Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, докато се ровех в нета попаднах на това, та въпросът  ми е как този все още е жив ? Плува в ледени езера и се въргаля в сняг, без никакво притеснение даже го прави с лекота и удоволствие.Как така хипотермията не го хваща ?  Вярно гълта  алкохол и то яко, но се съмнявам уменията му да се дължат само на пиячката. Вие какво мислите за този смелчага ? Дали взема нещо друго, за да се защити  ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това са глупости. Престани да вярваш на всичко, което върви в интернет.  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Човешката физиология е адаптивна !

Това което виждаш в тези клипове се постига постепенно !

Алкохолът няма нищо общо !

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е само до тренинг и не са глупости. Точно този човек го даваха по дискавъри и екип от медици са го изследвали. Не разбирам от медицина, така че не мога да преразкажа дословно каква е причината да не пукяса на момента, но беше нещо свързано с кожата му - нещо с клетките, кислорода и знам ли още какво.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това което виждаш в тези клипове се постига постепенно !

С правилната мотивация всичко е възможно !

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 24 минути, sound написа:

Не е само до тренинг и не са глупости. Точно този човек го даваха по дискавъри и екип от медици са го изследвали. Не разбирам от медицина, така че не мога да преразкажа дословно каква е причината да не пукяса на момента, но беше нещо свързано с кожата му - нещо с клетките, кислорода и знам ли още какво.

Напротив глупости са и то уникални. Имам  приятели, които са така наречените "моржове". Зимата излизат по боксерки, постепенно се "мажат" със сняг и даже се хвърлят после в него. След това се прибират и си теглят почти врял душ. Но да ми седи някой на минусови температури във вода и лед и да ми пие алкохол е повече от смешно. Това е самоубийство. А понеже вече и в интернет се гледа на сензациите се правят какви ли не измислени репортажи, снимки, клипове и прочие.

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами ок - накарай някой от твоите приятели моржове да заснемат такъв клип, че да видим колко е измислен. Аз сякаш не съм скачал във река посред зима и не знам какво е - с допотопен телефон да ме снимаш, пак ще се чуе как ми тракат зъбите .... това е първите секунди, после болката става толкова голяма и мускулите по цялото тяло така се свиват, че челюста се "заклещва" и вече дори зъбите ти не тракат.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Клипа е реален, но после какво прави след клипа е друг въпрос(не само за него, и за всички други, които правят такива клипове)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

алкохола дава смелост и притъпява неприпиятното чувство от студ

и човек се приспособява постепенно към условията

ще ми е интересно да видя някои афро американец иили афро африканец  да го направи.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.