Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте.моля за съвет на тези колони.wharfedale220,и studio monitor mr2.може и д-р предложения.проблем е че не съм ги чувал и двете,ако може да ми кажете къде мога да ги чуя,благодаря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Monitor Audio mr2 са по добрите тонколони от двете, според спецификациите.

Относно къде могат да се чуят в България, нямам представа иначе ги има налични тук и тук.

и тук.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е, то според спецификациите, и баба ми може да ми каже. Ти чувал ли си ги, виждал ли си ги, та да можеш да изказваш някакво мнение ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 часа, Atanas Pachov написа:

Е, то според спецификациите, и баба ми може да ми каже. Ти чувал ли си ги, виждал ли си ги, та да можеш да изказваш някакво мнение ?

Ти защо спамиш ами не казваш нещо по темата, като знаеш...

Monitor Audio BR2.

- Като се избере специификаци (specification) се вижда че BR2 имат основен говорител от 6.5 инча и баса слиза по ниско до 42 Hz ,

Докато на wharfedale diamond 220 е само до 56, както и чувствителността (ще свирят по слабо с маломощен усилвател) и основният говорител е по малък.

Пък автора не е споменал за какво ще ги ползва, даже и имената и моделите е сбъркал.

За това смятам че съм му дал коректен отговор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз в случея предпазвам автора от твоето мнение и виртуалните ти "познания".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Obscurity
      Привет
      Искам да си купя някаква аудио система основно ще я ползвам за слушане на музика
      За в момента съм се прицелил във 
      https://www.pazaruvaj.com/hifi-sistemi-c3401/oneconcept/vertical-90-p268314871/
      https://www.pazaruvaj.com/hifi-sistemi-c3401/oneconcept/v-15-bt-p337488666/
      https://www.pazaruvaj.com/aktivni-koloni-c4060/edifier/r1280db-2-0-p370574491/?sgst=1
      На първо място това което бих искал е по качествен звук,дали edifier 1280db би изкарал по качесвено звучене от другите които пък имат екстри като фм радио аларма.ккак са oneconcept със баса тази марка от скоро я научих и нз нищо за тях
      Основно за източник на сигнала ще ползвам таблет или смартфон няма да ги връзвам за комп кое би било по доброт.
    • от Obscurity
      Търся си тонколонки със usb захранване и възможност за свързване на сматрфон или таблет нещо от този сорт,добре би било и да имат субуфер и bluetooth https://www.google.bg/search?q=usb+тонколони+със+субуферю&tbm=isch&ved=2ahUKEwj487j12LreAhWXlaQKHX68CvcQ2-cCegQIABAC&oq=usb+тонколони+със+субуферю&gs_l=mobile-gws-wiz-img.3..30i10.84493.95018..95436...0.0..0.2076.7245.0j5j1j0j1j1j1j2j0j1......0....1.........0i30j0i24.SClpcNpvepE&ei=FODeW_iZFJerkgX--Kq4Dw&prmd=ivn&biw=600&bih=1024#imgrc=d_pEI-vtg_xayM
      Основно ще ги позвам на работата по обектите,че последно време взех сам да си пея
      Гледам да се сместя в бюджет 60 лв. Евентуално може и да го прехвърля леко...Основно търся качество не ниска цена
      Какво бихте препоръчали???
    • от Nikaset
      Препоръчайте вокален педагог в София. На 23 години съм и досега не съм се занимавал с музика. Благодаря за отделеното време предварително. :)
    • от Reyko
      Здравейте, наскоро един приятел ми прати "уреда" по-долу, но за съжаление нито той- нито аз знаем какво е, поразрових се из нета 2-3 дена и нищо не намирам, може ли някой, който разбира повечко да каже какво е, къде мога да го намеря и колко струва. "Уредът" е светещ в синьо неон, който беше в ритъма на баса, като си слушах и пробвах на 13volume нямаше проблем, и си светкаше заедно с басс-а, като увеличих повечко - на 23, светеше повече и по-бързо, но за 2 секунди всичко изгърмя. Моля да ми дадете съвети къде мога да го намеря това и по възможност да е по-издръжливо. (Уредът е за говорител 12*)
      ПС: Пробвах и в алиекспрес, даже им писах и "ticket", но за сега нищо!

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.