Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, изтеглих си FRAPS (нелегалната версия), гледах клипове в интернет как точно трябва да се нагласи за да бъде всичко точно, но при мен нещо не се получава, щом тръгна да записвам се чува само гласът ми и се вижда черен екран. Пробвах от българзката zamunda, (извинявам се ако нарушавам правилата) и опитах с Fraps-а от официалният сайт (производителя), но пак нищо.

Ако някой може да ми помогне?

Intel-Core i3-7100 3.9GHz
MSI GeForce GTX 1050Ti GAMING X (4GB)
4GB RAM DDR4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не те съветвам да записваш с фрапс има много по-добри програми, като Dxtory, OBS, D3DGEAR.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При тебе нещо функционира ли нормално?

Използваш кракнат софтуер и търсиш кусури.

Fraps има безплатни алтернативи.

Редактирано от Only Fools and Horses (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дали е кракнат Фрапс-а или не е все тая за правилната му работа. Друг е въпроса, че тази програма е от години зарязана от собствените си разработчици и фактически е един софтуерен мъртвец.

Белият зъб, за запис ползвай Geforce Experience! С карта на Nvidia си, за какъв дявол ти е тоя Фрапс и всякакви подобни програми?

Редактирано от Agentpat™ (преглед на промените)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Agentpat™ написа:

Дали е кракнат Фрапс-а или не е все тая за правилната му работа. Друг е въпроса, че тази програма е от години зарязана от собствените си разработчици и фактически е един софтуерен мъртвец.

Белият зъб, за запис ползвай Geforce Experience! С карта на Nvidia си, за какъв дявол ти е тоя Фрапс и всякакви подобни програми?

Точно и аз щях да питам, защо не ползва GFE. Не съм съгласен много, че FRAPS  е мъртъв. Аз и до днес го ползвам за мониторинг на кадрите и винаги ми се стартира с windows. Ползвам го и за запис на средните  fps, времената на кадрите и естествено минималните fps. Но всъщност винаги го ползвам за скрйншотове. Назначил съм си макробутон за скрийншотове през 10 секунди и ми е много удобно да направя една или колкото си искам снимки. Сега някой ще каже, че мога да ползвам и други програми, но аз пък питам - защо? Защо трябва да се променя нещо, което работи и да се слага друго, което я работи я не?

преди 2 часа, Арменският Поп написа:

Ми щом ползваш ФРАПС, че и кракнат е нормално да не работи.

Изобщо не е нормално да не работи. Всички кракнати версии си работят. Разлиакта спрямо некракнатите е в някои подробности. Мисля не можеше да се записва дълъг клип, скрийншот се прави само във формат bmp и някои други допълнителни опции. Но в никакъв случай кракната от Маймунда версия не прави проблеми! 

Проблеми по принцип с подобни програми могат да възникнат поради някаква несъвместимост с друга програма, DX9  и тем подобни. Дори при някои игри се предупреждава, че е стартиран FRAPS  и може да има проблеми, затова да се изключел. Примерно при ARК:Survival. Наистина може да има някакви проблеми, но такива проблеми с DX9  имат абсолютно всички подобни програми!!! Проблемите всъщност са точно във възможността играта да блокира при определени обстоятелства, които се наслагват по време на стартиране. Рядко се случва, но може да се случи при почти всяка игра!

Редактирано от BG-Team-DRIFT (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мен ми трябваше Fraps замалко, исках просто да запиша нещо за няколко минути.
`Свърших си работата и го деинсталирах.

Тъй като Fraps не се поддържа и няма как да бъде прочетен файла от него на Windows 10, за целта трябва да се отвори като Windows Media Player за да се вижда и картината, иначе е само черен екран.

Все пак благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.