Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте хора, преди година и половина си взех iphone 6 от Telenor, при закупуването не ми казаха че ще е заключен. От месец съм в Англия и искам да си използвам моето устройство с английска карта, но чак тогава разбрах че е заключен. От тогава обикалям тукашните магазинчета за телефони да намеря някой да го отключи, но всички ми казават  "sorry my friend". Когато се свързах с техен представител ми обясниха, че трябва да изчакам още половин година за да ми изтече договора с тях и тогава да го отключа. Обръющам се към вас за да попитам дали мога да получая  някакъв сайт за да го отключа или да отида при някой сънародник тук който ще може да ми помиогне  или да пробвам  да го пратя в България и да се надявам че в някой от тамушните сервизи ще успеят да ми го отключат....... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тегава кауза, да не кажа невъзможна.
Тоест има варианти, но цената е такава, че е безмислено упражнението.
Отклюцването към Теленор открай време е едно от най-тегавите упражнения и надали това ще се промени в обозримо бъдеще.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По коледа 2013 си купих L7 II от Леленор и на него работеха леленорски, ментелски и рибакомски карти. Лично питах в техен магазин, преди да си направя експеримента, и ми казаха, че не продават заключени телефони(това беше някъде през 2015 година). Сефте виждам някой да заявява твърдо, че телефон, купен от леленор, е заключен...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-добре късно, отколкото по-късно.
В темата става въпрос само и единствено за iPhone и за нищо друго, а всеки такъв апарат, купен с мобилен абонамент е заключен за 2-те години на договора.
Всеки!!!

пп. Единствено iPhone купен в брой и без абонамент се отключва до два часа след покупката.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Интересна политика...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Телефона е закупен в кеш и с договор за две години, всички устройства от тази марка се заключвали. Ако искам да го отключат трябва да прекратя договора, да им платя неустойката и от там да подам молба за отключване. Относно R сим пробвах няколко и пак нищо... Като гледам май най-добре ще е този да го оставя в България да се ползва, а за да и взема друг от тук.. 

Редактирано от galski1996 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не си струва да се набиват пари в 6-цата за отключване и мисля това е оптималният вариант - тоест да вземете друг, а този да остане в БГ да се ползва, докато мине договора и се отключи.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От разказ на патил знам , че след като изтече договора ги отключвали сами при молба.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.