Премини към съдържанието
Коко Стефанов

Аудио система 5.1 Akai, USB/SD, MP3, DVD, 105W RMS

Препоръчан отговор

Здравейте може ли тази аудио система да се свърже за TV , защото планирам да си я купя?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не можах да намеря какви входове има, най-вероятно ще може но няма да е 5.1, а стерео предвид аудио сигнала на телевизиите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е ако комютърната ти аудио карта подържа 5.1 - да.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И каква е целта на занятието? Защото най няма да стане твоята - случая от тази тема https://www.kaldata.com/forums/topic/264021-изоставане-на-звука-му-tv-то-и-колоните/

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Читавите TV-та имат опция за изключване на вградените колонки. Все едно, когато някой включи допълнителна система към TV, явно вградените не задоволяват нуждите...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какви стерео телевизии, какви компютри, какви  колонки в телевизора, човекът иска да си гледа DVD на телевизора и разбира се че звука ще е 5 канален, всички филми са 5 канални, това е система за домашно кино все пак, но предвидена преди всичко за музика.

И за да не гадаем, дай-модела на системата, трябва да е това:

Akai HT014A-5086

Редактирано от peppone1 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Никъде не става ясно, че иска да гледа DVD.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В заглавието пише че възпроизвежда DVD, но нека автора се сети най-накрая да покаже модела на тази аудио система, за да не гадаем каква би била.

Редактирано от peppone1 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А бе дървения философ, нищо не пише в заглавието , хептен за DVD.

Според мен иска да си вземе дръгливата уредба да вдига гюрултия.. Да, ама телевизора има само 2 канала. И като иска 5 си мисли да пуска от компютъра. Само че тогава картината ще изостава заради бавната видеообработка в съвременните телевизори. Както съм писал в оная тема. Неслучайно питах за уточнение какво точно смята да прави.

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, Филипов написа:

Само че тогава картината ще изостава заради бавната видеообработка в съвременните телевизори.

Всички искат да боднат и да тръгне...Не, че не е възможно звукът да се подава със закъснение.

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.