Премини към съдържанието
chapara

Онлайн магазини за дрехи и обувки?

Препоръчан отговор

Здравейте! Имате ли практиката да пазарувате дрехи и обувки по интернет? За предпочитане ли е според вас? Откъде пазарувате най-често?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей, единственото е, че трябва да си знаеш добре размера/номерата точно, ако не пробваш. Аз лично пазарувам от спортдирект, понякога пускат добри цени на някои продукти, разгледай, зависи какво ти трябва но аз винаги оставам доволен! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пълна глупост е да се пазарува обувки и дрехи, защото не е ясно дали размера ще ти пасне. Ако не стане, почват врътки да върнеш стоката и т.н.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен няма опасност. Повечето сайтове предлагат връщане на продукта, а и ако често пазаруваш от едно и също място, знаеш размерите, на които отговаряш според тяхната скала. Аз често пазарувам от  https://prestigefashion.bg/ дори и първият път нямах проблеми с размерите и след това не съм имала. Намирам онлайн пазаруването за много удобно, особено за хора в малки градчета, в които изборът е ограничен.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 часа, Eclipse2G написа:

Пълна глупост е да се пазарува обувки и дрехи, защото не е ясно дали размера ще ти пасне. Ако не стане, почват врътки да върнеш стоката и т.н.

глупости на търкалета - пазарувам и обувки и дрехи онлайн предимно от кокетна и до сега нито веднъж не ми се е случвало да не отговаря размера - всичко винаги си е 6

преди 43 минути, elisavetapankova написа:

Намирам онлайн пазаруването за много удобно, особено за хора в малки градчета, в които изборът е ограничен.

така е, удобство си е, а и се предлагат стоки, които не можеш да откриеш в магазин

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Редовно пазарувам от maddara.com. Цените са значително по-ниски от тези на магазините в центъра, а стоките са същите.

Редактирано от Win_user (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 11/20/2017 в 12:04, elisavetapankova написа:

Според мен няма опасност. Повечето сайтове предлагат връщане на продукта, а и ако често пазаруваш от едно и също място, знаеш размерите, на които отговаряш според тяхната скала. Аз често пазарувам от  https://prestigefashion.bg/ дори и първият път нямах проблеми с размерите и след това не съм имала. Намирам онлайн пазаруването за много удобно, особено за хора в малки градчета, в които изборът е ограничен.

Ели, готини неща има в този сайт и на изгодни цени, за мен това е най-важното, защото в повечето магазини вече слагат такава наценка, където никъде я няма.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За мен топ си остава този списък със сайтове за обувки , където има добър избор. Лично съм пробвал само "Кралица мода", защото имаше добри отзиви в firmsinfo. И останах доволен, де.

Иначе по отношение на сигурността мисля, че вече се понаучихме да пазаруваме онлайн. А и най-вече държавата натисна онлайн магазините със закони - да имаме възможност да връщаме продуктите в рамките на 2 седмици и други такива. Така, че нямам много притеснения относно това. Е, чета мнения на другите, де.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е толкова до държавата.

Просто бизнесмените от бранша пораснаха до разбирането как да си организират по- печелившо търговията. Като цяло големия проблем на българсия бизнесмен е, че не му се вярва, че е възможно и по  честен начин да изкарва много пари.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, аз също почнах доста да пазарувам он-лайн. Разбира се, първо прегледах сайтовете са добри отзиви и за сега пробвах няколко онлайн магазина и съм доволна. Последният ми избор беше от http://fashionzona.bg/ и съм доволна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.