Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Мога ли да започна работа като шофьор/куриер, или IT поддръжка на хардуер, без средно? Ако изкарам удостоверение на завършен гимназиален етап(ако е нужно) защото в момента съм с Основно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

преди 37 минути, Audi Power написа:

Здравейте! Мога ли да започна работа като шофьор/куриер, или IT поддръжка на хардуер, без средно? Ако изкарам удостоверение на завършен гимназиален етап(ако е нужно) защото в момента съм с Основно.

НЕ! Да не говорим, че е срамно ( поне за мен) да си неграмотен.  Поста не е насочен лично към теб, а към всички, които имат подобни въпроси или мераци. Да не говорим,, че сега нивото на образованието е паднало толкоз, че трябва да си олигофрен, за да не го изкараш!

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Мисля, че за някои неща си трябва доказателство, че разбираш от това за да го работиш "легално". 

Аз като непълнолетен работех по черноморието, може да се изкарат документи в които да пише, че родителите ти са съгласни и т.н.. Но обикновенно не им се занимава с това на работодателите и работиш на черно и на края на лятото ти плащат, но разбира се те третират като роб.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 41 минути, Audi Power написа:

без 10-ти клас няма да може да вземеш книжка

IT - подръжка - има програми към бюрата по труда за слабо образовани

Редактирано от Без умствен капацитет (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Бай Мангау как взема книжка като не само няма основно ами е и неграмотен?

Цитат

Може - ако шефа на фирмата ти е роднина 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

eпа можеш  

буташ кинтите под масата на правилния човек и готово

преди 7 минути, ined написа:

той не взима книжка

кара си коня

и не го вкарват в затвора щото  на държавата  излиза по- евтино да си кара коня отколкото да го вкарва на топло  и безплатна храна и  карирано облекло.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

без средно да иде в кат и да видиш как ще го върнат - та дори и шофьорски курсове да е изкарал

манго кара без книжка - какво да направя че МВР не си върше работата

преди 15 минути, ined написа:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 1 час, Audi Power написа:

не те знам на колко години си, но си мисля, че е добре да учиш КСТ
    в тези паралелки освен основните неща, имат извънкласна работа като графични дизайнери, режисура, снимане, документалистика и практикуват с фирми, с които имат сключени договори за обучение
    най-малкото, ще добиеш представа къде си най-добър, за да се насочиш впоследствие там 
    такава специалност има в много средни училища в страната

Редактирано от дръндю (преглед на промените)
    • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз имам книжка? Просто една матура ми остана (втората задължителна) и поне докато чакам да се ява май/август да имам какво да работя за да си изкарвам парички, вместо 3та година(догодина) да стоя пак и да си чакам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.