Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Късометражни филми

То името на темата си го казва за какво ще става въпрос, но все пак да се обясня. Преди доста време, когато все още посещавах редовно този сайт, попаднах на ето това видео:

След това изгледах още 7-8 подобни. Някои от тях ме впечатлиха с ефекти, други с идеята и усещането което оставят след като изгледате късометражното филмче. Понякога усещането е все едно си гледал добър филм с продължителност от поне два часа.

Ето на това попаднах преди малко и ме удиви приятно (16+):

Все още съм новобранец в късометражните филми и ще се радвам ако сте гледали нещо стойностно с продължителност под 30 минути и го споделите с мен и другите които се интересуват от подобни неща в тази тема.

P.S. В краен случай коментирайте поне :)

Редактирано от サムライオートバイ
Явно е правилно късометражни, а не краткометражни филми (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А се сетих за този изрод ДжоДжо защото понякога си пускам малко стара депресираща музика и към песента на Наутилус някой е добавил моменти от това късометражно филмче.  А ето я и песента с 3.5 минути клип от който пак може да се добие предства за какво иде реч: 

Редактирано от サムライオートバイ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.