Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте.Видео картата ми не се товари на 100% в world of tanks.Наскоро направих оверклок на видеото но без резултат, нямам повече кадри в играта.Моля някои ако знае как да накарам видеото да работи на 100% в играта да сподели.Ако има нещо питайте, че не ме бива много в обясненията.

В ирата: http://i1240.photobucket.com/albums/gg495/kolib4iata/in game_zpsjd4zwuin.jpg

В gpuz render : http://i1240.photobucket.com/albums/gg495/kolib4iata/render_zpskhrkr1cu.jpg

Играя и имам само тази игра.

Редактирано от kolib4iata (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хм, как да се разбира това? Хората гледат да не се товари хардуерът, ти търсиш максимално натоварване. Сложи си копачка да ти уплътни заетостта на видеопроцесора.
А има ли закъснение на видеото или някакъв друг проблем в Танковете?

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)
  • Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Картата е доста над изискванията за играта :). Нормално е да не се товари на max.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Когато картата не се товари е нормално да няма файда от клока и.

Има игри в които мониторинга не е верен, но има и игри в които хардуера не може да се натовари поради излишък на ресурси, които може да се запълнят с по-висока резолюция.

В тубата има клипове за всички игри с всички процесори и карти от които можеш да направиш сравнение как би трябвало да ти върви картата или процесора.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре.Приемам го за нормално.Планувам покупка на монитор 21:9 на 2560х1080 и тогва ще видя как ще се държи видеото, ако има проблем ще вдигна темата.Иначе нямам проблеми с играта.Процесора не се товари много, да кажем, че стига до 50%

Благодаря на всички.

Системата ми е:

CPU - i5-3570k

RAM - 16 gb (2x8) DDR3 1600

Дъно - Z77-DS3H

GPU - GTX 970

PSU - evga 750W

кутията е проветрива (4х120)

Редактирано от kolib4iata (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ъхх ти с тази игра не можеш да я натовариш тази карта ,  я пробвай с Witcher 3 да кажем дали ще ти стигне дори.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от sk23
      Здравейте,
      Преди около две седмици реших да си купя една видео карта gtx 750ti от Aliexpress, като днес получих писмо че пратката ми е задържана на митницата в Горна Оряховица и трябва да им пратя някои документи за да ми я освободят и да си платя митото/ДДС. И сега търся помощ защото не разбирам някои от документите който трябва да пратя, като например първият и четрътият документ. За вторият документ предполагам искат нещо като screenshot на поръчката ми от сайта на aliexpress eто така. За третият вече извадих извлечение за заплащане, но не разбирам първият документ какъв точно трябва да бъде. Трябва да предоставя нещо като този screenshot отново? Ето линк към видео картата  и се извинявам ако съм объркал раздела.

• от Пламен Р
      Кой е по добър от двата процесора i5 8400k или i7 7700. И за хубави части има ли смисъл да си купувам хубава кутия смисъл middle tower 
    • от Пламен Р
      Имам една опция във биоса intеl turbo boost тя ми е на auto да я направя ли на enabled или зависи от частите на компа ми
    • от O.o o.O
      Здравейте на следната конфигурация и трябва рам и захранване, бихте ли ми предложили такива.
      CPU: I5-8400
      MB: GB b360 aorus gaming 3 WiFi
      RAM:
      HDD: 1TB HDD sedate baracuda
      Case: coolermaster masterbox 5 msi edition
      PSU:
      1• EVGA 550 B3 550w bronze
      2•Corsair VS series vs650 650w bronze
      3• или нещо по-добро в ценовия диапазон до 140лв
      GPU: 1060 6 gb EVGA SC 3/6gb (още не съм решил коя ще взема, но май ще е 6)

Поздрави 
    • от Meтodi Meтodiev
      Здравейте колеги,
      Безкрайно тъжен, ядосан и депресиран съм в последните месеци, и то заради представянето на видеокартите ми на лаптопа. Той е на 2 години и половина. Марката е Lenovo Idaepad y510p. GPU -Nvidia 755m x2. 
      Проблемите са ежедневни, не мога да играя игрите си като хората. Постоянно крашва и пише, че rending device-a спира и се възстановява, видеокартите стигат едни луди температури. Въобще не е възможно да се случи реална работа с тях. А преди година и нещо не беше така. Беше носен понеже беше в гаранция на сервиз и беше отбелязано, че има проблем с видеото, но не е бил пипан изобщо. Мога ли да подам жалба в сервиза при такъв случай? Или въобще посъветвайте ме какво да направя...
      едит 1: в най-лошия случай, кажете колко ще струва ремонтът за смяна на видеокартата ( и дали е възможен с друг вид видеокарта)?
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.