Премини към съдържанието
enforceR

Въпрос за издаване на СУМПС.

Препоръчан отговор

Пуснах си документите за книжка - бавна поръчка . Познати ми казаха , че книжката излизала за около 15-20 дни най-много . Някой , който наскоро е взел книжка може ли да потвърди това , а вие на кой ден си взехте книжките ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

самата пластика и талона стават за 10-ина дни

но да се бърза няма смисъл, дори и да ти е готова

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не беше ли 30-дневен срока, в който се получаваше книжка и талон при бавната поръчка ?

Забравих след колко време си я взех навремето, но мисля че беше след един месец...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво се правиш на разсеян? Като си подал документи са ти обяснили. За колкото си платил - след толкова ще ги получиш. Служителите може и да ги изработят след седмица, зависи от моментното натоварване, но ще седят в чекмеджето до края на предвидения месец.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 35 минути, Филипов написа:

.. но ще седят в чекмеджето до края на предвидения месец.

Не е така. Дават ги и по-рано. Ако са изработени и пратени на гишето за получаване по-рано от срока, може и да ги получи по-рано. Не виждам смисъл обаче да се ходи през ден до КАТ за да се проверява.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Silvering написа:

Не виждам смисъл обаче да се ходи през ден до КАТ за да се проверява.

Има система. Там проверяваш

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

E преди нямаше. Явно съм древен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 часа, enforceR написа:

Пуснах си документите за книжка - бавна поръчка . Познати ми казаха , че книжката излизала за около 15-20 дни най-много . Някой , който наскоро е взел книжка може ли да потвърди това , а вие на кой ден си взехте книжките ?

Извинявам се за оффтопика, но по-тъп въпрос не можахте ли да зададете? То и във фотото като идете да Ви снимат за "стандартна" поръчка и са готови при тях до 15 минути, но Ви ги дават на следващия ден. Това е смисъла да има стандартни, бързи, бавни и т.н. поръчки. Да бяхте платили за експресна като Ви трябва по-рано.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.