Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, приятели.

Искам да благодаря на всички които се включиха в предишната ми тема за бюджетния телефон.

Едно приятелче реши да си сменя смартфона поради това че на стария му се случи случка и е за боклука. Та реших да пусна една тема и за него.

Търси си смартфон нов в рамките на 350 - 70 80 лв. Нещо с повечко рам,пръстов отпечатък,слот за карта памет,задоволителна камера,резолюция на дисплея 1920х1080.

Като големина на дисплея от 5 до 5.5 примерно. Давайте предложения за 5 инча и за нещо с 5.5,че неможе да се реши още за размер :D.

Според мен нещата клонят към някое Xiaomi , но работата е там че има хиляди модели и аз се пообърках вече доста :).

Би се хванал и да го поръчва от Алиекспрес ако ще се спести някой лев. Изключваме договори с оператори.Ще го използва за стандартните неща - ютуб,вайбър,месинджър,фейс,инстаграм,разговори,поща,снимане на документи,браузване в интернет.Стария му беше Галакси Ноут 3.

Достатъчно изписах ... давам Ви думата за предложения за моделчета и от къде е най оферта да се вземе.

Благодаря Ви предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бих ти препоръчал Xiaomi Mi A1 от GearBest, имат склад в Европа и идва за 3-4 дена. Има го и в България, но излиза с 100-150лв отгоре. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 52 минути, Ultimate Computers написа:

Бих ти препоръчал Xiaomi Mi A1 от GearBest, имат склад в Европа и идва за 3-4 дена. Има го и в България, но излиза с 100-150лв отгоре. 

https://www.olx.bg/ad/novi-xiaomi-mi-a1-5-5-4gb-ram-32-64gb-rom-12mp-12mp-octa-core-3080ma-ID7gPnH.html     това ми се вижда сносна оферта. Как мислите?  Някое друго моделче като алтернатива ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Винаги се намира,ако търсиш.................https://smartfonix.com/smartfon-vernee-mix2-blue.html

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, Слави Маринов написа:

Винаги се намира,ако търсиш.................https://smartfonix.com/smartfon-vernee-mix2-blue.html

То хубаво го наблъскали с хардуер (и смотан Медиатек процесор) ама тоя хардуер се позлва от софтуера. Не бих заложил, че китайска компания, появила се преди 2 години, за която не можеш да намериш почти нищо, даже и с какъв Андроид идва ще блести в това отношение. Шаомито ще ти го поддържат 2-3 години. Тая Верея с каквото дойде, така ще си останеш. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има доста ревюта за този телефон от хора разбиращи от телефони,но явно ти си по-разбиращ-няма лошо:)То преди 2 години и за huawei нищо не бяхме чували,но това не им пречи да натриват носа на скъпите корейски и американски флагмани.И е упоменато с какъв андройд идва!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 часа, Слави Маринов написа:

Има доста ревюта за този телефон от хора разбиращи от телефони,но явно ти си по-разбиращ-няма лошо:)То преди 2 години и за huawei нищо не бяхме чували,но това не им пречи да натриват носа на скъпите корейски и американски флагмани.И е упоменато с какъв андройд идва!

Ако ще и всеки шеф на голяма компания за смартфони да ми прави ревю, защо ми е да избера телефон, който няма да получи никаква поддръжка срещу този, който ще има поне 2-3 години ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма смисъл от телефон който вече е остарял и эанемарен. А и все пак пак е втора ръка, съвсем друго е да си вэемеш телефона нов, друго е да е полэван 3 години от някой си беэ да энаеш какво е правено с него.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 2/26/2018 в 14:29, Слави Маринов написа:

И къде видя,че нямат поддръжка,че ми е интересно?

Каквото и да имат бледнеят яко пред Mi A1, няма нищо, по което да го превъзхожда,освен дисплея и дизайна, които са копирани от Xiaomi Mi Mix! 

Тая Верея точно 3 пъти съм я виждал и то из китайските сайтове, а не съм човек, който не е в тази сфера и не се интересува от всичко излизащо в момента, още един глас за Mi A1 или евентуално Redmi Note 5 Pro, който очакваме скоро и по технотата най-вероятно. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 часа, Монката написа:

Каквото и да имат бледнеят яко пред Mi A1, няма нищо, по което да го превъзхожда,освен дисплея и дизайна, които са копирани от Xiaomi Mi Mix! 

Тая Верея точно 3 пъти съм я виждал и то из китайските сайтове, а не съм човек, който не е в тази сфера и не се интересува от всичко излизащо в момента, още един глас за Mi A1 или евентуално Redmi Note 5 Pro, който очакваме скоро и по технотата най-вероятно. 

Redmi Note 5 Pro ще струва над,или около 450лв,ти гледаш ли,че има бюджет и т.н?Аз мого и още по-добър(по-скъп съответно)да предложа,ама нали има условия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, Слави Маринов написа:

Redmi Note 5 Pro ще струва над,или около 450лв,ти гледаш ли,че има бюджет и т.н?Аз мого и още по-добър(по-скъп съответно)да предложа,ама нали има условия.

Redmi 5 Plus е по-добър от Вереята и е по-евтин дори от Технополис. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, Монката написа:

Redmi 5 Plus е по-добър от Вереята и е по-евтин дори от Технополис. 

https://unite4buy.com/compare-Vernee-Mix-2_Xiaomi-Redmi-5-Plus/                                                                                                                                                                                                                                                                                                     https://www.china-prices.com/phone-versus/9356-9871/xiaomi-redmi-5-plus-vs-vernee-mix-2              

Това кой към какво има предпочитание е едно,безпристастните числа е съвсем друго............

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ползвам го от почти година, безпроблемен телефон, батерията издържа до 4-5 дни зависи от експлоатацията. Редовна актуализация. http://www.citytel.bg/xiaomi-redmi-note-4x-32gb

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 3/2/2018 в 17:05, Слави Маринов написа:

https://unite4buy.com/compare-Vernee-Mix-2_Xiaomi-Redmi-5-Plus/                                                                                                                                                                                                                                                                                                     https://www.china-prices.com/phone-versus/9356-9871/xiaomi-redmi-5-plus-vs-vernee-mix-2              

Това кой към какво има предпочитание е едно,безпристастните числа е съвсем друго............

На хартия е едно, на живо е друго ! МТК не е добър избор никога ! Снапдрагон Шошоми се флашва елементарно, едно МТК мъча два дена вече... Тази двойна камера не снима по-добре от тази в редми 5 плюс със сигурност.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ясно..............не знаех,че телефоните(процесорите)се оценяват по възможността да се флашват!И за твойте мъки не знаех........и да обикновено двойните камери и с повече мегапиксели не снимат по-добре от невижданата камера в редми 5!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 3/11/2018 в 16:44, Слави Маринов написа:

Ясно..............не знаех,че телефоните(процесорите)се оценяват по възможността да се флашват!И за твойте мъки не знаех........и да обикновено двойните камери и с повече мегапиксели не снимат по-добре от невижданата камера в редми 5!

Как да ти обясня, че камерите не се оценяват по брой или мегапиксели? Как също да ти обясня, че малоумното МТК харчи много повече батерия, не е по-бързо, дефектират му Bluetooth и Wi-Fi модули, грее повече ?

За пример с камерите ти давам - Google Pixel 2 с една камера и iPhone X, кой снима по-добре? Изобщо имаш ли представа какво прави едната камера във верейката? Софтуерно боке???  Да не говорим пък за софтуерна поддръжка, защото най-вероятно тази Верея никога няма да получи ъпдейт било то секюрити пач или изобщо по-нова версия. Камерата в Редми 5 не е нещо невиждано, но съм сигурен, че снима по-добре от тази в забутана китайска фирма, от която купуват само заблудени индийци и хора, които хал хабер си нямат от софтуер, хардуер и изобщо от пазара на телефони !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хах,при теб всичко е предположения..............нищо реално и с факти,така е най-лесно!Между другото не е зле да се пойнтересуваш,че цитираните от теб индиици са най-големият пазар на Xiaomi !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 часа, Слави Маринов написа:

Хах,при теб всичко е предположения..............нищо реално и с факти,така е най-лесно!Между другото не е зле да се пойнтересуваш,че цитираните от теб индиици са най-големият пазар на Xiaomi !

Не е предположения, имал съм и Redmi Note 3 Pro и Redmi Note 4, камерите снимат доста по-добре от всичките китайци за тези пари... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на ‎25‎.‎2‎.‎2018‎ г. в 11:53, Kojack написа:

Здравейте, приятели.

Искам да благодаря на всички които се включиха в предишната ми тема за бюджетния телефон.

Едно приятелче реши да си сменя смартфона поради това че на стария му се случи случка и е за боклука. Та реших да пусна една тема и за него.

Търси си смартфон нов в рамките на 350 - 70 80 лв. Нещо с повечко рам,пръстов отпечатък,слот за карта памет,задоволителна камера,резолюция на дисплея 1920х1080.

Като големина на дисплея от 5 до 5.5 примерно. Давайте предложения за 5 инча и за нещо с 5.5,че неможе да се реши още за размер :D.

Според мен нещата клонят към някое Xiaomi , но работата е там че има хиляди модели и аз се пообърках вече доста :).

Би се хванал и да го поръчва от Алиекспрес ако ще се спести някой лев. Изключваме договори с оператори.Ще го използва за стандартните неща - ютуб,вайбър,месинджър,фейс,инстаграм,разговори,поща,снимане на документи,браузване в интернет.Стария му беше Галакси Ноут 3.

Достатъчно изписах ... давам Ви думата за предложения за моделчета и от къде е най оферта да се вземе.

Благодаря Ви предварително.

Alcatel Idol 4s Windows

https://www.microsoft.com/en-us/store/d/alcatel-idol-4s-unlocked-vr-goggles/8r7wv7wmjtz1?activetab=pivot:overviewtab 

Цена 169$ намалена от 480$. Без очилата даже е 99$. Получаваш тел. от висок клас, на цена на тел. от нисък клас. Има всички функции на Lumia 950 ХL например или HP Elite x3 струващи 1000 лв. , включително докинг станция за връзка с монитор и клавиатура, което превръща тел. в  компютър. 

За тия дето ще кажат, че Windows 10 mobile  няма поддръжка, ще отбележа, че това е тел. от висок клас и има гарантирана поддръжка от Microsoft до края на 2020г.

Супер телефон

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако не забелязвате от доста време автора не отговаря в темата, така че вероятно си е направил избора. Излишно е да предлагате, при условие че не се включва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, techmaniac написа:

Ако не забелязвате от доста време автора не отговаря в темата, така че вероятно си е направил избора. Излишно е да предлагате, при условие че не се включва.

Най-вероятно автора си е направил избора. Така е . Извинявам се, че го цитирах. Но темата не е телефон за kojack, а телефон до 350-370 лв. Възможно е и други потребители да се интересуват от такава тема, и да влязат да прочетат коментарите. Така че дори и след година тази тема ще бъде актуална и няма проблем да се коментира. 

Предлагането в случая не е излишно. 

По мое мнение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване