Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте, трябва да се вземе втори смартфон за около 100-150 лв. Може и втора ръка.Предпочитам нещо с до 5 инча екран.

.Давайте предложения за модели и от къде да се закупи. Кое е най-доброто за този бюджет ?

Благодаря Ви.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Покупката на телефон втора ръка е въпрос на късмет - и като състояние на телефона, и като съотношение параметри/цена. Така че не може да се отговори на въпроса ти "по принцип". Отваряш сайтовете за продажби, и търсиш.

Добър вариант е от приятел, който е решил да ъпгрейдва. Защото евентуално ще ти го даде на по-ниска цена, и ще знаеш историята на апарата - дали има дефекти, дали е удрян, как е ползван, и т.н.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вземи си Nokia 3 има ги втора ръка в сайтовете и с гаранция за около 150лв. няма да сбъркаш 5'' екран 2гб рам андроид 7 и Nokia,а аз съм с Nokia 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, nasko999 написа:

Вземи си Nokia 3 има ги втора ръка в сайтовете и с гаранция за около 150лв. няма да сбъркаш 5'' екран 2гб рам андроид 7 и Nokia,а аз съм с Nokia 5

Нокиа 3 ми звучи удачен избор. Какво мислите за китайските моделчета?Дали си заслужава да се търси нещо в този ценови диапазон.Благодаря за предложението.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да колега няма да сбъркаш на майка ми и купих такъв за 170лв. с гаранция втора ръка отличен за тези пари това е най доброто и Nokia все пак аз ползвам Nokia 5 също отличен по 2 дни батерия красив изчистен и здрав алуминиев корпус най нов андройд какво повече, ако става на въпрос почти всичко идва от  Китай вече

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди месец през ръцете ми мина LEAGOO KIICAA POWER 3G Smartphone- -  2GB RAM 16GB ROM  BLACK-8960201

Android 7.0 4000mAh Battery 5.0MP + 8.0MP Dual Rear Cameras

https://www.gearbest.com/cell-phones/pp_667731.html?wid=89

Телефончето е  симпатично, държлива батерия и могат да се играят игри/ за дете е /. Това е четвъртия leagoo, който минава през мен и са общо взето безпроблемни  телефони.

Линка, който поствам е от европейския им склад.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди месец взех Nokia 3  за майка ми. Харесва ми. Добър екран, общо взето недостатъци не му намерих. Вече като параметри да, по-слабичко е, но това си е нисък клас телефон. А да, сетих се за един недостатък - трите бутона отдолу не са осветени и нали се сещаш. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 2/19/2018 в 23:30, andreygg написа:

https://revo.bg/revo-you-plus-4g.html

Малко по-скъпо, но с гаранция 2 години и осигурен сервиз при нужда.

Тия абсолютно за нищо не стават. За тия две години сам ще го удариш в земята. Андроид 5.1 и МТК на 100 години, малка батерия и евтини дисплеи, уникална комбинация.

Към автора бих препоръчал LG Nexus 5 втора употреба и ако разбира да си сложи какъвто софтуер му е на душа. LG G2 и Sony Z2/3 също не са лоши варианти. За нов телефон единствено бих препоръчал Leeco, Xiaomi, ZTE като китайски марки. В момента в Технополис има много добри цени, ето.

За тези пари и ново не очаквай нищо особено, но работят, използваеми са и ще получат някаква поддръжка за разлика от всичките други китайци за тези пари.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Монката написа:

За нов телефон единствено бих препоръчал Leeco, Xiaomi, ZTE като китайски марки. В момента в Технополис има много добри цени, ето.

Дали ще е Рево или някой друг китаец в този бюджет е все тая. Въпрос на късмет. По-добре е да вземе възможно най-доброто като характеристика. Имам предвид ако ще взима нов.

Ето това примерно е добре за парите си:

https://smartfonix.com/smartfon-doogee-x53-gold.html

Метален корпус примерно е по-дорбе пред скърцаща пластмаса. А такъв в този бюджет е рядкост.

Леко извън бюджета:

https://smartfonix.com/smartfon-oukitel-c8-black.html

Тука имаш по-голям екран, повече памет, фингърпринт за сметка на пластмасов корпус.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 24 минути, techmaniac написа:

Дали ще е Рево или някой друг китаец в този бюджет е все тая. Въпрос на късмет. По-добре е да вземе възможно най-доброто като характеристика. Имам предвид ако ще взима нов.

Ето това примерно е добре за парите си:

https://smartfonix.com/smartfon-doogee-x53-gold.html

Метален корпус примерно е по-дорбе пред скърцаща пластмаса. А такъв в този бюджет е рядкост.

Леко извън бюджета:

https://smartfonix.com/smartfon-oukitel-c8-black.html

Тука имаш по-голям екран, повече памет, фингърпринт за сметка на пластмасов корпус.

Познати марки, но не и утвърдени поне според мен, в момента не би било проблем използването им, но в дългосрочен план качеството на МТК чиповете е под въпрос, поддръжката им ще е никаква и най-важното е самият софтуер колко адекватно работи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички ,взех една Нокиа 3 и всичко е 6 :).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...