Премини към съдържанието
Soviet Soldier

Африкански емигрант закла бебе в хамбургското метро

Препоръчан отговор

Африкански емигрант закла бебе в хамбургското метро. Защо медиите мълчат, относно емигрантския терор, питам аз? 
По принцип съм уравновесен човек, видял доста през живота си, но това видео искрено ме разгневи и натъжи.
Какво е виновна една малка душица, че да бъде убита така жестоко без причина? Просто съм отвратен от гнусния свят, в който живеем!

Ето това е днешната европейска политика, напълниха Европа с измет, която ни унищожава. Най-големия враг на европейските народи, това са собствените им политически елити.
И къде е свободата на словото, защо медиите не отразяват множеството подобни случаи? 
Потресен и разгневен съм. Просто е пределно време да върнем маймуните там, откъдето са дошли! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

на отмъщение ми прилича

американите и нато като хвърлят ракети не дават по телевизията жертвите .

syria-ruins-depravity.jpg

ако резкопаят под руините може и там да намерят жертви.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 26.04.2018 г. в 17:24, Soviet Soldier написа:

Най-големия враг на европейските народи, това са собствените им политически елити.

За съжаление, далеч не само на европейските народи - за съжаление!!!

Маймуните да ги върнем - да ги върнем, ала ако не сменим и персонала на зоопарка, файда йок.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия.