Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Момчето, което класира България на второ място в Евровизия. Харесвате ли го като глас, песни, поведение на сцена и т.н. ?

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Деца с отнето детство и разбиващо подрастващата им психика всекидневие....... ! За съжаление са ! Не са за харесване , дори да се харесват ......Това им давало  "бъдеще" .....на нещастници , с пари може би ..... А по-скоро с родители комплексари , продали децата си за собствени нереализирани амбициии....Деца без собствен живот ! Баси !

• Харесва ми 7

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не харесвам Кристиан Костов поне засега, харесвам гласа му. Допадна ми и песента, с която се яви на Евровизия,  въпреки че не бе мой стил. 

Изпратих 50 кратни изпълнения за подкрепа на Костов, за песента му. И се радвам, че се класира на 2 място. Въпреки политическия вот на повечето участници, да оценяват страната, откъдето идват  изпълнителите, а не самото изпълнение.

Ако го познавам и лично с него съм общувал  или живея с него, мога да ти кажа дали и го харесвам.

Редактирано от acnekt (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не го слушам, но много ми хареса участието му във Евровизия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 часа, Elaine написа:

Момчето, което класира България на второ място в Евровизия. Харесвате ли го като глас, песни, поведение на сцена и т.н. ?

Ооооо......хохо. Нова тема имаме ? Добре. Леко разочароващо, че тоя път ще трябва оценяваме момче ;).

Да започнем с държането на сцената. Явно не е учил къде да е и не са го обучавали случайни хора. При изпълнението явно че се опитваше да покаже всичко, включително и използвайки похвати за "грабване" на тълпата. Движенията с ръцете показваха това. Мимики също ОК. Той последно време се разкарва с едни големи очила с черна рамка, като някоя кака с големи бомби, а това хич не му отива. Аз мисля така, а той явно си се харесва. 

Прическата беше добре, тъкмо му отиваше.

Гласа. Той е на 17 години, а гласа му по време на изпълнението беше като на 28+. Значи, като глас е много добре. Не е уникален, тип Майкъл Джексън да речем, но е много добър. Контролира го добре, може да изпълнява и леко високи тонове. Не всеки мъж може, например Ерос Рамацоти го прави отлично. Друг много добър е вокалиста на Бекстрийт Боис, тоя пич е супер глас. От по-ранните им години, че сега не съм проверявал, а може да са го сменили.

Последните години Евровизията придоби строго политически характер. Като почнем с това че последните 3 години бият някакви тотални откачалки. И то все с изпълнения против/в разрез с правилата ! Като почнем с оня Кончита, тоя едва ли може и сам да се определи мъж ли е, жена ли е. Глас има, ама нали и по телевизията го показват. Че какво ще си помислят хората ? После оназ украйнка дето пее песен тясно свързана с окупацията на Крим ! Че чакай бе, нали сме политически безпристрастни в състезанието ? Кой въобще я допусна таз песен там ? И да стигнем до тая година, тоя първия, португалеца направо си му подариха победата на момчето. Аз четах, че е болен и прочие, но пак да питам, защо се вкарва на състезанието ?! Немога да ги разбера тия кухи лейки там. Отделно дето и какво прави Австралия в състезанието, ама нали.....да има там.....

Но е пълен провал. Най-бавната и убита песен печели. Това е извратеното жури и зрители които имаме в днешно време. Вместо бързите, динамични и енергични песни да бият, бият черните, бавните, трагичните. Ей това е дивотията. Да знаете. Щото 2008 или кога там биха ония металисти от Финландия, Лорди, излязаха и им показаха как се прави. Разпиляха ламите ! 

Тъй, по ижеспоменатите по-горе причини състезанието си е последна дупка на кавала. 

Чисто теоретично на Гърция тази година беше много бърза и свежа песен. А иначе и това спокойно можеше да победи според мен, какво му е ?

А от предната година каката от Армения излезе и ги разпиля ! Ей тъй се прави. Като визия не супер, но гласа е чук.

А този и той особено добре беше.

Относно българското участие, леля Поли 2016 беше доста по-доброто от Кристиян през 2017. Като песен нали, а като изпълнение може би са на кантар.

Редактирано от Julius Decimus (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, Julius Decimus написа:

Гласа. Той е на 17 години, а гласа му по време на изпълнението беше като на 28+. Значи, като глас е много добре. Не е уникален, тип Майкъл Джексън да речем, но е много добър. Контролира го добре, може да изпълнява и леко високи тонове. Не всеки мъж може, например Ерос Рамацоти го прави отлично. Друг много добър е вокалиста на Бекстрийт Боис, тоя пич е супер глас. От по-ранните им години, че сега не съм проверявал, а може да са го сменили.

Само аз ли мразя Майкъл Джексън!?!:tease2: Плюс това не чувам нищо "уникално" в гадния му глас. Може ли да не се споменава повече в тази тема или в друга от моите. Благодаря предварително.
А иначе, кой от вокалистите на Бекстрийт Бойс имаш предвид? Това е група от петима певци, само да кажа. Те са петима.:hush:

Редактирано от Elaine (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Elaine написа:

Само аз ли мразя Майкъл Джексън!?!:tease2: Плюс това не чувам нищо "уникално" в гадния му глас. Може ли да не се споменава повече в тази тема или в друга от моите. Благодаря предварително.
А иначе, кой от вокалистите на Бекстрийт Бойс имаш предвид? Това е група от петима певци, само да кажа. Те са петима.:hush:

Е, естествено че щом кажете няма да пиша за него. Пък и аз не съм не съм му фен, но си е известен.

За момчетата състава от "I want it that way" песента, около 2000 трябва да е било.

Той Кристиян го водеха руски възпитаник, много викаха и крякаха защо не пял за Русия, така че респект за момчето. А те руската кандидатка не я вкараха заради Украйна, въпреки че официално е защото била на инвалидна количка. Да ама португалеца го пуснали, че и спечели. Абе пълен смях....

То между другото я да си редактирам поста и да махна клипа с арменската песен, че каката е малко гола. Така де, аз уважавам модераторите тука. Сега след като я видяхте няма нужда да е там повече.

преди 22 часа, Elaine написа:

А, и друго важно. Като гледам за България трябва пее момиче, иначе няма бием никога. Както виждате и на коментарите отгоре, нашия не го харесват колкото Поли например, или пък ония по-предните години с оная песен "Вода". Тъй поня мисля.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 40 минути, Julius Decimus написа:

За момчетата състава от "I want it that way" песента, около 2000 трябва да е било.

В тази песен пеят и петимата, доколкото съм я гледала. Те нямат самостоятелни песни, тоест песен издържана само на един глас.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, Elaine написа:

В тази песен пеят и петимата, доколкото съм я гледала. Те нямат самостоятелни песни, тоест песен издържана само на един глас.

Добре, петимата да са тогава. Той състава май не се е променял. Но те 97-2000 са им най-успешни. След това не съм чувал техни песни да са така популярни както тая по-горе споменатата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, Julius Decimus написа:

Добре, петимата да са тогава. Той състава май не се е променял. Но те 97-2000 са им най-успешни. След това не съм чувал техни песни да са така популярни както тая по-горе споменатата.

Има една "Incomplete" от по-късно. За нея се сещам, не е лоша.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Elaine написа:

Има една "Incomplete" от по-късно. За нея се сещам, не е лоша.

Не е лоша, как ? То кой ви е любим изпълнител на вас, че да сравним с гласа на момчето тука.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, Julius Decimus написа:

Не е лоша, как ? То кой ви е любим изпълнител на вас, че да сравним с гласа на момчето тука.

О, няма какво да сравняваме. Като цяло аз мога да посоча трима изпълнители с невероятни гласове, и те са всичките българи. Не знам защо така се получава, че българите се пръкват с по-готини гласове от световните изпълнители.

То затова и на Кристиан му е такъв готин, защото е наполовина българин. :) 
Иначе нямаше да има такъв глас.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Elaine написа:

О, няма какво да сравняваме. Като цяло аз мога да посоча трима изпълнители с невероятни гласове, и те са всичките българи. Не знам защо така се получава, че българите се пръкват с по-готини гласове от световните изпълнители.

Е добре. Ама защо да неможе да се сравни ? Все може, например пее ли високи, какво, що и други.

На мене много ми харесва Николай Славеев, но той е народна музика.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, Julius Decimus написа:

Е добре. Ама защо да неможе да се сравни ? Все може, например пее ли високи, какво, що и други.

На мене много ми харесва Николай Славеев, но той е народна музика.

Аз не разбирам от високи-ниски. За мен един глас е готин или не, нямам идея какви октави е, предполагам че всички дето ги чувам като готини имат повечко октави. Ама пак нищо не знам, дори не знам взимането на високи от октавите ли зависи. Нищо не знам.:doh:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Elaine написа:

За мен един глас е готин или не.

Че точно така де, кой е с готин глас например ? :rolleyes: Някой от вашия топ 3.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Elaine написа:

Георги Станчев и Чочо Владовски.

А така. Иначе си признавам, втория (Чочо) за първи път го чувам.

Че то и аз не ги разбирам, но и вие може да чуете и различите дали на припевите им се вдига тона на гласа или не особено.

Андреа Бочели нали знаете, е тоя е готин пич. Не е моята музика това, но гласа е добър.

Я да лягам аз. Благодаря за отговорите и лека вечер. Тези двамата ще ги погледна по-отблизо сега.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 часа, Elaine написа:

Днеска проверих специално и най ме радва гласа на чичо Brian Littrell. Не, че другите са лоши разбира се. 

преди 18 часа, Elaine написа:

Георги Станчев.

Сега пуснах и от адаша съм чувал тази: "Ти ужасно закъсня". Направо е убиец.

преди 18 часа, Elaine написа:

Не знам защо така се получава, че българите се пръкват с по-готини гласове от световните изпълнители.

Е то има доста специалисти и таланти навред из света, дето и никога няма да чуем. Та да се радваме и на доброто което чуваме и в днешно време, че напоследък намалява (справка например новата "звезда" Сузанита).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 23/09/2017 в 8:45, =Ivan= написа:

не..много п.....ко ми изглежда някак си

Той каза, че ако е такъв е щял да си каже досега. Така че, има ли смисъл да се обсъжда как изглежда.:speak:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами той е не е много висок като цяло. Прическата си му отиваше, и якето също. Големите очила с черната рамка не му отиват (дори и да не вижда и да е наложително да ги носи, не е нужно такива големи), но освен това си е абсолютно в крак със съвременните модни тенденции. :singer:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Julius Decimus написа:

Ами той е не е много висок като цяло. Прическата си му отиваше, и якето също. Големите очила с черната рамка не му отиват (дори и да не вижда и да е наложително да ги носи, не е нужно такива големи), но освен това си е абсолютно в крак със съвременните модни тенденции. :singer:

Откъде знаеш, че не е много висок, като той по-висок от много от хората с които съм го виждала на сцена и на награди.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 26 минути, Elaine написа:

Откъде знаеш, че не е много висок, като той по-висок от много от хората с които съм го виждала на сцена и на награди.

На око според мен не е повече от 1 и 80, а пък Киркоров да речем е 2 метра, тъй че....нали. Той Киркоров нали му е помагач на нашия :rolleyes:.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, Julius Decimus написа:

На око според мен не е повече от 1 и 80, а пък Киркоров да речем е 2 метра, тъй че....нали. Той Киркоров нали му е помагач на нашия :rolleyes:.

Какъв помагач, бе колега? Това за пръв път го чувам, те нямат нищо общо, освен може би, че са приятели в социалната мрежа.
А Кристиан е 1.85 по информация в нета.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.