Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте,
търся  телефон и реших да се допитам до форума за предложения, тъй като с новите китайски марки много ми се объркаха представите кое е качествено, кое има поддръжка и т.н Та най- общо ще се ползва за интернет, имейли, документи, музика и навигация. Приоритети са добра батерия, макс 5,2 инча екран и добра поддръжка на софтуера за поне 2-3 години. Камерата не е супер важна, игри няма да се играят. За марки Samsung ми се струва най- стабилна, но като гледам китайците са на мода и huawei xiomi и подобните са доста предпочитани. Как са с поддръжката и надежността в дългосрочен план. 
Засега Samsung A5 2017 съм си харесал тоест бюджета е 600+ -.

С оглед на горното ще се радвам на мнения и препоръки.

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, alex159 написа:

Приоритети са добра батерия.

Ulefone Power 2.

Oukitel k6000 plus.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Точно този samsung един приятел го взе преди 1 седмица супер телефон издържа батерията ама ми направи впечатление, че има няма 2 седмици звъннах му и почна да пръщи от негова страна оправи се след рестарт навеждаме мисълта, че е нещо от софтуера. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, alex159 написа:

Здравейте,
търся  телефон и реших да се допитам до форума за предложения, тъй като с новите китайски марки много ми се объркаха представите кое е качествено, кое има поддръжка и т.н Та най- общо ще се ползва за интернет, имейли, документи, музика и навигация. Приоритети са добра батерия, макс 5,2 инча екран и добра поддръжка на софтуера за поне 2-3 години. Камерата не е супер важна, игри няма да се играят. За марки Samsung ми се струва най- стабилна, но като гледам китайците са на мода и huawei xiomi и подобните са доста предпочитани. Как са с поддръжката и надежността в дългосрочен план. 
Засега Samsung A5 2017 съм си харесал тоест бюджета е 600+ -.

С оглед на горното ще се радвам на мнения и препоръки.

Малко над бюджета,но си заслужава - Huawei P10 < - - - > Huawei P10 Video

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Eternal Life написа:

Двойно над бюджета.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, niki292002 написа:

Двойно над бюджета.

Как ще е двойно бе момче,я погледни какво е написал автора на темата и какво съм му препоръчал аз!

преди 10 часа, alex159 написа:

тоест бюджета е 600+ -.

преди 8 часа, Eternal Life написа:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За 700 лева кеш и за 2 години по 35 лева на месец?

преди 1 час, Eternal Life написа:

Как ще е двойно бе момче,я погледни какво е написал автора на темата и какво съм му препоръчал аз!

Не е двойно, ама е с 400 кинта отгоре.При бюджет около 600 лева, ти му предлагаш телефон за 1000.

Редактирано от Pamlea (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, alex159 написа:

За марки Samsung ми се струва най- стабилна, но като гледам китайците са на мода и huawei xiomi и подобните са доста предпочитани. Как са с поддръжката и надежността в дългосрочен план.

Аз взех Xiaomi 4X, 3GB ram, 32 GB с възможност за допълнителна карта (на мястото на сим 2). Изискванията ми към телефон са горе-долу като твоите и този ги мачва, засега. С този бюджет най-вероятно ще можеш да си позволиш и 5X, когато стигне дотук.

Дисплей: 5", батерия 4100 mAh, поддръжката на софтуера е сравнително дългосрочна, но рилийза им е по-бавен. Може да разгледаш във форума им за какво става дума. Общо взето ако си маниак на тема "latest software" те предлагат сваляне на новия ROM още докато се тества. Цена на която го взех аз е 315 лева.

Впечатленията ми досега - добро качество на изработка, респосив дисплей, добро качество на разговора, изключително гладка работа (за разлика от опита ми със Samsung).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Pamlea написа:

...

Обясни ми тогава това,което съм подчертал в червено,за какво иде реч?!

X22Tql6.jpg

Редактирано от Eternal Life (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Веднага ти обяснявам.Това е цена при подписване на договор!Никъде в темата автора не е споменал, че иска да се обвързва с оператори.

Да, може да се вземе за 700 лева, но при подписване на договор с план SmartXL, чиято цена е точно 34.99лв на месец в продължение на 2 години.

https://www.vivacom.bg/bg/residential/ustrojstva/mobilni-telefoni/huawei-p10.html#tab-prices Тука цената му е 1300 лева, в емаг е даже 1040.Още нещо неясно да имаш?

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Eternal Life написа:

Обясни ми тогава това,което съм подчертал в червено,за какво иде реч?!

X22Tql6.jpg

image.thumb.png.002d7ce92eddaac2c9b46e617b1b9120.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

P10 е извън бюджета, S6 не е добре с батерията, от познати знам. А какво ще кажете за P9 и Honor 8. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

най- добре кеш на ръка   на един път и предплатени минути и никакви договори и  месечни вноски.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

P9 е добър (с други думи познат е доволен), за Honor 8 не знам. По твоите изисквания - интернет, мейли, музика, голяма батерия, камера без значение, поддръжка на софтуер - Xiaomi-то ги изпълнява и е на половин цена. И е по-нов с цяла година, което предполага по-дълга поддръжка на софтуера.

Ако питаш мен, иди в магазин, хвани телефона в ръка и виж как го усещаш. Търси поне 3GB RAM и възможно най-ново производство (за поддръжка на софтуер). Vivacom имат много Huawei телефони, а Xiaomi 4X се предлага в Мтел. Не казвам купи си от там, а иди на място и "Око да види, ръка да пипне"

Edit: Samsung и поддръжка на софтуер са две несъвместими неща според мен. :) Nokia 5 ако си го обмислял - откажи се. Много се оплакват от работата тъч-а, иначе май ъпдейтват софтуера най-бързо на пазара към момента. Не съм експерт, споделям това, което съм проучил в дълбините на интернета и индийците в YouTube. :P

Редактирано от georgiev90 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 12.09.2017 г. в 17:44, alex159 написа:

P10 е извън бюджета, S6 не е добре с батерията, от познати знам. А какво ще кажете за P9 и Honor 8. 

P10 Lite

Редактирано от Eternal Life (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.