Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте имали друга надеждна програма за root на телефон овен kingroot, защото не успявам да го рутна с тази програма. Пробвал съм и с мобилната версия и с тази за компютър но ми дава някаква грешка. Ако може да кажете някоя друга програма или да кажете от какво може да е и как да го направя ще ви бъда много благодарен.

Също така искам да спомена че знам какво означава root и съм слагъл на други телефони.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Каква е целта на роотването ?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За една програма linux deploy.

Редактирано от Rostislav15
Допълване (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще ги пробвам когато се прибера на обяд.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвах с всички но успях да рутна телефона.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма ли да споделиш с коя или Как, за да бъдеш полезен и на други със същия  модел ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Рутването на телефона става малко трудно 

1.Трябва да се отключи Bootloader на телефона (тук е обяснено как става)

2.Трябва да се flash-не TWRP recovery, но трябва да се намери за точния модел на телефона (тук е показано  как се флашва но на huawei p8/lite)

3.Теглите super su Копирайте файлът на вашият телефон рестартирайте в recovery mode изберете Install Навигирайте до папката в която сте поставили архива и го изберете плъзнете слайдера на, който пише Swipe to Confirm Flash, за да флашнете zip-  натиснете Reboot System

това се случва след като се флашне TWRP recovery-то.

При мен се получи по този начин с програмите не можах.

За повече информация на български можете да прочете то тук но статията е за oneplus.Внимание  преди да започнете флашването е необходимо да сте заредили телефона на 100% иначе ще се развали платката на телефона. Не е препоръчително да се флашва друго рековари от оригиналното на телефона пробвайте първо с програмите и тогава в краен случай ако ви е необходимо толкова много го направете,но имайте на предвид че една платка може да се ъпдеитва по този начин до 4 пъти.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, Rostislav15 написа:

Внимание  преди да започнете флашването е необходимо да сте заредили телефона на 100% иначе ще се развали платката на телефона. Не е препоръчително да се флашва друго рековари от оригиналното на телефона пробвайте първо с програмите и тогава в краен случай ако ви е необходимо толкова много го направете,но имайте на предвид че една платка може да се ъпдеитва по този начин до 4 пъти.

А тези неща къде ги прочете?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Не съм го чел никъде бях си ъпдейтвал телефона доста пъти и на края не искаше да се включи излизаше само  boot логото и до там. Пратих го на сервиз и след като ми го върнаха ми казаха че платката е ъпдейтвана прекалено много пъти.

А другото за батерията го пише в всеки сайт за флашване или рутване.

Редактирано от Rostislav15
грешка (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пратих го на сервис и след като ми го върнаха ми казаха че платката е ъпдейтвана прекалено много пъти.

Въпросният сервиЗ е пълен с папагали. Няма такова нещо като "прекалено много ъпдейтване на платката". Nexus 5 потребителите тогава трябва да си купуват цели щайги с платки и като флашнат 100 различни андроида -> нова платка.

Това, че при теб е оплескано нещо, е индивидуален проблем.

А другото за батерията го пише в всеки сайт за флашване или рутване.

100% заряд се препоръчва, за да не падне батерията посред флашването и да почваш наново. Никой не може да ти каже ТВОЯТА батерия в какво състояние е и точно колко % заряд са ти нужни, за да флашнеш каквото и да било успешно. Най-лесно и сигурно е да кажеш "препоръчва се 100% заредена батерия". Ти ако искаш можеш и на зарядно да флашваш. Липсата на заряд не е основен фактор за "прецакване на платката"'.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, hudyr написа:

Ти ако искаш можеш и на зарядно да флашваш. Липсата на заряд не е основен фактор за "прецакване на платката"'.

Аз не можех да вкарам и процент,  за да флашна някакъв софтуер.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от angel.
      Здравейте, вчера си купих samsung galaxy a3 2017 - отлично устройство, справя се добре и е доста удобен за ползване с една ръка.
       Сичко е точно, е да ама обаче много бързо разбрах, че тези 9.5 гб за ползване въобще няма да ми стигнат и се сетих, за по-стария ми телефон - един приятел беше го рутнал и беше направил нещо на картата с памет като в крайна сметка половината памет на картата се ползваше като вътрешна на телефона. Потърсих из нета информация по въпроса ама не открих нищо съществено(освен  kaldata.com)и реших да ви пиша, та въпроа са ми е:
      1. Някой знае ли дали е възможно тва с картата памет да стане и с този телефон и ако да как и има ли значение колко е голяма картата памет? 
    • от kakato10
      Здравейте!
      Преди няколко дена си качих LineageOS 14.1, и от тогава насам не мога да root-на телефона. Ето и какво съм пробвал до момента:
      1. Включване на Developer Options и от там през опцеията Root Access. Проблемът тук е че в менюто имам само две опции: disabled, ADB only, но няма и следа от "Apps only" и "ADB and Apps". (Никаква идея защо);
      2. Чрез приложения като King Root и KingORoot, както мобилната им така и десктоп версията им (изискващи активиран USB debugging);.
      3. Да инсталирам SuperSu от Custom Recovery-то, което съм си качил TWRP.
      Започвам да се чудя, дали просто опцията за super user, просто все още не е имплементирана.
      Някой случайно да има някакви идеи как да успея да го root-на.
      Благодаря предварително!
    • от Leny Iwanovv
      Imam problem s tablet prestigio pmt5487_3g problemut e che mnogo zsbiva opitvam se da go rootna s framaroot no ne se poluchava izpisva failed i ne stava sigurno e versiqta na framaroota tableta e s andoid 4.2.2 pomagaite celta na rootvaneto e da iztriq nqkoi sistemni prilojeniq za da ne zabiva tolkova pomosht ...

• от Collins
      Здравейте, снощи си рутнах телефона - Alcatel one touch s'pop 4030x, с програмата Kingo ROOT, проверка на руут чекър, установи, че рутването е успешно. Телефона нямаше никакви проблеми, работеше нормално, но когато го сложих да се зарежда (батерията беше на 7%), след около 10 часа, беше стигнал на 10%, за което нямам обяснение, след смяна на зарядното с друго (не използвам оригиналното от телефона поради лиспата му), се зареди до 14%, но след като го изключих от зарядното и го преместих в друга стая да се зарежда, телефона се изключи, при опит за включването му показваше, че няма никакъв заряд. Оставих го уж да се зареди, успях да го включа след някакво време, но стоеше на 1%, при изключване на зарядното, естествено се изключи телефон... и повече не иска да се включи. Индикатора свети, все едно се зарежда, но не се зарежда, защото батерията стои на 0. Не прави и връзка с компютър, само индикатора свети. Версията на андроида е 4.1 , не съм слагал къстъм ром. Някой има ли представа как да го оправя? Благодаря
    • от ovdesko
      Здравейте, въпросите ми са следните: 

Възможно ли е да се ползва usb flash internet на таблет Acer IconiaTab A700? Идеята е посредством преходник от micro usb към нормално USB да се включи флашката и да заработи. USB-то е huawei e173 Мисля че съм си отговорил на въпроса, но все пак питам за потвърждение и повече информация. А отговора който открих аз е че кернела (2.6.39.4+) с който разполага това устройство не съдържа драйвери за 3G модул и следователно не може. 
      Ако това е вярно, възможно ли е да се "root-не" въпросния таблет и да му се смени кернела с друг, съдържащ драйвери кернел? И кой би бил той? Възможно ли е да се бекъпне цялата система както е в момента (един вид както се прави имидж в уиндоус) и да се ресторне? Иначе казано от root-nat таблет, да стане отново без роот права.
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.