Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Мой познат има следния проблем с приложението Facobook на мобилен телефон Samsung: Изтеглил и инсталирал Facebook Lite, но не го харесал, деинсталирал го и си качил нормалния фейсбук, но след като го използва известно време - около половин час, изведнъж приложението се сменяло пак с Facebook Lite. Деинсталирането и инсталирането го е правил 3-4 пъти и резултатът е все същият. Единствената идея, за която се сетих и му казах да направи е като инсталира за пореден път Фейсбук, от самия него да опита да го актуализира, но в настройките няма предложение за актуализация - версията е най-новата. 

Моля за идеи за решаване на този проблем!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

преди 19 минути, valja написа:

Здравейте! Мой познат има следния проблем с приложението Facobook на мобилен телефон Samsung: Изтеглил и инсталирал Facebook Lite, но не го харесал, деинсталирал го и си качил нормалния фейсбук, но след като го използва известно време - около половин час, изведнъж приложението се сменяло пак с Facebook Lite. Деинсталирането и инсталирането го е правил 3-4 пъти и резултатът е все същият. Единствената идея, за която се сетих и му казах да направи е като инсталира за пореден път Фейсбук, от самия него да опита да го актуализира, но в настройките няма предложение за актуализация - версията е най-новата. 

Моля за идеи за решаване на този проблем!

Няма как от самосебе си да се инсталира даден приложение. Празпитай точно твоя приятел какво прави.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

И на мен ми се стори странно, но ми го обясни няколко пъти - точно това се случвало. Няма как да се е объркал, защото визията на двете приложения е съвсем различна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 16 минути, valja написа:

И на мен ми се стори странно, но ми го обясни няколко пъти - точно това се случвало. Няма как да се е объркал, защото визията на двете приложения е съвсем различна.

Деинсталира двете приложения, рестартира телефона и си инсталира това, което иска.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Благодаря! Мисля, че не е рестартирал телефона преди да инсталира приложението.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ако е цъкнал на някоя реклама в приложението може да му се е инсталирала отново LITE версията. Да внимава къде/какво цъка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Най-доброто решение: reset до фабрични настройки, правиш го като нов. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравейте. Снощи ми се е ъпдейтнало Фейсбук-приложението и днес не се отваря. Буквално. Постоянно ми дава грешки и принудително затваряне. Изглежда не съм само аз, тъй като погледнах коментарите в Google Play и наистина голяма част се оплакват от последния ъпдейт със същия проблем. Все си мисля, че проблема явно е по-масов, но никъде не се появи новина, за да затвърдя впечатленията си. Дори в Kaldata. Не че питам за решение на проблема, най-вероятно в следващия ъпдейт ще го оправят, но някой друг от тука има ли този проблем?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.