Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Значи кабелната/цифровата си работи идеално. Приемника е тези от Близу - топфиелд СД, но не показва EPG. Часовете са точно както трябва за предаванията (кога почва следващото) но на мястото на надписа няма никой, празно място. Някакъв съвет/решение на проблема? :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ресетни го до заводски настройки, за да си получи новия firmware и ако проблема продължава звъни на МТЕЛ.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, Емил Костов написа:

Ресетни го до заводски настройки, за да си получи новия firmware и ако проблема продължава звъни на МТЕЛ.

Аз не ползвам вече Близу/Мтел. Това се оптивам да обесня. Ползвам техен приемник с друг оператор. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами питай тези, на които плащаш. Де да ти знам оператора и с какво е съвместим.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Филипов написа:

Ами питай тези, на които плащаш. Де да ти знам оператора и с какво е съвместим.

Те дойдоха, наместиха го, казаха, трябва да зареди, но така и не зареди справочника... Тея дни явно ще ги викна да видят. Но викам междувременно може да има някой разбиращ. :)

Редактирано от MisterDimchev (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Приемнкика би трябвало да е заключен срещу други оператори. EPG функцията не работи защото от оператора така са решили, както и бутона "0" сменя пропорциите на картината, отново по прищевка на Близуу. Новият ти оператор би трябвало да си инсталира собствен софтуеър на приемника или трябва да се намери фабричният фърмуеър.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, peppone1 написа:

Приемнкика би трябвало да е заключен срещу други оператори. EPG функцията не работи защото от оператора така са решили, както и бутона "0" сменя пропорциите на картината, отново по прищевка на Близуу. Новият ти оператор би трябвало да си инсталира собствен софтуеър на приемника или трябва да се намери фабричният фърмуеър.

Поредните глупости на търкалета. За сведенир имам И такъв приемник на нашенски оператор. В мое село. 0 пак действа така. И менютата въобще не са лилави или червени. EPG при мен работи.

Ако дистанционното не действа от достатъчно далеч, махни менте лепенката отляво на индикатора, която закрива приемника. Отдолу ще се покаже истинското лого и ще се учудиш колко отдалеч работи дистанционното. Това за Topfield 6100. Защото питащият упорито не си казва модела о кабеларката. Аз пък привърших с врачуването.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, MisterDimchev написа:

Аз не ползвам вече Близу/Мтел. Това се оптивам да обесня. Ползвам техен приемник с друг оператор. :)

Тогава няма как да стане!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Филипов написа:

Поредните глупости на търкалета. За сведенир имам И такъв приемник на нашенски оператор. В мое село. 0 пак действа така. И менютата въобще не са лилави или червени. EPG при мен работи.

Ако дистанционното не действа от достатъчно далеч, махни менте лепенката отляво на индикатора, която закрива приемника. Отдолу ще се покаже истинското лого и ще се учудиш колко отдалеч работи дистанционното. Това за Topfield 6100. Защото питащият упорито не си казва модела о кабеларката. Аз пък привърших с врачуването.

Бергон ми е кабеларката. Приемника е същия Топфилд. Часовете са правилни за сегашно което дават и за което следва, само на мястото където трябва да е предаването няма нищо, празно... Кабеларката ми има EPG, но по някаква причина не се показва. Отварям Справочник, каналите са наредени, предаванията разделени пак така на часове, но пак надписи няма, просто празни полета. :)

IMG_20171109_010238.jpg

Редактирано от MisterDimchev (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дадоха ми декодер NETA 5510 DCR-C, работи, но не може да открие канали. Явно е кодиран към Близу. Искам да хващам БНТ, БТВ, Нова. Мога ли да го настроя, ако е кодиран? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.