Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

PTC, affiliate, refferals 2018

Препоръчан отговор

Здравейте. Бихте ли ми казали дали има реално нещо в това което чета за PTC сайтове и кой е най-добрия за тази година? Нещо да ми предложите подобно на ptc сайт, affiliate или refferal-и. Благодаря предварително

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 6 месеца по-късно...

Здравейте! 

От около два месеца цъкам на необукс и от един месец на някалко други PTC сайтове. Някой, ако желае мога да му препоръчам, някой от моите сайтове и да ми стане реферал и в замяна може и аз да му стана на него ако е възможно разбирасе. Имам набелязани още няколко сайта но ги пазя за такива случаи.

Още не съм теглил от такива сайтове, но забелязах, че хората които цъкат от известно време си взимат по някой лев. За целта обаче се изисква доста време и всеки ден постоянство. Според мен  не трябва да изпозвате повече от 5 сайта, защото вече започвате да влагате много време в тях. Трябва, ако се занимаваш да работиш с няколко сайта, защото е възможно някой от тях (1 или 2) да излезе от бизнеса!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 9 месеца по-късно...

Някой ползвал ли е този? Пише че печелиш от трафик регистриран към сайта ...не знам дали не е поредната измама , линка който давам е РЕФЕРАЛЕН  -http://DoPartTimeJob.com/?user=2647831

Минимума за теглене е 300$ .. до момента съм натрупала 110$ , ако някой да има желание ще се радвам да се регистрира и да проверим дали има смисъл да си губим времето...

Благодаря  

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 3 месеца по-късно...

http://m.itlinker.net/p28645. Здравейте. За регистрацията получавате 10 долара. Ежедневно се изпълняват около 10 задачи на обща стойност 20 долара. Задачите се състоят в следното- въвеждате си данните (имейл адрес, имена, пол и възраст) и системата автоматично генерира нови данни и пак по същия начин публикува рекламно съобщение. Резултатите изчакват 24 часа одобрение. Сайтът е партньор на Гугъл. Опитайте.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване