Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

дайте съвет за кола до 3500 лв. Важното е да е икономична (разход+поддръжка), да е надеждна, да не е много тромава. Да кажем, че ще минавам по 30-40 километра на ден.

засега се колебая между голф, опел, мазда, хонда, тойота, сузуки, съответните малолитражки

Редактирано от Bogdan Kiryazov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всеки иска, да му е икономично, да вози добре, и да е надеждна, но да не струва много. Тия качества на куп ги няма. Изобщо не бих ви препоръчал вагаджийките в тоя ценови клас. Толкова са убити повечето, че по ирония на съдбата всичките ми познати с такива автомобили реват от тях. Opel Astra G са корави. Toyota Corolla след 2000-та и Toyota Avensis 2-ро поколение са доста добри и здрави машини, но цената им е над вашия бюджет. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Soviet Soldier написа:

. Opel Astra G са корави. Toyota Corolla след 2000-та и Toyota Avensis 2-ро поколение са доста добри и здрави машини, но цената им е над вашия бюджет. 

Колегата по горе ги изброй ,съгласен съм за Opel Astra G моята е такава Astra G Комби варианта 2.0 XTL мотора 82 к.с много съм доволен от нея много нисък разход на гориво, евтина поддръжка.  Много корави коли също се отнася и за 1.7 isuzo моторът много здрав и много икономичен, служебната ми е с този мотор и съм ходил с нея до , ЧЕХИЯ , РУМЪНИЯ АВСТРИЯ И няма чупене няма разваляне като цяло няма да сгрешиш и toyota corolla и Avensis корави кули.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Спрях се на Тойота ярис, Хонда сивик и Нисан микра. Какви са ви мненията за тях, ако имате/сте имали такива?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, Bogdan Kiryazov написа:

Спрях се на Тойота ярис, Хонда сивик и Нисан микра. Какви са ви мненията за тях, ако имате/сте имали такива?

По голям ръжделник от Хондата е само някоя друга японска кола.Плюс, което са и с най-скъпи части.И друсат като каруци.Аз имах един сивик миналата година за продаване и трябваше да му сменя предното стъкло.Еми в цялата страна в нито една морга нямаха предно стъкло за тоя модел.В града на всякъде ми искаха 600 евра.Добре, че имам връзки и ми намериха чисто ново за 300.Динамо ново пак беше космическа цена,и втора употреба се наложи за 100 евро.Виж за тия пари да ли не можеш да спазариш едно Ауди А3 първа генерация на нафта или на газ.Техните карусерии са поцинковани.И ако не е имала някъде удар няма как да тръгне ръжда.Много части от Голф 4 пасват на това Ауди.Или поло те ръждясват, но поне частите им са между 2.50 и 5лв.Имаги бол по моргите и може да се ремонтира с чук,клещи и тел.Нали искаш ефтино.

Цитат

Редактирано от franchesko (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Помисли си преди да си купиш кола, особено пък за градско в София, дали реално имаш нужда от нея. Защото като я купиш от там се почват веселите работи, ако разбира се искаш да караш кола или каруца(гробница). Защото малко са случаите наистина да ти трябва кола (Примерно работиш във военна рампа) и подобни крайно неудобни места за транспорт. Ако ти е само за да возиш пичетата по студентски със сигурност ще си по ефектен ако ги караш с такси и в крайна сметка ще ти излезе по евтино. Горе долу си сложи по 150-200 лева в джоба за разходи и гориво поне, всеки месец това, може и повече зависи какъв ти е късмета.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.