Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте ,има ли опция в фейса с която определен човек да ми е приятел но да не вижда какво качвам и какво харесвам ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

има гугле сърч

private facebook setings

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 29 минути, thegame999 написа:

Здравейте ,има ли опция в фейса с която определен човек да ми е приятел но да не вижда какво качвам и какво харесвам ? 

Да! Добави го в "restricted list".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Настройки-Блокиране-Ограничен списък ->. На настолната версия се пада най-отгоре като отвориш на менюто "Блокиране".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При мен трябва да е това което пише Restricted List, там след като му вкарам името на определя човек той си ми оставя  приятел но не може да вижда какво  харесвам и какво качвам ?

59515op1ip5.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да! Единственото, което може да види човек , добавен в този лист са публични постове . Като качваш снимки гледай да са с поверителност Friends така няма как да се виждат от хората в този лист.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, enforceR написа:

Да! Единственото, което може да види човек , добавен в този лист са публични постове . Като качваш снимки гледай да са с поверителност Friends така няма как да се виждат от хората в този лист.

Малко не разбрах какво може да види този който съм го вкарал   в списъка .Може ли да вижда снимки на който съм  отбелязан и дали може да вижда това което  харесвам ?Благодаря  за съдействието.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако снимката на която си отбелязан е с такава иконка "глобусче" е публична и ще може да я види,дори и като е добавен в Restricted list.Същото е и при харесванията на снимки и т.н , ако са публични , евентуално ще му излиза , че си харесал снимката на някого.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 08/02/2018 в 17:21, thegame999 написа:

Малко не разбрах какво може да види този който съм го вкарал   в списъка .

Е па направи си фалшив втори ник и гледай от него какво ще виждаш като сменяш в първия ти ник настройките, толкова ли не можеш да се досетиш и сам.
А инече, това фейсбука е капан ... ама щом ти харесва ... прекарвай се ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.