Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Пиша Ви относно това дали е възможно изтриването на тези файлове. Имам предвид, примерно отваряме последователно няколко различни документа, на Word и сме си закачили програмата към Start menu, отстрани се появява едно тикче и като го доближиш се появяват и имената на тези файлове, дори самите файлове да са изтрити. Тоест тези имена се запазват някъде. А къде точно се намират и как могат да бъдат изтрити всичките наведнъж. Забелязах че и на други програми е така Powerpoint, Excel и други. Не знам как да ги изтрия тези "имена" на файловете.

Благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

старт бутон-опции на word(или другите)-разширени-показване-показвай този брой последни документи - избираш 0.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Току-що се справих с този проблем. Сетих за CCleaner. Инсталирах я, и успях да изтрия всички тези "имена" на файловете. Отделно се изчисти и доста кеш. Благодаря за бързите отговори.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти внимавай с тоя CCleaner, че наскоро видяхме колко добре си вършат работа Avast с него.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.