Премини към съдържанието
rado84

Безплатен пясъчник

Препоръчан отговор

Кажете някой безплатен пясъчник, който да вкарва там само програмите, които аз му кажа, а не които той си реши и да има контекстно меню "стартирай в пясъчника".

П.С. Преди малко пробвах Sandboxie. Не знам кой имбецил е писал тая програма, но ако го хвана, ще го застрелям! Без да ме пита дали може или не, директно набута всичките ми програми в пясъчника. Такива самоуправства с потребителския компютър много мразя!!! К'ъв е тоя боклук, че ще решава вместо мен какво да отива в пясъчника?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Sandboxie си е ок, но трябва да се пипнат настройките. Има различни видове програми за ограничаване на достъпа базирани на SRP (Software Restriction Policy), но самостоятелни пясъчници едва ли. Все пак има читави такива и то безплатни в следните продукти - Comodo Firewall, ReHips, VoodooShield, 360 Total Security, (и в следните платени програми) като корпоративната версия на FortiNet, Zemana Anti-Malware, SecureAnywhere, avast (платената версия) и т.н. Другото вече са application whitelistening, virtualization и прочие default-deny системи.

Може би само Shade Sandbox е самостоятелна алтернатива на Sandboxie.

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.