Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Може ли някой да ми каже как да махна силикон от едно стъкло . Трябва да го сменя но е залепено цялото със силикон и не знам как да го махна .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С шпатула се маха 99% ,после с препарат за стъкла и от онези гъби за миене,дето са по груби от едната страна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Препарат за стъкла някакъв обикновен ли .

преди 15 минути, lupis написа:

Зависи как и къде е залепено, обясни по-подробно.

Ми стъклото е на прозореца и е залепено със силикон вместо маджун .

Редактирано от fresh_bones (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма как да стане. Просто се сменя с друго.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аха .

Редактирано от fresh_bones (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Емил Костов написа:

Няма как да стане. Просто се сменя с друго.

Преди време 99% от препоръките ти бяха ,,За сервиза е или нов"!С това съм те запомнил.Сега май пак се връщаш,от където си започнал.Сега по въпроса.Щом е лепено със силикон това стъкло,с остър нож може да се изчисти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, Димитър 59 написа:

Преди време 99% от препоръките ти бяха ,,За сервиза е или нов"!С това съм те запомнил.Сега май пак се връщаш,от където си започнал.Сега по въпроса.Щом е лепено със силикон това стъкло,с остър нож може да се изчисти.

Явно не си слагал стъкла лепени със силикон. Колкото до сервизите в 99% съм бил прав. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С макетен нож може и да стане, но е голяма играчка .

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, fresh_bones написа:

Може ли някой да ми каже как да махна силикон от едно стъкло . Трябва да го сменя но е залепено цялото със силикон и не знам как да го махна .

Счупи го, спазвайки техниките за безопастност.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Подобни теми

• от crashgold
      Здравейте ! Имам аквариум 50 литра и реших да гледам рибки . Преди в аквариума беше гледан хамстер ! Дебелината на стъклото е 4 мм.  И не знам дали стъклото ще издържи ? Според Вас ще издържи ли или не ? 
    • от wihyroff
      Добър ден на всички, снощи от нищото на компютъра ми се появиха някакви бъгави и дразнещи китайски или каквито са там програми. Първо ги премахнах от контролния панел, уж се изтриха, но като натисна с десен бутон върху някои програма още ми излизат като услуги. След това пробвах с Revo Uninstaller и IObit Uninstaller и пак същата история. На декстопа долу в дясно постоянно ми спами някакъв widget който даже не мога да видя защото се показва за стотни от секундата... Едната програма ми я отваря за разлика от другата, която също се показва и изчезва. Не се трае вече!

• от Person
      Здравейте! Реших да си купя нов таблет и ме интересува да е със стъкло 'Gorilla glass', но самите вносители не знаят за това и него пишат в сайтовете им. Аз самия съм с таблет с такова стъкло и съм възхитен, а вече излиза 4-та версия която е с по-тънко стъкло и по-здраво. Моля, този който знае такива модели да ги посочи.
      П.П.- 'VipKokata' стъклото не е ново, таблета го купих 2013г. без да знам, че е с такова, но сега виждам преимуществото му, колко пъти е падал от масата, леглото и нищо, сега само с влажен парцал става като нов, просто в България малко се знае за тия неща......'П.е.т.ъ.р' още не съм купил защото аз искам да е с Windows 10 и няма да се интересувам повече от ОС, а за протектор- имал съм телефони и съм купувал-след една седмица стават за боклука....
    • от Mr.n0b0dy
      Инсталирах игра на смартфона си,имаше бъг и я деинсталирах но не мога да я спра от процесите в телефона нито да я изтрия .Някакви идеи как да премахвам изцяло такива приложения от телефона си ? Някакви помощни програмки?
    • от Mr.n0b0dy
      Имам Avira Free Antivirus  но мисля че в компютъра ми има шпионски софтуер, защото ми излизат странни съобщения за грешки, липса на IPадрес или втори такъв или съобщение като, искате ли да изтриете Windows или ако изключите компютъра си ще навредите на потребителите които са влeзли в него и нещо от сорта.Моля помогнете!!!!!
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.