Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! 

Преди няколко дни сутринта видях, че имам повикване от 2 номера, които бяха: +247 112 064 и +247 112 065. Не обърнах внимание на префикса, защото бях сънен и помислих, че е от стационарен телефон. Върнах обаждането, вдигнаха на момента без да звъни и не се говореше нищо. По-късно получих повик от други номера: +355 69 200 4333 и +355 69 200 4334. Видях, че са албански, а по-късно се усетих за по-ранните обаждания и пишеше, че са от Ascension Island. Днес отново имам пропуснати, този път от сръбски номера и сега отново от албански. Като цяло се редуват и набирането им е за 1-2 секунди, при коети затварят. Не съм ги потърсил и мисля, че има нещо гнило. Някой знае ли нещо по въроса?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-много да са номера с допълнително таксуване и разчитат да им върнеш обаждането ,за да те таксуват със съответната тлъста тарифа,определено има нещо гнило!

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За да си сигурен, че не са импулсни номера си провери сметката, че аз изгорях с едни 6 кинта само за 1 секунда. ;)

Редактирано от Стойко Цонев (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първия код +247 е от Исландия, а втория +355 е от Албания. Провери сметката да не си таксуван с голяма сума пари.

Редактирано от iAppleBeats (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето малко повече по темата. 
Благодаря!

преди 25 минути, iAppleBeats написа:

Първия код +247 е от Исландия, а втория +355 е от Албания. Провери сметката да не си таксуван с голяма сума пари.

Набутах се само с 2.47 лв. или все още не са начислили тарифата...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 39 минути, weeziN написа:

Ето малко повече по темата. 
Благодаря!

Набутах се само с 2.47 лв. или все още не са начислили тарифата...

Не са начислили тарифата. Странното ми е защо вдигаш на такива номера.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.