Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

iAppleBeats    250

Здравейте! Мога ли да започна работа като шофьор/куриер, или IT поддръжка на хардуер, без средно? Ако изкарам удостоверение на завършен гимназиален етап(ако е нужно) защото в момента съм с Основно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

преди 37 минути, Audi Power написа:

Здравейте! Мога ли да започна работа като шофьор/куриер, или IT поддръжка на хардуер, без средно? Ако изкарам удостоверение на завършен гимназиален етап(ако е нужно) защото в момента съм с Основно.

НЕ! Да не говорим, че е срамно ( поне за мен) да си неграмотен.  Поста не е насочен лично към теб, а към всички, които имат подобни въпроси или мераци. Да не говорим,, че сега нивото на образованието е паднало толкоз, че трябва да си олигофрен, за да не го изкараш!

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Mr.n0b0dy    850

Мисля, че за някои неща си трябва доказателство, че разбираш от това за да го работиш "легално". 

Аз като непълнолетен работех по черноморието, може да се изкарат документи в които да пише, че родителите ти са съгласни и т.н.. Но обикновенно не им се занимава с това на работодателите и работиш на черно и на края на лятото ти плащат, но разбира се те третират като роб.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 41 минути, Audi Power написа:

без 10-ти клас няма да може да вземеш книжка

IT - подръжка - има програми към бюрата по труда за слабо образовани

Редактирано от Без умствен капацитет (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    ined    3561

Бай Мангау как взема книжка като не само няма основно ами е и неграмотен?

Цитат

Може - ако шефа на фирмата ти е роднина 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Yvan Sergeev    4890

eпа можеш  

буташ кинтите под масата на правилния човек и готово

преди 7 минути, ined написа:

той не взима книжка

кара си коня

и не го вкарват в затвора щото  на държавата  излиза по- евтино да си кара коня отколкото да го вкарва на топло  и безплатна храна и  карирано облекло.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

без средно да иде в кат и да видиш как ще го върнат - та дори и шофьорски курсове да е изкарал

манго кара без книжка - какво да направя че МВР не си върше работата

преди 15 минути, ined написа:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    дръндю    14023
    преди 1 час, Audi Power написа:

не те знам на колко години си, но си мисля, че е добре да учиш КСТ
    в тези паралелки освен основните неща, имат извънкласна работа като графични дизайнери, режисура, снимане, документалистика и практикуват с фирми, с които имат сключени договори за обучение
    най-малкото, ще добиеш представа къде си най-добър, за да се насочиш впоследствие там 
    такава специалност има в много средни училища в страната

Редактирано от дръндю (преглед на промените)
    • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    iAppleBeats    250

Аз имам книжка? Просто една матура ми остана (втората задължителна) и поне докато чакам да се ява май/август да имам какво да работя за да си изкарвам парички, вместо 3та година(догодина) да стоя пак и да си чакам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.