Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Тъй като не намирам отговор на малко "тъп"въпрос,а не съм юрист,моля за малко помощ.Става дума за Наказателно дело,което подсъдимия обжалва за  n-ти път и вече 4 години  въпросното се разхожда от Окръжен съд,после по 2пъти. до АС и ВКС.За втори път ВКС потвърждава присъдата  от АС,но отново я връща там.Въпросът ми е какво да очаквам?Има ли надежда това дело да приключи или така ще я караме до безкрайност?

Предварително благодаря за отговора.

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отиваш и се консултираш с адвокат. Нали се сещаш, че  с тази информация която си предоставил никой няма как да ти даде съвет или да те ориентира какво ще стане.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам двама адвокати,мисля,че въпросът е много общ /въпреки,че всяко дело е различно/ и детайли по досегашното развитие не са необходими.Както съм писала,не съм адвокат и просто питам,не е необходимо да не нападате ,но све пак благодаря за отговора.

Хубав ден!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 44 минути, Саша Михайлова написа:

Имам двама адвокати,мисля,че въпросът е много общ /въпреки,че всяко дело е различно/ и детайли по досегашното развитие не са необходими.Както съм писала,не съм адвокат и просто питам,не е необходимо да не нападате ,но све пак благодаря за отговора.

Хубав ден!

Имате двама адвокати, които са запознати със случая и те не знаят, а казвате че тук където не сме запознати ще може да помогнем? Един съвет от мен. Сменете си адвокатите

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Емил Костов написа:

Имате двама адвокати, които са запознати със случая и те не знаят, а казвате че тук където не сме запознати ще може да помогнем? Един съвет от мен. Сменете си адвокатите

преди 5 минути, Емил Костов написа:

Никъде не съм писала,че те не знаят какво се очаква! И да.ще се свържа с тях,но попитах тук защото това е форум....или греша?!?

Относно съвета,не съм искала такъв.Питането ми беше съвсем различно.

Редактирано от Саша Михайлова (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С вашето питане искате от нас да предскажем бъдещето. Съжалявам, ама колкото и да е форум тук - не го можем.

Да не говорим, че е софтуерен форум, а не юридически.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, RudeBoy написа:

С вашето питане искате от нас да предскажем бъдещето. Съжалявам, ама колкото и да е форум тук - не го можем.

Да не говорим, че е софтуерен форум, а не юридически.

Струва ми се,че пиша в раздел Право и юридически консултации и не разбирам защо спамите?Моля ако не сте компетентен по темата  да не се чувствате задължен да се изказвате,също бих помолила всеки ,който не юрист или бил в подобна ситуация да се въздържи от коментар,благодаря!

Редактирано от Саша Михайлова (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първо тук никой не ти е длъжен с нищо! Имаше една тема "как да се задават интелигентно въпроси". С тези неопределености преспокойно можеш да се пробваш при разни врачки с импулсни телефони из някои кабеларки. Имаш адвокати, на които плащаш. Освен това те за запознати с юридическата страна и документите по делото. Нали не очакваш компютърджиите да се преквалифицираме и на врачки?

В сферата на предположенията: След като е наказателно дело означава че  би трябвало предвиденото наказание да е затвор и обвинител да е прокуратурата! Ти каква се явяваш? Питаш колко можеш да се протака влизането в затвора или въобще да се избегне? В България много дела се протакат по много. Примерно за едно и също в Германия си излежаха вече присъдите,  тук още не е почнала съдебна фаза. Въпрос на корупция.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.