Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Къщата е на 200 метра от бизнес хотела откъм страната на ЖП гара и първият ми избор беше bulsatcom но ми казаха че не покривали мястото въпреки че е много централно. Така че ако може да препоръчате нпкой интернет доставчик без договор, не ми трябва бърз интернет 30mb/s и да не прекъсва е достатъчно, а цената естествено максимално ниска?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, 1stStep2Die написа:

Къщата е на 200 метра от бизнес хотела откъм страната на ЖП гара и първият ми избор беше bulsatcom но ми казаха че не покривали мястото въпреки че е много централно. Така че ако може да препоръчате нпкой интернет доставчик без договор, не ми трябва бърз интернет 30mb/s и да не прекъсва е достатъчно, а цената естествено максимално ниска?

Е няма ли други в района с оптика - Виваком, МТел ?

Мястото знам че не е много отдалечено от центъра, и не вярвам да няма поне един доставчик с оптика...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 40 минути, techmaniac написа:

Е няма ли други в района с оптика - Виваком, МТел ?

Мястото знам че не е много отдалечено от центъра, и не вярвам да няма поне един доставчик с оптика...

Има и виваком и мтел ама те по двугодишни договори ми предлагат, а целта е без договор ако има до 15 лева да намеря. Телевизия не ми трябва само интернет.

Иначе ако се наложи да го прекратявам предварително сигурно всички вноски ще трябва да плащам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, adersa написа:

Четейки в страниците на предложените от теб, всичките са с 12 месечни минимални договори. Само тези Heros имат план без договор, но той е за студенти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Операторите са длъжни да обявяват публично цените на пакети с договор, понеже договорът е официална обвързаност и държавата може да проследи паричните потоци и да си прилапа своето. Защо просто не отидеш на място в офисите на споменатите от колегите оператори и не подпиташ работещите там, на не много висок глас, дали не се предлага и нещо, което те устройва и не го пише по официалните документи?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, techmaniac написа:

Четейки в страниците на предложените от теб, всичките са с 12 месечни минимални договори. Само тези Heros имат план без договор, но той е за студенти.

Това са частни достаачици къде видя , че има договори . Единствено с договори , които знам са Виваком и мтела .

а да сега видях варна лан имат договори значи толкова ще им е читав нета . Зарежи ги

Пробвай тези http://msatcable.com/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, adersa написа:

Това са частни достаачици къде видя , че има договори . Единствено с договори , които знам са Виваком и мтела .

а да сега видях варна лан имат договори значи толкова ще им е читав нета . Зарежи ги

Пробвай тези http://msatcable.com/

Чети внимателно в сайтовете. Нито единия доставчик от посочените не виждам да предалага оферта без договор. Ако отделно се договори може и да стане, но щом на сайтовете не пише друго е съмнително да имат такъв абонамент.

МСАТ също нямат безсрочен абонамент. Ползвам интернет от тях. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Msat имат интенрнет без договор ама много скъп, нелогично скъп даже. 34.50лв. за най-бавният им интернет без договор плюс не знам си каква такса за инсталация иначе за едногодишен договор цената им е приемлива, не е най-ниската но става като резервен вариант. Омегабг имат горе долу добри цени ама пък интернета им се пренасял безжично и трябвало съм да имам пряка видимост със точно определено място във Варна а аз нямам. Варналан нямат покритие тук за цените не ги питах. Булсатком за 12 лева без договор 50мб/с интернет предлагат и 6-7 лева такса за инсталация всичко хубаво ама уж цяла Варна покриват само точно тук се оказа че не покриват. Herose-bg имат добри цени но вече втори ден проверяват дали имат кабел наблизо и все не са сигурни, така че ги чакам. Varna.net не се сещам какво ми казаха може да съм забравил да им се обадя утре ще им звънна за всеки случай, гледам 29лв за без договор което е доста ако успея да се спазаря за по-нормална цена ще е от полза. И мисля че с още един говорих но не знам кой беше, така че ако се сещате за други доставчици казвайте да им звъня.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

tcv на безсрочен договор
отвратителна компания, но пък са навсякъде (засега)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Heros-bg казаха че не стигал кабела им след дълга проверка тоест отказаха. Varna.net и TCV проверяват и чакам отговор, засега само Msat казаха че покриват района и то без да проверяват го казаха, чак се съмнявам дали е вярно, но ще изчакам първо проверките на предните два защото на Msat цените са високи.

Да припомня ако някой вече се бърка, че не живея в бункер в Сирия а във Варна на 200 метра от бизнес хотела от към страната на ЖП гара. Ако знаете и за други доставчици в района казвайте.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Относно договорите /дето викаш, ако подпишеш, трябва да плащаш всичко до края/, последно имаше промяна /поне откъм мобилните услуги/. Предполагам, че важи за всички услуги, предлагани от тях. Плащаш 3 месеца (което пак е грешно според мен, плащаш без да ползваш нищо) и чао. Разбира се, ако ползваш преференциални цени, трябва да се "приравнят на нормални"...  Най-добре, питай направо при тях.

ПП. Доколкото помня, докато бях  там, Близуу имаха Оферта без договор (някакви 19 лв. инстал такса, имаха) , не знам дали е още валидна, но може да провериш

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...