Премини към съдържанието
sheigun

Търся автомобил хечбек автоматик до 12500 лв

Препоръчан отговор

Здравейте,

Бихте ли ми помогнали - търся да закупя автомобил втора ръка - хечбек , с автоматична скоростна кутия след 2010 година.

Колебая се между VW polo , VW golf, OPEL corsa .

Благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само човек от сервиз може да ти даде акъл тука. Хората масово карат 15 до 25 годишни автомобили. Не вярвам да намериш някой, който разбира достатъчно, че и да е карал/кара някой от тия автомобили.

Примерно ако трябва да ти дам съвет - аз не бих си взел автоматик в никакъв случай. Фолксвагените не са лоши коли, но все ми се струват надценени за това, което предлагат. СЕАТ, Шкода - същите автомобили, ама по-евтини. Опелите са си опели, аз все опели карам къде по навик, къде защото ми излиза по-евтина поддръжката. Моите все излизат здрави, почти нищо не им се чупи, та май повече от това не мога да кажа.

За тия пари аз бих се замислил за някоя по-евтина марка и по-малко километри и по-нова година.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 27.01.2018 г. в 13:31, sheigun написа:

Колебая се между VW polo , VW golf,

На тия автоматиците им са робот с DSG кутии. Лично аз от опит не ти препоръчвам 7 степенната. Ако се спреш на тази опция търси  6 степенната.
Инак е голямо удоволствие 7 степенната ама ѝ излиза скъпа поддръжка и ремонта  заради разни фабрични инженерни недостатъци в конструкциата ѝ.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз бих предложил да погледнеш/пробваш и Хонда Джаз, висока е, имаш хубав поглед върху пътя и обстановката; някои модели са с верига на двигателя, търси японска сглобка, препоръчително е; за хечбек са една идея по-големшки и има място вътре;
Просто едно различно предложение, което не е зле поне да разгледаш и ако ти допадне да отидеш да седнеш, да покараш 1 модел да видиш дали ще ти хареса и като комфорт.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Погледни Honda Civic 8-ма генерация (между 2006 и 2011 година). Уникални коли са, много красиви, мощни и надеждни. В момента аз също си търся кола и умирах за този Сивик, но за съжаление е над моят бюджет...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.