Премини към съдържанието
plmen88

Някой имал ли е вземане даване с Търговска Банка Д

Препоръчан отговор

Здравейте,

Някой имал ли е вземане даване с Търговска Банка Д? В сайта им имат добро предложение за ипотечен кредит (финансират до 100%), но на скоро чух изобщо за тази банка. Някакви мнения?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бягай далеч от банки! Какво 

преди 1 час, plmen88 написа:

чух изобщо за тази банка

Смяташ че ще ти правят подаръци? Гледаш им лиценза, баланса и т.н. Внимаваш какво подписваш.

Ако искаш да купуваш жилище - пишеш колко за какъв срок, колко са ти доходите и да ти се дава съвет.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от loranst looa
      Моля за малко съдействие ,  може ли  по конкретно и ясно да ми обясните  какво точно е  ГПР - Годишен процент разходи , и значението различно ли е за отделните банки или е общо приет термин за всички банки . 

• от G. Folten
      Здравейте , моля за малко практическа информация за относно това каква е закованата процедура по регистриране на фирма , аз съм физическо лице и имам желание да регистрирам малка фирма която да се занимава с търговия на дрехи и стоки за бита , но искам да знам каква точно е процедурата , какви са сроковете по регистриране в търговския регистър колко струва регистрацията и какъв начален капитал трябва да вложа в съответното дружество . За това моля опишете подробно какви стъпки трябва да следвам благодаря . 
    • от Келеш Ага
      Здравейте моля да ми простите ако въпросите които ще поставя ви изглеждат лаишки и смешни , но просто ми е нужна информация.

Искам да започна свой собствен бизнес , искам да си направя магазин за черна техника предимно за телевизори , компютри , монитори , таблети , може и смартфони . За целта предполагам ще ми бъде необходим кредит за който ще трябва да кандидатствам пред съответната банка  която реша , главният проблем пред който ще се сблъскам е фактът че от 2 г съм безработен и съответно това може би ще спъва доста нещата , защото може да породи недоверие в евентуалния кредитор. Преди време бях чувал за някаква програма на едно от  двете служебни правителства не си спомням кое точно , за отпускане на  Бизнес кредити за безработни с което да се стимулира предприемчивостта на хората които дълго време нямат работа , но имат желание да стартират собствен бизнес. Сега в настоящият момент не съм сигурен как стои въпрос с този тип финансиране , но имам желание ако има някаква такава програма да кандидатствам по нея . Другото което е може би важно да уточня , е фактът че аз нямам никаква собственост на мое име нито движима , нито недвижима и това предполагам също може да бъде пречка , но така или иначе моля да ми дадете правилна  насока  как да започна свой собствен бизнес , защото пазарът на труда е страшно свит и навсякъде се назначават хора предимно с шуробаджанащина . За това искам аз сам управлявам живота си , а не да разчитам на субективни фактори от които да завися.   

• от Alexander..
      Привет След около месец навършвам пълнолетие и искам да си открия банкова сметка и имам няколко въпроса:

Коя банка бихте ми препоръчали ?

С дебитна карта мога ли да пазарувам онлайн, да плащам на пос терминал и да ми превеждат пари на нея ?

Може ли от сметката ми автоматично всеки месец да си плащам телефона например ?

И мога ли да превеждам онлайн пари към други сметки ? Достатъчно надежно ли е ?

Благодаря на отзовалите се
    • от Soviet Soldier
      Здравейте! Обмислям да си открия нова разплащателна сметка ,в която да заделям пари за по-мащабни покупки. Моля препоръчайте ми банка ,в която условията са най-изгодни.
      За сега съм се насочил към ОББ. 
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.