Има монитор 1920х1080
            Ако може да предложите една конфигурация със следните компоненти:

Дъно ASUS
      Процесор  Intel 4 ядрен
      Видеокарта AMD 2 гигабайта
      RAM  8 гигабайта
      Захранване  700 - 750 вата
      SDD 100 - 120 гигабайта
      DVD - 30 -50 лв.
      Кутия 200-250 лв.

И най-важно да може да се инсталира Win 7  (Поне това иска, не е голям почитател на W10)

• от transcend92

какво означава  Windows7 ultimate -No Maher  от компютърен сервиз е  за сега няма забележни 
      благодаря 
    • от transcend92
      успешно преминах към windows 10 
      но когато стартирам компютъра и да на диспечер на задачите 
      ми показва много лоши резултати

немога да разбера какво го товари 
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.